Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: witam kolezanke.. :drunk: coraz milej sie nam tu robi.. :decayed:
  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hornet A4 nieznam sie i dlatego oddałem auto do mechanika...

Jakbym miał kanał to mógł bym coś pokombinować... i dłubać, ale że jest jak to musze sie zdać na tych darmozjadów...

Panowie kiedy jaka zrzuta puki kase mam:D hehehe

a witam witam aniaz i chyba widziałem Cię parokrotnie na Słonecznej.. :D

Opublikowano

Nie wiem jak to jest ale jak przejezdzam kolo 19 w piatki kolo MC to jakos Was nie widac.. :embarrassed:

cyt "chyba widziałem Cię parokrotnie na Słonecznej.."

pewnie dosc czest to wlasciwie jedyna dwupasmowka u nas..;P

Opublikowano

Nie widac, bo dopiero sie organizujemy.. :naughty:

Na razie to tak wszystko z doskoku.. ale nie jest zle.. :th:

Opublikowano

Nie wiem jak to jest ale jak przejezdzam kolo 19 w piatki kolo MC to jakos Was nie widac.. :embarrassed:

cyt "chyba widziałem Cię parokrotnie na Słonecznej.."

pewnie dosc czest to wlasciwie jedyna dwupasmowka u nas..;P

no przecie jest jeszcze Jana Pawła II i Nowo/Staro Dąbrowska i kawałek na Błonie(pod Carefourem :> :)

Opublikowano

ale na slonecznej najwiecej chetnych..;):evil:

Opublikowano

Ohoho kogo ja tu widze w tym temacie. Czesc aniaz. W piatki o 19 spotykaja sie chlopaki z TTC a nie audi a4klub ;)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:31 _________________________________________________Aha apropo scigania...jakby ci to powiedziec...masz zaslaby silnik zeby sie scigac np ze mna ;P Jak podrasujesz to daj znac :polew: :polew:

Opublikowano

Aha apropo scigania...jakby ci to powiedziec...masz zaslaby silnik zeby sie scigac np ze mna ;P Jak podrasujesz to daj znac :polew: :polew:

:polew: :polew: tak samo mysle.. :naughty:

Opublikowano

byc moze a kto powiedzial ze to moje jedyne audi..? :polew: :polew:

Opublikowano

Ohoho kogo ja tu widze w tym temacie. Czesc aniaz. W piatki o 19 spotykaja sie chlopaki z TTC a nie audi a4klub ;)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:31 _________________________________________________Aha apropo scigania...jakby ci to powiedziec...masz zaslaby silnik zeby sie scigac np ze mna ;P Jak podrasujesz to daj znac :polew: :polew:

hahaha :polew: :polew:

aniaz pamietaj TTom3k jeździ na paliwie rakietowym :D:evil:

Opublikowano

moze jezdzic nawet na nitro.. :P to on mowi o rasowaniu silnika.. :kox:

jak napisalam wczesniej cyt "kto powiedzial ze to moje jedyne audi..;P"

Opublikowano

OOOOOOOOOOO tak to nie bedzie ;P Kolezanka ma 2 audi i drugie mocniejsze niz 2,5 180ps - tak wywnioskowalem - bedzie ciezko!! dobra aniaz poddaje sie .

Opublikowano

Ja sie moge scigac, ale tylko pod warunkiem ze obiecasz ze Ty bedziesz jechala na wstecznym.. :naughty::kox:

Opublikowano

Ja sie moge scigac, ale tylko pod warunkiem ze obiecasz ze Ty bedziesz jechala na wstecznym.. :naughty::kox:

Hahahah chyba tylko tak ;)

Opublikowano

dlaczego sie poddajesz? i tym dam Ci rade..;P

Opublikowano

dlaczego sie poddajesz? i tym dam Ci rade..;P

oj wiem wiem z moim pazdziochem to nawet dasz rade uzywajac tylko 2 biegow ;P

Opublikowano

poddaje sie .

Klubowicz tak bez walki?? Nie ładnie,będzie ostrzeżenie :cool:

Opublikowano

Co z tymi kalendarzykami..? :cool:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:42 _________________________________________________cayenne moze moderator sproboje..? :naughty:

Opublikowano

poddaje sie .

Klubowicz tak bez walki?? Nie ładnie,będzie ostrzeżenie :cool:

Heheh no wiesz...zeby uniknac tego ostrzezenia sproboje !

Opublikowano

Bede w świebodzicach to sie scigniemy stamtad pochodze..;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.