Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy Nie no, teraz rypie sie do wszystkiego co sie rusza.. :kox:

Ale jak sie juz cos upolowalo, to po co wiecej..? :naughty:

rypie powiadasz.. no ciekawe :D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

baj baj levy ;] ja tez zaras spadam ..rano WORK

Opublikowano

A teraz wszystkie dzieci pojda grzecznie spac.. :notworthy:

Opublikowano

Dobry den.. Małopolsko, Dobry den Forumowicze A4-Klub :D hehe milego dnia :a4fan:

Opublikowano

kurde ledwo wstalem spac mi sie chce ;P

Opublikowano

mi tez.. :P ale ja mam 2godziny wkładu wiec sie jeszcze kimne :D w ostatnim rzedzie.... tylko zawsze jest ten strach że nikt Cie nie obudzi i zostaniesz sam na sam z wykładowca.. który bedzie budził:D hehe

Opublikowano

A ja dopiero wstalem.. :cool:

Zycie jest piekne.. :naughty:

Opublikowano

haha.. takiemu to dobrze.. o 11 to ja do roboty poszedłem:D hehe

Opublikowano

L3Vy ja praktycznie 2 dni w tygodniu do szkoly chodze.. :thumbup: mam nadzieje ze semestr letni bedzie jeszcze lepszy.. :kox:

Opublikowano

ykk ja teza tak chce.. ja tam w 1 semetrze miałem.. podobnie ale chodziłem 3 dni..z czego w po 2h max :D

Opublikowano

Za rok tak bedziesz miec.. :naughty:

Co z tymi kalendarzykami? Bo jak nikt sie nie podejmie to ja to zrobie.. - szkoda czasu.. :tongue4:

Opublikowano

TTomeczek powinien niedługo się pokazać na forum.. bo to nocny człowiek :P hehe

albo napisz mu PW żeby nie przeoczył tego posta :P hee

Opublikowano

Moze by adres rozdawac tylko na PW..? :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 23:01 _________________________________________________L3Vy czemu pytasz..? Ja jestem dzieckiem NEOstrady.. :naughty:

Opublikowano

L3Vy czemu pytasz..? Ja jestem dzieckiem NEOstrady.. :naughty:

A bo załączyłem żeby ssało fotki a tu :|

You have requested http://*************************/spot_tarnow.rar (47047 KB).

Your IP-address 83.***.***.*** is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

wiec pomyslałem że jesteś ze mną w sieci ::P

Opublikowano

L3Vy :no:

Moze cos wczesniej sciagales z rapida, i przerwalo :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 23:06 _________________________________________________Hehe na zdjeciach od Tukana moje postojowki swieca jak xenon 10000K :naughty:

Opublikowano

hmm.. no fakt.. jakąś godzinkę z temu zassałem 4Mb materiałów z uczelni... :| pozostaje poczekać do jutra.. bo teraz to cza sie wybrać lulu.

Na NEO to bym tylko restarta zrobił i jazda :P a teraz to lipa :P

do jutra kamraci :)

Opublikowano

Kto to widzial tak wczesnie chodzic spac.. :naughty:

Sciagaj i ogladaj, bo warto.. :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.