Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za nowa koleżanka z Tarnowa?? Jakoś sie nie udziela na forum... :thumbdown:

Musicie ją ładnie zaprosić... :drunk:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 08:33 _________________________________________________

Tukan2000, zdjęcia suuuper!!!!

ykk, faktycznie, Twoje postojówki wyglądają jak xenony 10000K - :oklaski:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wam tu dał, a mi nawet na gg nie przesłał, oj :bicz3: :>

Co to za nowa koleżanka z Tarnowa?? Jakoś sie nie udziela na forum... :thumbdown:

Musicie ją ładnie zaprosić... :drunk:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 08:33 _________________________________________________

Tukan2000, zdjęcia suuuper!!!!

to juz nie jest Tukan2000 :tongue4:

Opublikowano

To jest Tukan :naughty:

Opublikowano

świąteczny Ykk ^^

Ykk... jak niemasz kasy zeby załozyc to mów.. to Ci podprzuce choćby za mnie...

Opublikowano

L3Vy juz zaplacilem.. :)

Died Maroz priszoł - cudne pysio.. 42zn0.gif

Opublikowano

L3Vy juz zaplacilem.. :)

Died Maroz priszoł - cudne pysio.. 42zn0.gif

no to lux:D

a co ze spotem... ?? ja w weekend niemoge.. bo siedze w Lublinie...

Opublikowano

L3Vy ja tez nie moge - mam inne plany. Ja bym optowal za nastepnym tygodniem. Tylko ze TTom3k ma wtedy szkole. Takze ja mowie piatek. Ale tez nie pasuje.. Ale mysle ze to bylby rozsadny termin bo moze przy okazji dalbym rade dac wam te kalendarzyki. Tzn. z Toba nie ma problemu bo to kwestia pare minut. Ale chodzi mi glowie o Tarnow.. :rolleyes:

Opublikowano

hehe nom... zawsze sie mozna gdzieś w DT ugadać:D

a Tarnów.. hmm.. TTom3k pracuje i go całymi dniami niema.. a Hornet A4 to chyba na oczy nie widziałem :D hehehe

a powiem że dzis by sie przydał kalendarzyk.. bo widziałem kilka A4 raczej młodszych kierowców..(lekki tuning - 17'alu+ lexusy i takie tam.. bla bla..)

no i jedno S6 na "raczej"najnowszej budzie na Tarnowskich blachach :D aż miło było popatrzeć:D hehe (fajnie bruczało :D)

dsc04636nh2.th.jpg

dsc04638qu3.th.jpg

ładnie sie prezentuje furka... fota może nie zbyt dobrej jakosci ale to shot with w810i :)

Opublikowano

Hmmm...a przeciesz mozna zrobic spota w srodku tyg? np we wtorek?

Opublikowano

hehe no why not... ja mam jeden wykłąd to od Rana można grandzić:D to dawac konkret :P

a ja wczoraj w nocy.. zlookałem ze dwaj obywatel z Tarnowa przeglądaja ten temat.. i nic się nie oddzywają...

Opublikowano

oo kto to taki ? .

hmm.. zebym to ja pamietam ksywki..

DareQ i Jurek...... i coś jeszcze miał... ale nie pamietam...

odnalazlem:D Johnyjurek

Opublikowano

Aha..;] no a spot to w ten weekend ok ale wam nie pasi to moze byc wtorek ..o 18[br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 23:59 _________________________________________________albo jutro!

Opublikowano

No ja niemam nic przeciwko..:D

Oka.. idziemy spać bo Mikołaj zaraz przyjdzie:D hehehe

_________________________________________________

jak jutro to mnie nie bedzue.. kończe zajecia o 17:30... ;(

Opublikowano

Cos mialem pisac, ale zapomnialem.. :polew:

Opublikowano

Cos mialem pisac, ale zapomnialem.. :polew:

ale nabijacz postow :polew:

Opublikowano

TTom3k aaa wiem.. :naughty:

Jakbys mogl. To wez jutro sprawdz bagazniku czy zbiornik na plyn do spryskiwaczy masz luzny czy sztywno siedzi w boczku.. Bo mi cos lata.. I nie wiem jak kiedys bylo.. :mysli:

Opublikowano

przyjedziesz jutro na spota to sie sprawdzi ;) o 18

Opublikowano

TTom3k :naughty:42zn0.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.