Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy a widziales duzo potencjalnych :a4fan:

Ja codziennie widuje pare. Pasowalo by tylko co by sie nie dublowac.. :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

L3Vy a widziales duzo potencjalnych :a4fan:

Ja codziennie widuje pare. Pasowalo by tylko co by sie nie dublowac.. :polew:

hehe to zapisuj blaszki tych którym juz zapodałeś kalendarzyk i mi na PW :D lub gg

Opublikowano

Nie no zart.. Bo po pewnym czasie kazdy z nas by chodzil z niezle wypasiona lista.. :polew:

Opublikowano

Nie no zart.. Bo po pewnym czasie kazdy z nas by chodzil z niezle wypasiona lista.. :polew:

pewnym czasie... tygodniu :kox: hahaha

Opublikowano

Ja dzis mialem okazje na krakowskiej wpakowac z 15 kalendarzykow;]

Opublikowano

Ja dzis mialem okazje na krakowskiej wpakowac z 15 kalendarzykow;]

Tomek to chyba na spacerqu z Żonką byłeś co ???

Opublikowano

Tez dzis widzialem na Krakowskiej troszke tego.. :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:12 _________________________________________________Patrzcie co znalazlem.. :naughty:

http://allegro.pl/item280328814_driving_led_emoction_emoticon_mega_wypas_kierowco.html

Wypasione.. :kox:

Opublikowano

Ja dzis mialem okazje na krakowskiej wpakowac z 15 kalendarzykow;]

Tomek to chyba na spacerqu z Żonką byłeś co ???

Nie, z kolega na łowach haha

Opublikowano
  • Autor

2007, 23:12 [/size]_________________________________________________Patrzcie co znalazlem.. :naughty:

http://allegro.pl/item280328814_driving_led_emoction_emoticon_mega_wypas_kierowco.html

Wypasione.. :kox:

:shocked:

I jeszcze napis z diodek"Marian" jak u TIRmenów :D

Opublikowano

Chyba sobie kupie na urodziny.. Jak dotrwa na allegro.. hehe :kox:

Opublikowano

a widziałem to wczoraj na Autokracie... :D

Śmiszne :P

Szkoda ze tego nie mozna zmieniać jakos tak zdalnie...

Opublikowano

Tzn. jak zdalnie.. :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:37 _________________________________________________Ten opis chyba ktos na chama wrzucil na translatora.. Bo w ogole nie jest skladny.. :polew: Ale pilot jest.. :decayed:

Opublikowano

a wybacz ale nie czytałem opisu :) no to jak pilot jest to spoko :D niezły gadget :)

Wyprzedzasz kogos i minka" Hello World" :D hahaha :polew:

Opublikowano
To może pokazać pięć różnych wiadomości - "uśmiechając twarz", "smutna twarz", "Thanks", " wycofać się" i "Idiot". Będziemy, oczywiście, zostawiać to, aż do ciebie, by zdecydować się, który z tych garniturów wiadomości twoja szczególna sytuacja - ale myślimy, że to jest miłe, by mieć urządzenie, które pozwala ciebie, by wyraźniej wyrazić się do innych kierowców.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
To może pokazać pięć różnych wiadomości - "uśmiechając twarz", "smutna twarz", "Thanks", " wycofać się" i "Idiot". Będziemy, oczywiście, zostawiać to, aż do ciebie, by zdecydować się, który z tych garniturów wiadomości twoja szczególna sytuacja - ale myślimy, że to jest miłe, by mieć urządzenie, które pozwala ciebie, by wyraźniej wyrazić się do innych kierowców.

:polew: :polew: :polew:

i czytaj tu taki tekst ze zrozumieniem :D

_________________________________________________

oddaje sie w szpony nałogu.. ide spać :kox:

Opublikowano

Chyba z do-rozumieniem.. :polew: musze sprawdzic po ile na ebayu chodza.. Bo $ akurat bardzo nisko stoi.. :kox: takze jakies 120 zl mozna wydac.. :naughty:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:47 _________________________________________________Jest!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Emoticon-Fun-Car-LED-Messaging-Sign-with-Remote-Auto_W0QQitemZ130181430755QQihZ003QQcategoryZ50434QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Ale przebicie.. :blink:

Opublikowano

Haha ale roznica n/c chyba powiem zeby siostra mi wyslala taki wynalazek - bedzie smiechu :polew:

Opublikowano

To zakup grupowy.. :polew:

Opublikowano

To zakup grupowy.. :polew:

Mozna by;]

Opublikowano

To zakup grupowy.. :polew:

Mozna by;]

To ja sie pisze jak cos.. :kox:

Cytat z Allo Alloo..

Dzin Dybry :hi: Mam dybre wisci.. :chytry:

Zgadnijcie jakie.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.