Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cayenne wpadles.. :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co z tymi kalendarzykami..? :cool:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:42 _________________________________________________cayenne moze moderator sproboje..? :naughty:

Ja zawsze i wszędzie :cool:

Bede w świebodzicach to sie scigniemy stamtad pochodze..;)

No proszę... W takim razie zapraszam na mini spota :cool: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:52 _________________________________________________

cayenne wpadles.. :polew:

Czas najwyższy :evil:

Opublikowano
  • Autor

wit.s odpada bo on nie zamawial

Tym bardziej, ze zostało mi eszcze od cholery tych na 2008 :polew:

tez sie chetnie poscigam..;) kto pierwszy do zlojenia :bicz3:?

:D

No poatrzcie, Koleżanka w Grupie tarnowskiej. I nie chowa sie tylko odzywa :oklaski:

I jaka od razu bojowa :decayed:

Aha apropo scigania...jakby ci to powiedziec...masz zaslaby silnik zeby sie scigac np ze mna ;P Jak podrasujesz to daj znac :polew: :polew:

Tom3k, no, to Ci się udało :polew:

Opublikowano

wit.s na 2008 czy 2007..? Bo jak 2008 to my damy rade sie ich pozbyc.. :naughty:

Opublikowano

Aha apropo scigania...jakby ci to powiedziec...masz zaslaby silnik zeby sie scigac np ze mna ;P Jak podrasujesz to daj znac :polew: :polew:

Tom3k, no, to Ci się udało :polew:

hehe o to chodzilo ;]

Opublikowano

Widze, że koledzy w Tarnowie mają nową kolezankę :thumbup: Kolezanka od poczatku jakoś strasznie bojowo nastawiona :D, przypomnialo mi sie takie fajne powiedzonko ale raczej sie powstrzymam bo wole nie dostac kropeczki :polew:

Opublikowano

Widze, że koledzy w Tarnowie mają nową kolezankę :thumbup: Kolezanka od poczatku jakoś strasznie bojowo nastawiona :D, przypomnialo mi sie takie fajne powiedzonko ale raczej sie powstrzymam bo wole nie dostac kropeczki :polew:

no tak mamy :> a co Rzeszów zazdrości ?? :P hehe Pozdro Slaweq

Opublikowano

Tylko nie rezać koleżanki bo Wam ucieknie :evil:

Opublikowano

cayenne my nie tacy straszni.. :D

Opublikowano

Hehe. Rzeszow malo sie stara :P A o kolezanke trzeba dbac ;) Ja tu was przypilnuje :bicz:

Opublikowano

cayenne my nie tacy straszni.. :D

Właśnie słyszałem... :cool:

Opublikowano

Ja tam jestem daleki od zazdrości... ;) Może i nam z czasem uda sie zwerbowac jakąś Panią z Rzeszowa :naughty:

hehe Pozdro Slaweq

Dzieki i rowniez pozdro ;)

Opublikowano

Ja tam jestem daleki od zazdrości... ;) Może i nam z czasem uda sie zwerbowac jakąś Panią z Rzeszowa :naughty:

życze obfitych łowów :naughty:

Opublikowano

cayenne my nie tacy straszni.. :D

Właśnie słyszałem... :cool:

hmmm o co loto ?:P

Opublikowano

L3Vy lowy juz zakonczone.. :naughty:

Opublikowano

cayenne my nie tacy straszni.. :D

Właśnie słyszałem... :cool:

hmmm o co loto ?:P

No dobry wodzirej z niego :evil: Więcej nie powiem.

Opublikowano

cayenne z kogo..? :polew: (nie ma to jak byc pod ostrzalem pytan.. :naughty:)

Opublikowano

cayenne z kogo..? :polew:

no z ciebie ale i tak nie wiem o co chodzi

Opublikowano

L3Vy lowy juz zakonczone.. :naughty:

a to co... jakiś sezon ochronny ?? :kox:

EDIT:

oka.. idę w kimono... bo jutro cza sie na uczelni z rana pokazać :P

PaPa wszystkim :P

Opublikowano

L3Vy Nie no, teraz rypie sie do wszystkiego co sie rusza.. :kox:

Ale jak sie juz cos upolowalo, to po co wiecej..? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.