Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To narazie jest nas 2 JA i Hornet. Ktos jeszcze?

w gałe.. powiadacie :D no spoko.. tylko ze ja piłki przy nodze nie miałem ponad rok.. :|

i forma nie najlepsza...

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To narazie jest nas 2 JA i Hornet. Ktos jeszcze?

w gałe.. powiadacie :D no spoko.. tylko ze ja piłki przy nodze nie miałem ponad rok.. :|

i forma nie najlepsza...

ja to samo :P ale 4fun mozna. Chyba ze krakow jest pro to niezbyt

Opublikowano

ja to samo :P ale 4fun mozna. Chyba ze krakow jest pro to niezbyt

niema wypożyczania zawodników z Wisły czy Cracovi :D :joke:

_________________________________________________

Oka.. to do niedzieli wieczorem... chyba ze dorwe sie do jakiegoś kompa miedzy imprezami:D

Lublin nadciągam..:D <o której Oni tam mają spoty?> to przyjadę "hulajnogą' :polew:

Opublikowano

:kox::drunk: :drunk: :drunk:

Nie spijcie.. :rolleyes:

Opublikowano

EEE ide spac bo i tak kolo 1:30 mi neta wylaczaja hah

Opublikowano

Masz jeszcze 20 minut.. :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 01:12 _________________________________________________Nie wiem co sie dzieje.. Ale Tarnow idzie za innymi.. I tez, przez caly dzien ciszaaa.. :rolleyes:

Opublikowano

ykk nie narzekaj... u Was to cos sie dzieje w temacie... zobacz na Rzeszów w tygodniu... cisza i pustki :>

Opublikowano

moglismy się spiknąć dzisiaj gdzieś :(

Opublikowano

moglismy się spiknąć dzisiaj gdzieś :(

niebardzo ...ja dopiero wrocilem...a inni pewnie dalej pija;)

Opublikowano

Ja tylko na chwile.. :naughty: dzieje tu sie cos..? :rolleyes:

Opublikowano

Tarnów jeszcze śpi???? :mysli:

Opublikowano

szuder Tarnów jeszcze nie powrócił do domu z sobotnich szaleństw nocnych :polew:

Opublikowano

10:06 Szuder a po co Ty tak wczesnie wstajesz..? :shocked:

:naughty:

Opublikowano

Ykk, z przyzwyczajenia...

Opublikowano

uwaga !! po Tarnowie grasuje kremowy trabant 1.1 ! :naughty: podobno odchodzi ładnie kumpel nidał mu rady pasatem B5 combi Tdi 110 KM :D oczywiście z miejsca :naughty:

Opublikowano

Hornet A4 :blink:

No co Ty.. no taki trampek to wazy gora 700 kg.. Takze wszystko mozliwe.. :naughty:

Kumpel Seicento 1.1 van (to taki sporting tylko ze lzejszy bo bez tapicerek foteli z tylu i szpanerskich zderzakow) tez pare "mocniejszych" od siebie aut zrobil.. Takze nie ma to jak gokarty.. :polew:

Opublikowano

ja jednak wole większe auta :cool: z takiego malego brzeszczota to juz nie wyjdziez przy wypadku :confused4: ścigałem się raz z daichadsu charada 1.3 nieżle to odchodzi ale i tak mi niedał rady :D noga mu prawie wyszla przez atrape :polew: Tak gniótl :polew:

Opublikowano

Hornet A4 fakt.. w takiej rajdowce nie mozesz liczyc nawet na odrobine komfortu.. :naughty:

Malucha z silnikiem 1.3 tez gdzies widzialem.. :naughty:

Najbezpieczniejszy samochod swiata.. - strefa zgniotu konczy sie na silniku.. :polew:

Opublikowano

he he mieli wyprodukowac taką wersje zedy kozacy mogli wystawic dwa lokcie ale zrezygnowali bo naklejka pioneer nie miescila sie na tylnej szybie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.