Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sokolnh ja juz zaglosowalem i to na Ciebie.. :th:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja wciaz mam xenonowy problem otoz nici z przetwornicy :wallbash: uszkodzona :rant: Ale pytanie nr2:jak jest zarnik i taka szklana rureczka i ona mi pekla :wallbash: czy moze ja skleic klejem??Zarnik niby swieci ok ale..lepiej miec to przymocowane?Pytam tu bo nie chce mi sie zakladac nowego tematu :kox:

Opublikowano

tukan2000 niestety nie znam sie na zarnikach - bo jeszcze ich nie mam.

Jesli juz jestesmy przy xenonach to. Czy mi sie zdaje czy zolte seicento z Czakramu jezdzi na xenonach..? Zauwazyliscie ze te nowe Clia (te co maja na naukach jazdy) maja tak skonstruowane lampki ze oslepiaja..? Kiedy bym nie jechal i cos mnie oslepia to zawsze jest to Clio na L i to na pewno nie sa dlugie.. :rant:

Opublikowano

Rozdalem dzis kalendarzyk...szkoda ze na rok 2007 hahah. Ale nie moglem sie powstrzymac bo stanolem kolo zajebistej b6 czarnej ciemne szyby relingi chrom i 4 rury z tylu nawet fajnie wygladajace. Oczywiscie koles na blahach KT...moze wpadnie na forum;]

Opublikowano

TTom3k a widziales czarna B7 w avancie w wersji s-line na Tarnowskich blachach..? Normalnie :drool: czesto ja widywalem w krzyzu kolo sklepu przy drodze nr 7 :thumbup:

Tak samo widzialem dzis ta z nowym grillem. Ogolnie bardzo duzo tego jezdzi.. :)

Opublikowano

Ta bordowa z nowym grillem jest sliczna...ale jedna rzecz mnie zastanawia..czy on nie ma alusow od beemki?

Opublikowano

Mozliwe, ale pasuja do niej.. :thumbup: Ja tylko sie zastanawiam jaki rozmiar.. Stawialbym na 19' Tylko te chromowane blotniki psuja efekt.. :rolleyes: Jak go gdzies zobacze to obowiazkowo zostawie kalendarzyk.. :thumbup:

Opublikowano

Widze ze Tarnów ostro rusza z rozdawką kalendarzyków... Oby tak dalej chłopaki... :thumbup:

Opublikowano

Szuder ano trzeba trzeba, tylko szkoda ze snieg sypie. Bo jak sie teraz zostawi to zamokna. I to nie bedzie kalendarzyk tylko kapec.. :thumbdown:

Opublikowano

ykk weź zapisz dla mnie 50sztuk kalendarzyków...

Opublikowano

jutro musze rozebrac moją chalbiczke a dokladnie to kawałek giętki za kolektorem wydechowym mi poszedł i furczy jak traktor :rant:

Opublikowano

Hornet A4 na takie zimno to chyba nie bedzie zbyt mila robota.. :confused4:

Opublikowano

no miła ne będzie :confused4: ale mam garaz z kanałem to przynajmniej niebede musiał pod nią lezec :th: kupi się zgrzewke bro ;) i odrazu bedzie cieplej he he

Opublikowano

ale jak oproznisz ta zgrzewke to nie wyjedziesz potestowac.. :naughty:

Opublikowano

a co tu testowac :D byle nie pierdziało ;) wspawam nowy kawałek (50zł) i bedzie gites :thumbup:

Opublikowano

Ale z czego ta dziura sie zrobila? Przerdzewialo czy co..? :mysli:

Opublikowano

Pewnie masz to samo co ja mialem...taka plecionka przed katalizatorem..[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 00:08 _________________________________________________No i nie ma sniegu w tarnowie ..

Opublikowano

I prawidlowo.. :thumbup: u mnie jeszcze sa resztki..[br]Dopisany: 01 Grudzień 2007, 14:21 _________________________________________________No Panowie.. :thumbup:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

--> 10 najlepszych wątków (wg odpowiedzi)

Niby na końcu, ale dobrze to rokuje.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.