Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko ma być oooooogromny :kox:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

Opublikowano

Tylko spotkanie Pod Debem

będziecie witac Nas chlebem i solą ?? :tongue4: a tak powaznie to w końcu jaki jest plan ?

Opublikowano

Tylko spotkanie Pod Debem

będziecie witac Nas chlebem i solą ?? :tongue4: a tak powaznie to w końcu jaki jest plan ?

To wlasnie zalerzy co chcemy porabiac;) I tez zalerzy od pogody. Najpierw sie wszyscy spotkamy-zapoznamy pozniej mozna zrobic rundke przez miasto jak nas bedzie ponad 20 to bedzie ciekawie :) I po powrocie mozemy wbic wszyscy do jakiejs knajpy-restauracji w celu ogrzania sie :) Co o tym myslicie ? Moze jakies propozycje ? Do scigania mam dobra miejscowke:) - jesli bedzie oczywiscie sucho

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

TTom3k a Ty skąd wiesz ze sie zapoznaliśmy? :shocked::wink4:

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

TTom3k a Ty skąd wiesz ze sie zapoznaliśmy? :shocked::wink4:

Sie wie hehe :) "Spotkania na drodze" :th:

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

No zapoznalismy sie :wink4: Spotkanko bardzo fajnie..... :)

A co do spota......to pomysl fajny.....

Tylko ja na sciganie sie nie pisze...bo nie mam czym..... :D

Ale jak reszta ma ochote to ja chetnie popatrze........ :naughty:

Kielce leca przez Dabrowe....dolacza sie ktos do nas??? :decayed:

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

No zapoznalismy sie :wink4: Spotkanko bardzo fajnie..... :)

A co do spota......to pomysl fajny.....

Tylko ja na sciganie sie nie pisze...bo nie mam czym..... :D

Ale jak reszta ma ochote to ja chetnie popatrze........ :naughty:

Kielce leca przez Dabrowe....dolacza sie ktos do nas??? :decayed:

Mnie objedziesz ;)

Opublikowano

angela i slaweq widze ze juz sie zapoznaliscie ;) Faaajnieee :th: A co do spota to jak wkoncu robimy ? Tylko spotkanie Pod Debem czy chcecie jakas przejazdzke po miescie czy jakis wyscig maly ?Mozliwe ze bedzie dobra nawierzchnia jak nie dosypie

No zapoznalismy sie :wink4: Spotkanko bardzo fajnie..... :)

A co do spota......to pomysl fajny.....

Tylko ja na sciganie sie nie pisze...bo nie mam czym..... :D

Ale jak reszta ma ochote to ja chetnie popatrze........ :naughty:

Kielce leca przez Dabrowe....dolacza sie ktos do nas??? :decayed:

ja tez na ściganko sie nie pisze bi nie mam czym.

A co do spotkanka z Angel to było bardzo sympatycznie :>

Angel moze jakies foty pokazemy? :>

Opublikowano

angela no ja i kolega L3Vy jestesmy z Dabrowy. Proponuje sie spotkac na stacji BP (jest przy glownej drodze) :)

Opublikowano

TTom3k

Mnie objedziesz wink

Chyba Ty mnie....... :D

Slaweq

Angel moze jakies foty pokazemy? cheesy

No pewnie...... :wink4: Troche ciemno juz bylo....ale mozna wrzucic...ze dwie..... :naughty:

[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 13:54 _________________________________________________

angela no ja i kolega L3Vy jestesmy z Dabrowy. Proponuje sie spotkac na stacji BP (jest przy glownej drodze) :)

No to pozostaje nam ustalic tylko konkretna godz..... :)

Opublikowano

angela to zalezy na ktora zajedziecie.. :naughty:

Opublikowano

A powiedzcie czy godzina 15 i miejscówka "Pod Debem" to juz zaklepane na stówe??

Opublikowano

angela to zalezy na ktora zajedziecie.. :naughty:

Ile czasu z Dabrowy nam zajmie dojazd do Tarnowa???

Tak zebysmy byli na 15......juz na miejscu......[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 14:00 _________________________________________________

A powiedzcie czy godzina 15 i miejscówka "Pod Debem" to juz zaklepane na stówe??

Mysle ze tak....jest jeszcze w miare widno....i jakies foty mozna porobic......

No chyba, ze chcecie jakas inna godz ustalic......

Opublikowano

angela mysle ze do tego Pod Debia.. :naughty: zejdzie nam z 25 minut.. Do samego Tarnowa 15 minut.. :)

Opublikowano

ykk godz 14.30.....pasuje?

Opublikowano

angela ja jestem na miejscu takze mi kazda godzina pasuje.. :naughty: ale co by nie byc ostatnimi proponowalbym odrobine wczesniej.. :kox:

Opublikowano

ykk no wiec ktora? 14.00? czy pare minut po......?

Opublikowano

Mysle ze cały czas była ustalona 15 godz to nie ma teraz co zmieniac i wprowadzac zamieszania :wink4:

Opublikowano

15 bedzie gites bo ja z krk z balic musze wrocic do tarnowa;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.