Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh wy się śmiejcie ja jak wracałem do Kielc to w pewnym momencie lampki miałem tak brudne że nic nie było widać "ciemność widzę ciemność" :D.

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grzanek85 tak sie wlasnie zastanawialismy, bo miales dac znac czy dojechales. Patrzymy na zegarek - 19 a tu nic.. :rolleyes:

Opublikowano

widzę że spocik był zajefajny kur....a :wallbash: :wallbash: :wallbash: szkoda że mnie nie było a tak chcialem być dajcie więcej fotek

Opublikowano

grzanek85 tak sie wlasnie zastanawialismy, bo miales dac znac czy dojechales. Patrzymy na zegarek - 19 a tu nic.. :rolleyes:

No przeciez mowilam wam.....Grzanek napisal esa......ze juz dotarl do Kielc....

Opublikowano

grzanek85 tak sie wlasnie zastanawialismy, bo miales dac znac czy dojechales. Patrzymy na zegarek - 19 a tu nic.. :rolleyes:

No przeciez mowilam wam.....Grzanek napisal esa......ze juz dotarl do Kielc....

Ano mowilas tylko to bylo juz chyba po 19 :P[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 11:20 _________________________________________________Aha tukan czekamy na fotosy z twojego sprzetu ;][br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 11:21 _________________________________________________Bym zapomnial! cayenne dzieki za pozdro :th: Szkoda ze nie wpadles - jedyne 410km :P

Opublikowano
Ano mowilas tylko to bylo juz chyba po 19 tongue

......a dokladnie siedem po 19..... :D..... :tongue4:

Wiec w sumie sie zmiescil w czasie.........tylko siedem minut poslizgu......

Opublikowano

Heh powiem tak Tarnów- Szczucin 50 min jazdy 36 km :kwasny: , Szczucin - Kielce 80 km 50 min jazdy heh nie ma jak remonty :angry: ale i tak warto było jechać nawet na 1 godzinę pzdr dla wszystkich

Opublikowano

Ja też dotarłem do domku cały i zdrowy :thumbup:

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i udany spocik... Bede sie pewnie powtarzał, ale można robić takie spociki cześciej i gęściej... :thumbup:

Jak obrobie fotki, to zapodam...

Pozdro 4ALL :audi::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Noooo... widzę, że sporo mnie ominęło.

NIe myślałem, ze będzie taka integracja :polew:

Przede wszystkim wielki szacun dla Angeli, kóra rozkręciła temat i cały czas trzymała rękę na pulsie- Angee, osobiste podziękowania na spocie warszawskim :hi::naughty:

Misie, nie zapomnijcie o fotach do działu "Foty ze zlotw/spotów" :th:

Opublikowano

No własnie Panowie... :oklaski: dla Angel za rozruszanie tematu, bo pewnie gdyby nie ona to sprawa po kilku dniach od pomysłu by ucichła :)

Opublikowano

Dlatego wlasnie dostala lizaka.. :notworthy:

Opublikowano

Dzieki wam wielkie.....

Ale podziekowania to naleza sie wam wszystkim..... :oklaski:

bo gdyby nie wy......to co by to byl za spot....ja jedna.....

W kazdym baz razie ciesze sie bardzo, ze wszystko sie udalo......

I mam nadzieje na kolejny taki spocik w waszym towarzystwie......

Opublikowano

Jak dosypie sniegu to bedzie mozna sie poslizgac:D Zrobimy konkurs driftu hehe

Opublikowano

Jak dosypie sniegu to bedzie mozna sie poslizgac:D Zrobimy konkurs driftu hehe

Drifft to ja juz wczoraj mialem.. :polew:

Opublikowano

Drifft to ja juz wczoraj mialem.. :polew:

No ja sie nie dziwie... na letnich pomykac w taka pogode :P Jak mi na zimówkach sie kilka razy sie ABSik włączy;l :P

Opublikowano

bo gdyby nie wy......to co by to byl za spot....ja jedna.....

Angela, Slaweq napewno byłby z Tobą :thumbup:

Opublikowano

bo gdyby nie wy......to co by to byl za spot....ja jedna.....

Angela, Slaweq napewno byłby z Tobą :thumbup:

Potwierdzam... nie mogłbym zostawić Angel samej z jednego bardzo prostego powodu, który zachowam jednak dla siebie ;):D

Opublikowano

Osz wy!!!!

Co to spiski za moimi plecami...... ;):D

Opublikowano

ja też już wróciłem :kox:

dzieki za spota, fajnie było

tylko że drogi macie strasznie brudne :P

pozdro

Opublikowano

Cos tu sie kroi.. :przebiegly::rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.