Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

L3Vy chyba podziele rarem i wystawie w 2 czesciach.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq :tongue4:ykk jest ''rispekt'' :th:

Wiem wiem ze ykk jest :thumbup: a z tym wystraszeniem "nowych" to sobie żartowałem :D

Hornet Ty byłes na tym "duzym" spocie w Tarnowie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk "windows movie maker" np. ci do divxa zrobi ztakich najprostrzych i masz tonapewno :) [br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:16 _________________________________________________nie było lodu ale za to jaki wielki plac mamy[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:18 _________________________________________________i ktoś sie zgubił w dodatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk "windows movie maker" np. ci do divxa zrobi ztakich najprostrzych i masz tonapewno :) [br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:16 _________________________________________________nie było lodu ale za to jaki wielki plac mamy[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:18 _________________________________________________i ktoś sie zgubił w dodatku

No wlasnie...kolega dareQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki22 no placyk jest piękny :thumbup: zeby jeszcze bylo na nim troszke śniegu to juz gites :cool: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 21:24 _________________________________________________dareQ tym B6 ??? :mysli:

Taaa w sedanie b6;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedlem sie odlac a "koledzy" pojechali :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem.. :cool:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 00:15 _________________________________________________DareQ no rzeczywiscie glupio wyszlo.. :confused4: sorrrrry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniaz ? :D[br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 09:49 _________________________________________________Wreszcie udalo mi sie wrzucic to co nagralem. Nie jest to genialne (coby oskara za to dostac) ale lepsze to niz nic. Ten dlugi filmik byl krecony z auta, dlatego raz widac podloge, a raz droge :D (nawet nie czuje kiedy rymuje). Podzielilem go na 2 bo inaczej by nie wszedl.

http://www.sendspace.com/file/1o4h6l

http://www.sendspace.com/file/7114x6

http://www.sendspace.com/file/ahbx2b

I prosze nie narzekac na to ze wolno sie sciaga. :bicz2: Bo ja lepszego darmowego serwera nie znam. chyba ze ktos zna, to niech rzuci linkiem.. :mysli: To przyda sie na przyszlosc.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...