Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe... no to niema opcji żebyś przez moje miastecko nie jechała hehe :)

wiec co to za miasteczko?..... :mysli:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe... no to niema opcji żebyś przez moje miastecko nie jechała hehe :)

wiec co to za miasteczko?..... :mysli:

angelaaaaaaaaaaa ....Dąbrowa Tarnowska ;]

Opublikowano

No skad moglam wiedziec...... :decayed:

Opublikowano

MIEJSCE POBYTU !!!! jest napisane jak BYK :D

Opublikowano

Wszystkie drogi prowadza do DT.. :polew:

Opublikowano

MIEJSCE POBYTU !!!! jest napisane jak BYK :D

upsss......nie zauwazylam..... :embarrassed::D

Opublikowano

.

Wszystkie drogi prowadza do DT.. :polew:

.

HaHa dobre dobre ykk :afro::a4fan:

Opublikowano

MIEJSCE POBYTU !!!! jest napisane jak BYK :D

upsss......nie zauwazylam..... :embarrassed::D

Angel a co Ty rozkojarzona, zakochana jestes że to przeoczylaś? :D :D :D

Opublikowano
Angel a co Ty rozkojarzona, zakochana jestes że to przeoczylaś? grin grin grin

upsss....no i kurde sie wydalo...... :D

Slaweq Ty to musisz wszystko zauwazyc.... :D :bicz3:

Opublikowano
Angel a co Ty rozkojarzona, zakochana jestes że to przeoczylaś? grin grin grin

upsss....no i kurde sie wydalo...... :D

Slaweq Ty to musisz wszystko zauwazyc.... :D :bicz3:

hehe no to pięknie Angel :D

Teraz trzeba bedzie przeprowadzic dochodzenie , który to ten szczęsciarz ;)

Opublikowano

Spot Krakow-Tarnow-Rzeszow-Kielce

Sobota 24 listopada godz 15...

Miejsce Tarnow........,,Pod Debem""

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/dojazd.php?sID=0f916e909968a7abf7bd7e798f342696

1. TTom3K

2. Grippen

3. Grzanek 85

4. Angela

5. Slaweq

6. Szuder

7. f1driver

8. Ykk

9. Cuber

10. Rex

11. Themon

12. Makoz

13. Pablo GT

14. Trzeniu

15. Tukan

16. Mad Max

17. Czaki 22

18. Fabson

19. GM

20. L3Vy

21. Hauzer

22. Doman 13

23. Jozzy

Opublikowano

Przepraszam bardzo a kto po mnie przyjedzie ;( i pojechalibyśmy więkrzą ekipą bo teraz niewiem czy ktoś przyjedzie po mnie ????

Opublikowano

Angela, bardzo ładna lista się nam utworzyła... :thumbup:

Może jeszcze ktoś się zgłosi... :notworthy:

Opublikowano

Przepraszam bardzo a kto po mnie przyjedzie ;( i pojechalibyśmy więkrzą ekipą bo teraz niewiem czy ktoś przyjedzie po mnie ????

Nie ma sie co smucic...... przeciez juz mowilam,ze cala grupa przylecimy po Ciebie.... ;)

Troszke tam najwyzej zboczymy z trasy......

Angela, bardzo ładna lista się nam utworzyła... :thumbup:

Może jeszcze ktoś się zgłosi... :notworthy:

No ja mam nadzieje,ze jeszcze ktos sie zglosi......... :th:

Opublikowano

dzięki a juuż myślałem że nie no to fajnie :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor

Uprzejmie informuję, że w tarnowskiej ankiecie "Być albo nie być" zdecydowanie, stosunkiem głosów 8 do 3 zwyciężyło "Być"

Spoty tarnowski zapraszają do głosowania w kolejnych ankietach :hi:

Opublikowano

wit.s :polew: :polew:

Bytka, nebo ne bytka to je zapytka.. :naughty:

Opublikowano

Czyzby Tarnow przysypial.... :mysli:.

A spocik juz tuz.... tuz.....

Mam nadzieje, ze to tylko cisza przed burza...... :decayed:

I myslicie nad ekstra atrakcjami dla nas........ :naughty:

Opublikowano

Bedzie dmuchany zamek po, ktorym bedzie mozna skakac.. :naughty:

Opublikowano

Bedzie dmuchany zamek po, ktorym bedzie mozna skakac.. :naughty:

no to git........ktos jeszcze chetny ze mna ........ :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.