Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Watch:

jak tam Tarnów... jest tu kto ??

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

L3Vy widzialem to.. :polew: Jeremy jest WIELKI - doslownie i w przenosni.. :kox:

Dobrze ze odkurzyles temat.. :naughty: bo juz niedlugo i by sie znalazl na 2 stronie hyhy.. :afro:

Opublikowano

hehe spoko:D

ale to autko to hmm.. gdzie Ono ma silnik. hehe :D

Opublikowano

Eee...pogoda do bani zamiast sniegu deszcz wali...

Opublikowano

Jutro bedzie lepiej.. :afro:

Opublikowano

Jutro bedzie lepiej.. :afro:

było by miło bo nie chce mi sie jutro latać z parasolka.. :|

Opublikowano

L3Vy parasolka to najglupszy wynalazek na swiecie. Podczas deszczu spotykaja sie rozne fronty i roznica cisnien, zatem i tworzy sie wiatr. A sam wiesz zapewne jak chodzi sie z parasolka jak wieje.. :naughty:

Opublikowano

nom z deka **ujowo sie chodzi...

Opublikowano

Pany nie spac.. :rolleyes:

Opublikowano

Jak pada to sie jezdzi :a4fan: a nie zapie....z parasolka heheh

Opublikowano

Przydalyby sie juz te kalendarzyki.. :rolleyes: normalnie z dnia na dzien widze wiecej :a4fan: w Tarnowie.. tej dzisiejszej S5 tez bym walnal za szybke a co mi tam.. :D

Opublikowano

Wlasnie gdzie sa kalendarzykiiiiiiiiiii :P

Opublikowano

Pany nie spac.. :rolleyes:

o tej godzinie to ja sie na drugi bok przekręcałe:D

Jak pada to sie jezdzi :a4fan: a nie zapie....z parasolka heheh

czasami trzeba śmigać pieszo... (ale ja wole kapturek zamiast umbrelli)

Przydalyby sie juz te kalendarzyki.. :rolleyes: normalnie z dnia na dzien widze wiecej :a4fan: w Tarnowie.. tej dzisiejszej S5 tez bym walnal za szybke a co mi tam.. :D

A przydąły by sie:D

Też widziałem to S5 ale już nie pamiętam jakiego to byo koloru...

A dzis w DT widziałem pięknego Avanta B5 - tak srebrny że aż świecił:D hehehe

_________________________________________________

Wlasnie gdzie sa kalendarzykiiiiiiiiiii :P

Poczta Polska je przejeła... :D

Opublikowano
Przydalyby sie juz te kalendarzyki.. normalnie z dnia na dzien widze wiecej w Tarnowie.. tej dzisiejszej S5 tez bym walnal za szybke a co mi tam.

Ten koles z S5 mieszka niedaleko mnie :cool: dojazd do domu ma taki ze ja na jego miejscu to to sprzedał bym Ta S5 i kupil sobie Q7 :D normalnie droga polna i to z takimi wybojami ze mozna smiało zrobic tam offroad :polew:

Opublikowano

Hornet A4 ale on ma blachy KR.. :mysli:

Opublikowano

Hornet A4 ale on ma blachy KR.. :mysli:

A co to za problem zarejestrować auto w Krk... kumpel mieszkał i mieszka od zawsze w Tarnowie a ma blaszki KWW (czarne) :D

Kilka wozów w Dt tez jeżdzi na blaszkach KR czy tez KT choć mieszkają w DT i nie są to auta firmowe...

Opublikowano

Jak jeszcze ma w leasingu ta S5.. :naughty:

Opublikowano

ykk podali Ci przybliżoną datę kiedy mogą przyjść kalendarzyki ???

Opublikowano

Niet. Czekam na kolege Slaweq bo mial mi dac jak dostanie. A on zamawial ode mnie jakies 2 dni wczesniej.. Ale mysle ze na dniach juz beda.. :)

Opublikowano

no to spoko..:D bo pasuje zrobić polowanie:D hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.