Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Angel ja mysle, że jednak kilkanaście osób bedzie, także nie ma co marudzić ;-)

Slaweq a czy ja marudze? ;)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no, tak mi sie tylko napisało...

Dobrą wiadomością w tym wszystkim jest to, że ma być ładna pogoda w sobote i nalezy sie z tego cieszyc :thumbup:

Opublikowano

Moze ktos sie jeszcze zjawi.. :th:

Opublikowano

No cóż różnie to w życiu bywa. Niema co przenosić terminu bo zawsze znajdzie się ktoś komu coś wypadnie akurat w dzień spotu. Mi też niezabardzo ten termin pasi ale będę na 100 % zresztą ekipa z Rzeszowa się zjawi :th: ( czy nie? heheheh)

Opublikowano

No cóż różnie to w życiu bywa. Niema co przenosić terminu bo zawsze znajdzie się ktoś komu coś wypadnie akurat w dzień spotu. Mi też niezabardzo ten termin pasi ale będę na 100 % zresztą ekipa z Rzeszowa się zjawi :th: ( czy nie? heheheh)

Wczoraj rozmawialem z GM i on jedzie na stówe, Szuder mysle ze tez, także nikt sie nie wyłamał i mamy komplet ;-)

Opublikowano

:oklaski: Rzeszow

Opublikowano

jeszcze mi zostaje espero albo matiz ale przecież nie będe robił wiochy jak bym przyjechał takim złomem :polew:

Opublikowano

Nieliczy się samochód a człowiek więc przyjeżdziaj nawet rowerem :decayed:

Opublikowano

Ja tez sie nie wylamuje.....jakby cos.... :tongue4:

Opublikowano

jeszcze mi zostaje espero albo matiz ale przecież nie będe robił wiochy jak bym przyjechał takim złomem :polew:

Przyjedz takim jaki bedziesz mial do dyspozycji, wazniejsza jest Twoja osoba a pozniej autko jakim przyjedziesz... Ewentualnie popros kogos zeby Cie zabral "po drodze".

Opublikowano

Ho ho ho ..dawno mnie tu nie bylo i widze ze sie popierdzielilo troche ;/ grippen jak dasz rade to przyjedz nawet bez zderzaka :) KRK rozczarowalem sie Wasza postawa ....wiadomo ze nic na sile ale takie spotkania nie sa co tydzien ...ja bede napewno i chocby bylo 10 osob to bedzie lux :) oby pogoda byla taka jak dzisiaj!

Opublikowano

z Krakowa jada narazie 4 osoby :tongue4:

Opublikowano

z Krakowa jada narazie 4 osoby :tongue4:

No i nareszcie jakies konkrety..... :th:

Opublikowano

z Krakowa jada narazie 4 osoby :tongue4:

No i nareszcie jakies konkrety..... :th:

Ekipa z krk jest zawsze konkretna....w kazdych warunkach :gwizdanie:
Opublikowano

No i super 4 osoby juz cos ;) Aha i jak chcecie wyjechac o 14 to mozecie nie zdarzyc... ;]

Opublikowano

No i super 4 osoby juz cos ;) Aha i jak chcecie wyjechac o 14 to mozecie nie zdarzyc... ;]

To wyjedziemy o 13,55 :D zart no to pojedziemy wczesniej to jest do ugadania wazne ze ktos jedzie. :D
Opublikowano

No i super 4 osoby juz cos ;) Aha i jak chcecie wyjechac o 14 to mozecie nie zdarzyc... ;]

To wyjedziemy o 13,55 :D zart no to pojedziemy wczesniej to jest do ugadania wazne ze ktos jedzie. :D

Spoko :) Mozliwe ze bede jechac z krakowa w godzinach 13-14 tak jak pisalem bede na 90% wracac z balic wiec mozemy razem podjechac

Opublikowano

No i super 4 osoby juz cos ;) Aha i jak chcecie wyjechac o 14 to mozecie nie zdarzyc... ;]

To wyjedziemy o 13,55 :D zart no to pojedziemy wczesniej to jest do ugadania wazne ze ktos jedzie. :D

Spoko :) Mozliwe ze bede jechac z krakowa w godzinach 13-14 tak jak pisalem bede na 90% wracac z balic wiec mozemy razem podjechac

No i super
Opublikowano

Rzeszów wyjeżdza 13,30:)

4 osoby pewne + 1 niepewna:)

Opublikowano

O 13:30 to się dopiero zbierzemy na Podpromiu, jak znam życie to wyjedziemy gdzieś po 14 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.