Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

slaweq bedzie trzeba przemyslec, bo my nawet nie mamy jeszcze dobrej miejscowki w Tarnowie.. :mysli:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

slaweq bedzie trzeba przemyslec, bo my nawet nie mamy jeszcze dobrej miejscowki w Tarnowie.. :mysli:

Jesli chodzi o spot Kraków-Tarnów-Kielce-Rzeszów to chyba najlepszym miejscem bedze wlasnie Tarnów :>

Krakow-Tarnów 80 km

Rzeszow-Tarnow 80 km

Kielce-Tarnów 110 km

czyli w miare po równo a Tarnowianie uprzywilejowani, ale co do miejscówki w Tarnowie, jakis duży ogolnodostępny parking i po problemie :)

Opublikowano

Jedyny taki to cerfurr(ale tam jest niezbyt mila ochrona :P)

Opublikowano

TTom3k musimy pomyslec.. :mysli::D

Opublikowano

A stadion Unii na Mościcach nie ma jakiegos większego parkingu czasami?:)

Opublikowano

A stadion Unii na Mościcach nie ma jakiegos większego parkingu czasami?:)

Nie ma;/

Opublikowano
  • Autor

A stadion Unii na Mościcach nie ma jakiegos większego parkingu czasami?:)

Nie ma;/

Problem jest nie tyle z parkingiem co z miejscem żeby spokojnie pogadać, bez zamarzania - jest przecież prawie zima.

Tom3k można by się spotkać choćby na parkingu "Pod dębem" :decayed:

Ale zimno, zimno, zimno.

Mc jest dobry, bo dookoła sporo miejsca do zaparkowania, trzeba się zapakować do knajpy, kupić po herbacie i gadać. :>

Opublikowano

Tak sobie mysle ze kolo Unii jest jakis stary parking.. Poza tym nikt nie powiedzial ze spot musi byc pozno.. Moze by wczesniej co by nie zmarznac i zeby bylo jasno.. i wtedy bedzie ok.. :th: A skoro mowicie ze zimno.. To wlasnie dlatego proponuje termin wiosenny, co by bylo w miare cieplo.. :)

Opublikowano

Panowie jak by nie było zapraszam do Dębicy...u nas piski krzyki pod parkingiem KAUFLANDA ( dach ) i jak dotąd tylko raz się pojawili i upomnieli jak nie tam to pod plusem ogrom parkingu, jak nie tam znowu to moło MC...no i tak mógłbym wymieniać...

Opublikowano

No i jak tam....organizujemy cos wspolnego?

Tylko nie mowcie, ze zimno........

Zbierzemy sie wszyscy a potem pojdziemy na kawusie....

Hehe.....TTom3k przynajmniej nie bedziemy musieli patrzec na te wstretne staluchy...... :D

Opublikowano

Kwestia jest taka: ilu by bylo chetnych..? Moze jakas mala lista.. Ja bym byl za tym co by bardzo pozno nie robic - bo szybko robi sie ciemno. Tarnow odzywac sie czy sa chetni! :naughty:

Opublikowano

Ja jak zawsze chetny na 1 miejscu

Opublikowano

No to ja sie zapisuje na liste jako pierwsza :tongue4:

ykk no to zadanie dla Ciebie..........trzeba ta liste jakos aktualizowac....... ;)

A termin moze sobota....17 lub 24 listopada...........?

I miejsce ma sie rozumiec Tarnow...tylko szykujcie jakos dobra miejscowke :naughty:

Opublikowano

To juz koledzy z Krakowa musza sie wypowiedziec ale znajac ich zdecydowanie :D

Opublikowano

To juz lepiej 24 bo 17 jestem w szkole ;/ Jak sie szybko zorganzujemy to mozna nawet w ta sobote - 10tego

Opublikowano

10...to juz w te sobote....watpie zeby organizacja byla na tyle sprawna.......

24...pasowalby idealnie........

Opublikowano

Spoko , ciekawy pomysł ;)

Opublikowano

No to organizujcie :) My przyjedziemy napewno na spocika.... :drunk:

data hm....24 Listopada chyba Nam za bardzo moze nie pasowac.... ale omówimy co i jak,

znalesc trzeba fajną miejscówke by było gdzie zaparkowac furki...

Opublikowano

No widzimy Krakow sie zmobilizowal......

24 to tylko propozycja........

rownie dobrze moze byc to 17 Listopada.......

Tak zeby kazdemu pasowalo.......

Opublikowano

no to ustalajcie datę, miesjce itd co by Słonko swieciło hehehe my sie dostosujemy tylko dajcie znac wczesniej :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.