Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiciu......sorki nie zakumalam :embarrassed::D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

snieg ;/ slisko ;/ bleeee na spota nie bede miec alufelgow ;P

Opublikowano

TTom3k.....i cale szczescie..... :wink4:

Przynajmniej nie bede sama..... :tongue4:

Opublikowano

TTom3k.....i cale szczescie..... :wink4:

Przynajmniej nie bede sama..... :tongue4:

HEh a mamy takiie piekne aluski :) I trzeba je odstawic :confused4:

Opublikowano
HEh a mamy takiie piekne aluski smiley I trzeba je odstawic confused4

No wlasnie :).......zal sie z nimi rozstac na tyle miesiecy ;(

Opublikowano

Mam nadzieje ze bedzie w miare cieplo i nie bedzie sniegu.. :naughty: bo wtedy bedzie problem.. :D

Opublikowano
HEh a mamy takiie piekne aluski smiley I trzeba je odstawic confused4

No wlasnie :).......zal sie z nimi rozstac na tyle miesiecy ;(

Ja wczoraj swoje ładnie umyłem i poszły do piwnicy :( Aż żal je było chować tak je wypucowałem :D Tylko na autko zakładać ;)

Opublikowano

Mam nadzieje ze bedzie w miare cieplo i nie bedzie sniegu.. :naughty: bo wtedy bedzie problem.. :D

ykk ale w czym problem???

Czyzbys sie bal zimy.....sniegu......zimna :D

Opublikowano

angela nie posiadam czegos takiego jakim sa: opony zimowe.. :polew:

Opublikowano

angela nie posiadam czegos takiego jakim sa: opony zimowe.. :polew:

ykk to na co Ty czekasz.....

Albo chcesz sie wymigac...ze spota..... :bicz3:

Opublikowano

angela no mowie Ci ze nie mam.. :D Jak bedzie trzeba to na letnich przyjade te 20 km.. Ale i tak licze na to ze sie ociepli.. :rolleyes::P

Opublikowano

Angela nie była bys i tak sama..

Bo ja na spot zawitam na stalówkach i plastiach na kołkach :P bo ALU dopiero na wiosne/ Lato kupie...

Autko kupiłem na stalówkach + niezłe ziomówki wiec jeżdzę... :afro::a4fan:

ahoj

Opublikowano

No to moja depresja odnosnie stalowek powoli mija :D

A juz myslalam, ze bede sama......

Trzeba przetrzymac zime......i na wiosne znow nasze autka, beda na slicznych koleczkach :naughty:

Opublikowano

Ja jeszcze na letnich smigam... :dance:

Czekam na porządną zimę... Ale do 24 chyba nie wytrzymam i będę musiał zmianić na ochydne, czarne staluchy... :rant: - ale przynajmniej beazpieczne:)

Opublikowano

Ja też zawitam na stalówkach właśnie w sobote sobie założyłem

Opublikowano

Ja też zawitam na stalówkach właśnie w sobote sobie założyłem

no prosze.....nastepny do kolekcji :D:polew:

Opublikowano

Mam nadzieje, że w takiej sytuacji nikt sie nie wyłamie nie nie przyjedzie na letnich i alusach :D Jak wszyscy na stalówach to wszyscy :D

Opublikowano

No niech tylko sprobuja sie wylamac..... :bicz3: :bicz3: :D:polew:

Opublikowano

HAha a ja mam najblizej i sobie wymiene przed spotem alusy hahaha :P

Opublikowano

HAha a ja mam najblizej i sobie wymiene przed spotem alusy hahaha :P

hehe jednego "dezertera" juz mamy Angel, co z nim zrobimy?? :D:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.