Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi obojętnie ale bardziej obstawiałbym na 24

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chciałem sie przyłączyć do rozmowy...

z wielką chęcią bym przybył na taki spocik...

moja obecność zależy od daty. Bo jak rozumiem, miejsce - TARNÓW

jeśli o mnie chodzi to pasuje mi 17 i 24

tylko trzeba wcześną godzinę ustalić, bo sie szybko ciemno robi... no i fajną miejscówkę w Tarnowie, żeby można było sie napić na rozgrzewkę... :drunk:

... kawy lub herbaty :thumbup:

Opublikowano

17.. :naughty: Tydzien w tyl.. a moja obecnosc bezcenna.. :naughty:

ykk no nie wierze,ze nie wyskrobiesz godz aby sie, z nami spotkac.....

Taka ekipa leci na Tarnow a Ty sie wylamujesz.......

ANGELA Kraków nie śpi tylko patrzy jak ogarniacie temat.... :gwizdanie:

No to szykowac ekipe Krakowska........bo jak narazie to cisza z waszej strony......[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 16:19 _________________________________________________No i nareszcie nastepna osoba do nas z Rzeszowa dolaczyla :th:[br]

Opublikowano

Kraków tez zrobi liste...

Opublikowano

Kraków tez zrobi liste...

To jest wspolna lista......

Napiszcie kto jedzie......i dopiszemy.....

Opublikowano

Ja bede!

Opublikowano

KULIG

Cuber przyjedzie hihihihih

REX zapenwe tez będzie

THEMON

MAKOZ

MURZYN

PABLO GT

TRZENIU

TUKAN

MAD MAX

wszystko się okaze za jakiś czas , cięzko palnowac dokładnie ale bądźmy dobrej myśli....

Opublikowano

Cuber :th: :oklaski:

No widac , ze pokazna ekipa z KRK nam sie szykuje.......

Opublikowano

szukuje szykuje i bedzie większa ..... :naughty::a4fan:

Opublikowano

Hehe no to gites widze plany na 24! :) Godzina mysle ze 15 bedzie odpowednia (mam nadzieje ze dotre z tych krakowskich balic)

Opublikowano

tez sie pojawie i będa elastyczny poza dniem 17 niestety :(

Opublikowano

angela tylko nie bij.. :naughty: no co Ty ja sie nie wylamuje.. :decayed: To byla tylko propozycja.. :D bo 17 to ja na 100% jestem..

Opublikowano

Hmm tak sie zastanawam ...jak niektorzy beda leciec z dalsza...bedzie ktos zostawac na noc ? Wsumie wtedy by mozna pomyslec zeby cosik se :drunk:

Opublikowano

A co macie jakies pokoiki???17 mam studia a 24 powinien byc ok...TTom3K gdzie studiujesz??

Opublikowano

A co macie jakies pokoiki???17 mam studia a 24 powinien byc ok...TTom3K gdzie studiujesz??

Pokoiki moze i by sie zalatwilo a jak nie to jakis motel. W Rzeszowie na WSIZ

Opublikowano

Ja raczej na 90% sie pisze.

Bardziej wydaje mi sie ze 24 bedzie lepsza datą bo wtedy wiecej osób bedzie miało czas sie dostosowac do spota.

Dobrze sie zapowiada :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

angela tylko nie bij.. :naughty: no co Ty ja sie nie wylamuje.. :decayed: To byla tylko propozycja.. :D bo 17 to ja na 100% jestem..

No ja mysle,ze 24 tez bedziesz na 100%..... ;)

Hmm tak sie zastanawam ...jak niektorzy beda leciec z dalsza...bedzie ktos zostawac na noc ? Wsumie wtedy by mozna pomyslec zeby cosik se :drunk:

Jesli wiecej osob by sie zebralo.....to mozemy pomyslec :wink4:

Opublikowano

Na razie to musimy pomyslec z Tomkiem nad miejscowka.. :mysli:

Opublikowano

Myslcie....myslcie......19 :audi::a4fan:.....i mam nadzieje,ze na tym nie koniec......

Potrzebny duzy parking.....i duza miejscowka do :drunk::D

Opublikowano

Na razie to musimy pomyslec z Tomkiem nad miejscowka.. :mysli:

W weekend se zgadamy;] Chociasz wit.s zarzucil kiedys dobra propozycje - POD DEBEM .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.