Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że lista sie szybko powiększa... :thumbup:

Ja spróbuje zorganizować ekipę z Rzeszowa.

Co do godziny do wydaje mi się, ze godz 15 to najpóźniej, bo potem robi sie juz ciemno...

Ale Wy decydujecie :thumbup: Ja sie dostosuje :hi:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TTom3k a na Marcince nie ma jakiejs fajnej miejscowy..? Bo z tego co sobie przypominam to tam chyba byl jakis fajny parking i jakas knajpa.. :mysli: Dawno tam nie bylem.. :rolleyes:

Opublikowano

No niezle, juz 20 osób :oklaski: do 24 troche czasu także może jeszcze kilka osób zdecyduje sie na przyjazd do Tarnowa ;)

Opublikowano
  • Autor

TTom3k a na Marcince nie ma jakiejs fajnej miejscowy..? Bo z tego co sobie przypominam to tam chyba byl jakis fajny parking i jakas knajpa.. :mysli: Dawno tam nie bylem.. :rolleyes:

Knajpa jest, ale parking na 4 auta :decayed:
Opublikowano

Wiciu a Ciebie nie ma na liscie ? dlaczego ?

Opublikowano

W weekend se zgadamy;] Chociasz wit.s zarzucil kiedys dobra propozycje - POD DEBEM .

byłem tam ostatnio na weselu :naughty:, fajna knajpa i parking tez tam jest nawet spory

Opublikowano

Wiciu a Ciebie nie ma na liscie ? dlaczego ?

No wlasnie :mysli:

Tez sie zastanawiam czemu Wiciu....jakos nic sie nie odzywa w tym temacie......

Opublikowano

parking cearfour lub parking koło basenu za parkiem strzeleckim z tym, że tam nic wiecej nie ma

następna sprawa to tłumaczenie dojazdu ..

Maricnka odpada ze względu na brak miejsca calkowity,

w Moścach koło stadionunie ale na po2 stronie ulicy koło hali targowej/widowiskowo sportowej (dość duży plac koło hali targowej) dojazd bardzo prosty

Opublikowano
  • Autor

Kociaki :D

Nie ma mnie na liście, bo prawdopodobnie 24-tego nie bedę mógł się ruszy z Wawy.

Jak dam radę, to i bez wpisywania na listę się pojawię :decayed:

Póki co - jedynie jako głos doradczy :)

Co do miejscówki - będę przekonywał do Pod Dębem - relatywnie łatwy dojazd z obwodnicy, duży parking, knajpa jak zmarzlina dopadnie (a wiemy, ze dopadnie).

Opublikowano

A może ta knajpa ma strone internetową? Jesli ta miejscówka by została wybrana to kazdy sobie luknie na stronke i chyba nie bedzie miał problemu z dojazdem :)

Opublikowano
  • Autor

Ma

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/?

tylko najpierw musicie ją wybrać jako miejsce spoto-zlotu :>

Opublikowano

Ma

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/?

tylko najpierw musicie ją wybrać jako miejsce spoto-zlotu :>

Chłopaki z Tarnowa niech wybiora a reszta (zamiejscowa) myśle, że sie grzecznie dostosuje :D

Opublikowano

Ma

http://www.zajazd.poddebem.tarnow.pl/?

tylko najpierw musicie ją wybrać jako miejsce spoto-zlotu :>

Wiciu propozycja bardzo fajna..... :th:

Jak dla mnie to ok......

No i jakby ktos zdecydowal sie zostac na :drunk:.....to i kimnac jest sie gdzie..... :naughty:

Opublikowano

Angela planujesz imprezke z :drunk: i z mozliwością zostania na niedziele :shocked: W sumie nie głupi pomysł :D

Opublikowano

Angela planujesz imprezke z :drunk: i z mozliwością zostania na niedziele :shocked: W sumie nie głupi pomysł :D

Juz wczesniej pisalam.....jesli by wiecej osob mialo chec zostac.....

to czemu nie.........

TTom3k .....rzucil tak propozycje......no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.....

Opublikowano

No to trzeba stworzyć druga liste, osób którzy mieli by ochote :drunk: i sie tam przenocować :>, z tego co widac na stronce to knajpka bardzo fajna:)

Opublikowano

Szalejecie.. :naughty: ale to dobrze.. :th:

Opublikowano

Szalejecie.. :naughty: ale to dobrze.. :th:

yyk, szaleństwo, to dopiero będzie 24 w Tarnowie :thumbup:

Miejscówka POD DĘBEM bardzo fajna... no i łatwy dojazd... Szczególnie z Rzeszowa :thumbup:

Opublikowano

:D I widze ze wszystko elegancko sie uklada. Co prawda noclegi Pod debem nie sa z tych tanszych ...ale kto powiedzial ze akurat tam trzeba nocowac ?:) Tam mozna sie napic ewentualnie cieplej herbaty cos przegrysc :).

Taka moja mala wizja spota:

godz 14.30-15.00 Spotkanie Pod Debem - godzina, poltorej na zapoznane sie i podniecanie RS4 ;P

godz 16-16.30 Przejazd przez miasto :) Prezentacja :a4fan: musi byc ;]

godz 17-17.30 Zajmujemy jakis lokal - moze byc Pod Debem a jak nie to skoluje cos innego - i oczywscie cos mozna zjesc, napic sie :drunk:.......wiecej grzechow nie pamietam ...i za zaden nie zaluje :D

Napiszcie co o tym myslicie

Opublikowano

hmmm...przejazd przez miasto....prawie jak na Zlocie w Nowej Kaletce..... :D

No pomysl TTom3k jak dla mnie :th:

Tylko co reszta o tym mysli.........

No ludki wypowiadac sie......

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.