Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TTom3k ? :mysli: nie rozumiem.. Tak bedziesz zapindalac? :kox:

Hehehe dobre, a tak btw zostaje ktoś w Tarnowie na nocke w pod dębem :decayed:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie/Panowie - postaram sie zjawic w sobote. Dzisiaj wracam z KRK i mam urodziny kumpla :drunk: - dlatego napisalem "postaram sie" :tongue4:

Opublikowano

Panie/Panowie - postaram sie zjawic w sobote. Dzisiaj wracam z KRK i mam urodziny kumpla :drunk: - dlatego napisalem "postaram sie" :tongue4:

Staraj sie staraj.....zapraszamy..... :)

Opublikowano

No ja sie nie rozmyśliłem więc będę ok 13:30-50 w busku na stacji przy rondzie

Opublikowano

No ja sie nie rozmyśliłem więc będę ok 13:30-50 w busku na stacji przy rondzie

No i fajnie ze sie nie rozmyśliłeś bo Angel zaczynała sie martwić, że bedzie musiała sama jechac ;)

Opublikowano

No ja sie nie rozmyśliłem więc będę ok 13:30-50 w busku na stacji przy rondzie

No i fajnie ze sie nie rozmyśliłeś bo Angel zaczynała sie martwić, że bedzie musiała sama jechac ;)

Grzanek no chociaz Ty jestes konkretny chlopak....

Bo calej reszcie z Kielc naleza sie pozadne...... :bicz3: :bicz3:

Najpierw wszyscy chetni a pozniej, jak przychodzi co do czego to wszyscy sie wylamuja.....

Ja z was wszystkich mam najdalej, chora jestem...a i tak na spocie bede..... :wink4:

Opublikowano

Angel jak chora jesteś to maszeruj do domu, bierz piguly i pod kołderke... zeby Cie jeszcze bardziej choroba nie rozłożyła.

Opublikowano

Angel jak chora jesteś to maszeruj do domu, bierz piguly i pod kołderke... zeby Cie jeszcze bardziej choroba nie rozłożyła.

Niestety nie ma tak latwo.....musze w pracy siedziec... :confused4:

Opublikowano

Dobrze że :audi: dobrze grzeje to się można wygrzać w aucie :th:

Opublikowano

to jaki bedzie sklad wkoncu ??jutro ?

Opublikowano

Ważne żeby było nas jak najwięcej :D

ykk jak mnie nie będzie na BP to jest to oznaka ze jestem już w Tarnowie i dotrę już "pod dębem" na 15...

jak coś to CI napisze jutro pw

Opublikowano

To do jutra maniacy czterech kolek :audi:

Opublikowano

to jaki bedzie sklad wkoncu ??jutro ?

Ja juz sie pogubiłem kto bedzie bo wiele osób sie wyłamało, moge ręczyc tylko za Rzeszów i Angel bo na stówe bedziemy ;)

Opublikowano

L3Vy okej.. :decayed:

Opublikowano

to jaki bedzie sklad wkoncu ??jutro ?

Ja juz sie pogubiłem kto bedzie bo wiele osób sie wyłamało, moge ręczyc tylko za Rzeszów i Angel bo na stówe bedziemy ;)

Hihihi.....moj 1000 post..... :thumbup::kox:

Slaweq......no my to bedziemy na bank........ :decayed:

Mam nadzieje ,ze mimo, iz wylamalo sie sporo osob......to frekwencja jednak dopisze......i spocik bedzie bardzo udany.....

Opublikowano

Ja juz baterie do aparatu laduje.. :dance: Bierze ktos jeszcze jaki obiektyw..? :przebiegly:

Opublikowano

Ja juz baterie do aparatu laduje.. :dance: Bierze ktos jeszcze jaki obiektyw..? :przebiegly:

Ja biore aparat:) zresztą zawsze go mam ze sobą... czasami w przypadkowych sytuacjach mozna zrobic fajne foty :>

Opublikowano

slaweq :th: obysmy tylko zdarzyli napstrykac zanim sie sciemni.. :rolleyes:

Opublikowano

slaweq :th: obysmy tylko zdarzyli napstrykac zanim sie sciemni.. :rolleyes:

Do 16 jest jeszcze w miare jasno także napewno cos porobimy... a wieczorem tez fajne zdjęcia mozna zrobić ;)

Opublikowano

slaweq ja wezme kompaktowego cyfraka, bo klockowatej lustrzanki z mocniejsza lampa nie chce mi sie nosic.. Poza tym bateria juz nie 1 swiezosci w niej jest.. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.