Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy decayed Następnym razem coś na dłużej.

No troche krotki....jak na moja 300km wyprawe.... :D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angela, Hauzer mowilem zeby jeszcze siedziec.. :foch:

Opublikowano

no tak... krótko... ale to przez pogodę... następnym razem zaczynamy o 13 ... a wieczorem balety ... :P Pozdro

Opublikowano

e11c0b283ece1772m.jpg534822cbb0dcdf68m.jpg

afe96cd50e46a4c8m.jpg121a083783a11b30m.jpg

5ccfdaab8d215643m.jpg065ddac2fe752557m.jpg

8d910f7e3596312em.jpg4997572390979c4em.jpg

Kilka fotek z dzisiejszego spota w Tarnowie :)

Opublikowano

Slaweq Fotki super.... :th:

I zeby nie bylo......jest dokumentacja ze spocika :D

Opublikowano

Brakuje jeszcze fotek autobusu.. :naughty:

Opublikowano

Brakuje jeszcze fotek autobusu.. :naughty:

Kurde nie zrobiłem autobusu :confused4:... może któryś z chłopaków zrobił to wrzuci :D

Opublikowano

angela[/color][/b], Hauzer mowilem zeby jeszcze siedziec..

Mówiłeś :notworthy: Ale troche zapuźno przyjechalismy i mało to wszystko było zorganizowane :decayed: Ale jestem zadowolony oby w takim towarzystwie widywać się częściej :thumbup:

slaweq foty :th: a gdzie reszta :decayed:

A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy decayed Następnym razem coś na dłużej.

No troche krotki....jak na moja 300km wyprawe.... :D

No tak Ty miałaś troche dalej :D niewiele dalej ale dalej :decayed:

Opublikowano

Hauzer myśle że 8 sztuk na forum wystarczy, reszte wrzuce na "fotosik" i dam Wam linka do albumu:) No chybe ze wolicie tutaj to nie ma problemu.

Opublikowano

slaweq a byla by mozliwosc zebys gdzies uploadowal gdzies wszystkie fotki..? :)

Opublikowano

slaweq a byla by mozliwosc zebys gdzies uploadowal gdzies wszystkie fotki..? :)

Wrzuce je wszystkie na fotosik ale musze zmniejszyć troche bo robilem w najwiekszej rozdzielczości i mają po 2 MB, dostaniecie linka na PW:)

Opublikowano

spakowac i np. na http://www.sendspace.com/ :hi:

Opublikowano
No chybe ze wolicie tutaj to nie ma

Oczywiście że nie na forum :D lepiej gdzieś spakować i niech zainteresowani sobie zdzierają :decayed:

Opublikowano

spakowac i np. na http://www.sendspace.com/ :hi:

ykk ale mi zagadki dajesz... ja nawet nie mam programu do spakowania tego wszystkiego :D

A własnie ykk, padła taka propozycja zeby napisać do Modów z prosbą zmiany Twojego nicka na "Lizaczek", co Ty na to? :polew:

Opublikowano

slaweq spakuj fotki.. bez zmniejszanie i uploadnij będzie mnie problemów i wszyscy zaraz beda mieć fotki na kompach.. i będa mogli szybciochem ogladnąć.. a nie czekać na zawrotną prędkość połączenia z fotosikiem :P

EDIT:

jak to niemasz :P pod XP masz do kompresji w ZIPa troche ułomnie sie to robi.. ale dasz rade chłopie

Opublikowano

slaweq moze bedzie latwiejszy do wymowienia.. Ale jakos ten co mam bardziej mi sie widzi.. :kox:

Opublikowano

Widzę ze zlocik udany :)

Następnym razem Kraków przyjedzie w większym gronie, macie to jak w banku.

Pozdrawiam.

Opublikowano

no brakowalo trzeciej v6 benzynki :)

Opublikowano

HeHe ykk musisz miec 2x nicki :) Fotki lajtowe :thumbup: Dalem ciala bo nagrywalem filmik jak jechalismy przez miasto i mi sie nie zapisal :polew:Hauzer to te emocje po spotowe na ciebie tak wplynely ze zrobiles podwojna traske ;]. Chlopaki z rzeszowa widze mieli niezle wypucowane furacze zanim do nas dotarli ;) ale pozniej to niektre autka mialy kolor zebry ;]

Opublikowano

HeHe ykk musisz miec 2x nicki :) Fotki lajtowe :thumbup: Dalem ciala bo nagrywalem filmik jak jechalismy przez miasto i mi sie nie zapisal :polew:Hauzer to te emocje po spotowe na ciebie tak wplynely ze zrobiles podwojna traske ;]. Chlopaki z rzeszowa widze mieli niezle wypucowane furacze zanim do nas dotarli ;) ale pozniej to niektre autka mialy kolor zebry ;]

Szczegolnie lampki Hauzera po tym jak jechal za Szuderem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.