Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra ja siispotkam z ykk obgadamy sprawe i damy znac co jak i kiedy

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi pasuja 10,16,17.. :) Panie i Panowie nie musimy sie spieszyc. Nikt nie powiedzial ze to musi byc teraz. Mozna rownie dobrze sie ekstra zoorganizowac i ustalic wszystko na wiosne. Ja nie widze problemu.. :th:

Opublikowano

ykk ale zes sie uparl, na ta wiosne :D

Opublikowano

No wlasnie na wiosne to bedzie zlot ;)

Opublikowano

No wlasnie na wiosne to bedzie zlot ;)

Dokladnie........

Opublikowano

Ja tez sie zapisuje na ten spocik, a co do terminu to 17 badz 24 jest ok :)

Ps. Angel ale rozruszałaś temat ;)[br]Dopisany: 05 Listopad 2007, 17:02 _________________________________________________Widze, że pojawia sie temat wiosny:) Panie i Panowie do wiosny jeszcze kupa czasu, dopiero zima sie zaczęła, chyba nie chowacie furek do garaży na zime? ;)

Opublikowano

Ja też byłbym chętny jeśli nic mi nie stanie na przeszkodzie :wallbash: więc czekam na konkrety pzdr :a4fan:

ps. Angela :notworthy: za opóźnienie :th:

Opublikowano

Grzanek no problem....

Najwazniejsze ze, sie piszesz na spocik........ :th:

Opublikowano

ja też piszę sie na spocik pewnie ktoś po mnie wpadnie kilka osób z Kielc i Pińczowa i zajedziemy na Tarnów oj będzie się działo tyle audiczek :drool:

Opublikowano

Niech ktoś zrobi jakąś listę co by się można wpisywać, żeby było wiadomo ile nas jest chętnych i skąd.

będzie :drunk: jak nas sie dużo zjedzie

Opublikowano

Spoko.....liste moge zrobic....

Tylko konkretny termin wybierzmy......

Bo jak narazie to jest...albo 17 albo 24 Listopada.......

Opublikowano

Ja na 24 sie pisze..pozdrawiam:)

Opublikowano

Spoko.....liste moge zrobic....

Tylko konkretny termin wybierzmy......

Bo jak narazie to jest...albo 17 albo 24 Listopada.......

Angel to rób liste, mnie możesz juz wpisać :)

Opublikowano

Angel? :mysli:

Przeciez ja kobieta jestem :D

A termin wybrany? ja bym obstawiala 24......

Opublikowano

Oj zgubiła mi sie literka :> Mi to w zasadzie wszystko jedno czy 17 czy 24 :) Pomyslec też trzeba bedzie nad godziną bo o 17 to już ciemno mamy...

Opublikowano

Widze, ze trzeba was postawic przed faktem dokonanym.....

24 Listopada........

godz mozna dograc....

Tylko ten Tarnow cos spi........

Juz nie wspomne o Krakowie i Rzeszowie.......

Chlopcy wstawac......szkoda zycia na spanie :D

Opublikowano

Anlela postawila sprawe jasno i bardzo dobrze, oby tylko wszystkim pasował 24:) szkoda tylko, że z mojego miasta jestem jak narazie sam :thumbdown:

Opublikowano

17.. :naughty: Tydzien w tyl.. a moja obecnosc bezcenna.. :naughty:

Opublikowano

ANGELA Kraków nie śpi tylko patrzy jak ogarniacie temat.... :gwizdanie:

Opublikowano

24! ykk ostatnio sie nie popiisales wiec teras sie mussz dostosowac ;] 17 ja jestem w rzeszowe ;/! Chyba zze robimy w piatek 16 to ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.