Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w samo poludnie :naughty:

w nocy o północy :D hehe

Opublikowano

L3Vy a jakie masz fele na lato ???

haha.. toś palnął:D jeszcze niemam :P ale sie rozgladam... a czemu pytasz ??

Opublikowano

no bo ja tez się rozglądam :D mam orginalne audi piecio ramienne 15' ale teraz zalozyłem je na zimowe i chyba je tak zostawie a na lato musze sobie kupić jakies 17' tylko niewiem jak się A4 na takich zachowuje czy niebede jezdzil jak na taczkach :mysli: jak zaloze 225/45/17' gume ? a ty jakich szukasz ?

Opublikowano

moze wkoncu ugadamy sie na spota gdziekolwiek byle by nie w nocy :)

Opublikowano

alulr2.th.jpg alu2is5.th.jpg alu3bx7.th.jpg

ja szukam 15" max 16" bo ojciec powiedział to samo co Ty: "nie bede jeździł jak na taczkach"

a wzorzec ORI

Opublikowano

ja mam te w środku 15' :thumbup: ale widziałem kolesia w Tarnowie i mial takie same tylko 16' takie pewnie by ci spikły moim zdanie 15' jak na lato to trochu za mało :decayed: gumy 205/50/15' nie zalozysz bo bedzie smiesznie wygładalo a na 205/60/15' to żle sie zachowuje przy duzych predkosciach i na zakretach :confused4: tak wiec ja Ci radze 16' sam sobie zapoluje za 16' ;)

Opublikowano

Na 1 felge musisz ząłozyc kapcia 205 bo Ona jest szeroka...

druga mi sie bardzo podoba:D i na tym 205 pięknie będzie siedzieć...

a na 3 to na loozach mozesz zakładać 195 bo to jest standardzik...

Ja poluje... a przed sekundą widziałem na allegro zioma który sprzedaje: Alu(wzór 3) + opona letnia lekko używana.... za 800zł jedna taka... jak znajde to wam pokaże linka.. kretyna większego nie widziałem.... :polew:

Opublikowano

jakis pogięty koles :polew: 300 zł to max co móglbym mu dac :tongue4:

Opublikowano

jakis pogięty koles :polew: 300 zł to max co móglbym mu dac :tongue4:

dokładnie.. za 800 to mam 17" + nówke oponke :) a jak sie przykombinuje to moze nawet na 2 :D

ja spadma 3mcie sie.. :P

Opublikowano

A ja jeszcze posiedze.. :rolleyes:

Opublikowano

kur##! mam nadzieje ze te fotoradary co rozstawili na trasie rzeszow-tarnow nie sa aktywne! przynajmniej czesc...bo jak tak to mam lipe ;/ napewno dzis mnie 1 zlapal bo mialem gdzies 90/50...wie ktos cos o tych fotoradarach ?

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

TTom3k jeśli chodzi o ten fotoradar w tej małej miejscowosci zaraz za Rzeszowem(co jest wstawiony znak Obszar Zabudowany - na wzniesieniu) to sie nie masz co martwić.. ja tam miałem ponad 100 i mi nic nie przyszło... (to ponoć atrapa...)

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/fotoradary/swilcza.htm

A wiecej to tam raczej pstrykaczy niema.. no chyba ze przenośne...

Opublikowano

Wlasnie zauwarz ze doszlo ich od cholery...ja ta trasa jezdze od pazdziernika i zapierdzielam ale do dzis nic nie przyszlo...ale wlasnie na ostatnich dniach dolozyli pare fotoradarow ..

Opublikowano
  • Autor

Żuczki - najwyższy czas zacząć planować przedświątecznego spota.

Sobota, ok 16,00 jest OK?

Ci co tylko milczaco obserwują wątek - też sie wypowiadać!!!

Opublikowano

Ja moge jutro w czwartek w sobote.

Opublikowano

ta koniecznie

Opublikowano

sobota jak najbardziej z resztą ja zawsze znajde czas tylko zebym wiedział ze będzie !

Opublikowano
  • Autor

No, to będzie.

SOBOTA

Propozycję godziny poproszę

A aniaz , gdzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.