Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra mamy zapotrzebowanie na 180 kalendarzykow (niezle :naughty:) ->

Proponuje poczekac do piatku (a moze ktos jeszcze sie zglosi.. :notworthy:) ->

I zamawiac.. :) ->

Wreszcie zaczac dzialac.. :kox:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko ykk

wysłałem fotki z poprawionymi blaszkami Szuderowi na PW... mam m nadzieje że w miarę możliwości szybko je podmieni... :P

Opublikowano

Siema fotki beda ni bawem.. :th: A moze ktos wie gdzie naprawiaja przetwornice??To jednak przetwornica i zarnik padly :gwizdanie: :kwasny:[br]Dopisany: Listopad 27, 2007, 08:20:49 _________________________________________________Juz mam przetwornice ori Valeo :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

tukan2000 ale nie rozumiem.. Co zrobiles..? :chytry:

Opublikowano

Kupilem uzywke w super cenie :thumbup:

Opublikowano

No to rzeczywiscie nie bylo sensu naprawiac.. :th: to teraz jeszcze zarniki.. Bo chyba musisz pare kupic.. Patrzylem na allegro i nie ma nigdzie D2S na 5800.. :rolleyes:

Opublikowano

Raczej kupie ori 4300 Osram...Ale dziwne jest to ze moje zarniki jak maja taka szklana rurke to jest ona peknieta na dwa razy a oba swieca tylko migotaja przy starcie :mysli:

Opublikowano

tukan2000 moze sie juz konczyly.. :mysli:

A dlaczego osram a nie np philips? Lepsze sa..? :przebiegly:

Opublikowano

Mam osrama i sa ok,do philipsa nic nie mam :th: Albo kupie No name 6000k za 190zl dwie szt,z roczna gwarancja

Opublikowano

tukan2000 ja bym sprobowal.. :decayed: z 6000K bedzie lans, lans, lans.. :kox:

Opublikowano

No nie wiem 4300 super swieca..a 6000k zucaja sie mocno w oczy i tak moje autko jest oczo jebne

Opublikowano

tukan2000 albo kup 4300 a 6000 wsadz do halogenow.. :naughty:

Opublikowano

Halogeny beda dopiero kolo stycznia,jak kase uzbieram a do swiatelek chce dac 4300k moze Mikolaj mi przyniesie nowe zarniki :D

Opublikowano

Napisz list do swietego, albo do Died Maroza.. :decayed: na pewno Cie zrozumie, w koncu sam pracuje w nocy i wie co to znaczy poruszac sie w ciemnosciach.. :D

Opublikowano

Napisz list do swietego, albo do Died Maroza.. :decayed: na pewno Cie zrozumie, w koncu sam pracuje w nocy i wie co to znaczy poruszac sie w ciemnosciach.. :D

Hmm ty to moze ja tez napisze ...:P

Opublikowano

Witam panowie :hi: przpraszam za niedyspozycje . mam nadzieje ze niewiele mnie omineło .

Ps;wszystko tylko nie zicom :sick3:

Opublikowano

Hornet A4 mam nadzieje ze od tej pory bedziesz sie czynnie udzielac w tym temacie.. :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 01:35 _________________________________________________TTom3k bedziemy myslec nad trescia.. :kox:

Opublikowano

Hornet A4 tak jak ci napisalem minelo cie bardzo duzo ! Ale nadrobnimy! tylko sledz wmiare mozliwosci ten temat

Opublikowano

spoko ykk

wysłałem fotki z poprawionymi blaszkami Szuderowi na PW... mam m nadzieje że w miarę możliwości szybko je podmieni... :P

Fotki juz podmienione, bez blaszek... :thumbup:

Dzięki L3Vy za pomoc... :notworthy::hi: :oklaski: :thumbup:

Opublikowano

Szkoda tylko ze pogody sie nie da poprawic na zdjeciach.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.