Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TTom3k zalezy jak Wit sie zamachnie.. :polew:

Szkoda tylko ze taka podla pogoda wam sie trafila.. :kwasny: i chyba nici z jakichkolwiek fotek.. :no:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No daj spokoj z ta pogoda;/ zastanawiam sie czy wogule auto myc jak i tak zaras bedzie syfff

Opublikowano

TTom3k ja bym sobie darowal.. jakby bylo sucho to co innego.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

ykk

Już zapodawaj lizaka przeciwbólowego

:polew:

Opublikowano

lollipop-fundraiser.jpg

Nastepnym razem kupujemy obiecana zgrzewke :naughty:

Opublikowano

Dziekowa za spocik chlopaki;] Mimo pogody bylo lux ! I coraz wiecej nas ;][br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 20:26 _________________________________________________Aha kolego wania czekamy na fotki;]

Opublikowano

Mowisz...masz

Hmm...Zdiecia sa...ale jakosc srednia...tak czy inaczej zarejestrowano...he

a9e0f34996b531b2m.jpgf65b057998a8b4bem.jpgabbf96f97c5ad12dm.jpg72a5a21e000ee5efm.jpg

e44038003777f276m.jpg2192cd6a499dce8fm.jpg5f8383b39d508ff2m.jpg

Opublikowano

HEhe spoko ciemno bylo to zdjecia ciemne ;] na jednej fotce zapomniales zamazac rejstracji ;]

Opublikowano

bylo spoko !!! nie moge sie doczekac nastepnego!!!

Opublikowano

Hehe Pany.. Widze ze bylo fajnie, i dosc ciekawie.. :naughty: ale nastepnym razem bedzie fajniej bo bede JA.. :kox: Dzieki za foty.. Przynajmniej w takim stopniu moge wiedziec co sie dzialo.. :notworthy:

Opublikowano

wszystko spoko...ale miejsce chyba inne trzeba znaleźć...

Opublikowano

tan\blice nie sa zamazane :) to one swiatlo flesha odbily:)

Opublikowano

ehhh,,,,, szkoda że sie nie załapałem... ale robote miałem i skończyłem dopiero o 21 :|

jak coś to dawac info... zobaczymy co sie da zrobić...

Wania- fotki spoko tylko pora była nieodpowiadnie do robiania...

Opublikowano
  • Autor

Jaaaa Was, ale mnie łeb dynksa.

A podobno jak sie w weekend pije to się kaca nie ma ...

Opublikowano

no Panowie widzę ze sasiedzi w Tarnowie zaczynają spotowanie :) miło i fajnie, wiec trzeba pomyślec o wspólnym spocie w Bochni tak po w połowie drogi z Krakowa.... wymyślic tylko trzeba termin by wszytskim było bangla....

pozdrowionka z Grodu Kraka

ps. Wiciu nie pij tyle :gwizdanie:

Opublikowano

A moze by pomyslec na wiosne o jakims wiekszym spocie powiedzmy Kielce Tarnow Rzeszow Krakow..? :)

Za jakis czas tu ucichnie.. :naughty:

Opublikowano

Hehe wiciu bo w Tarnowie maja mocna vodke ;] a co do spotow to pewnie ja jestem chetny ;] tylko wspolny zlot to pewnie dopiero na wiosne jak ykk mowi bo teras to po 1 pogoda bedzie lipna a po 2 furacze beda pazdzochowato wygladac na stalowkach :P

Opublikowano

A moze by pomyslec na wiosne o jakims wiekszym spocie powiedzmy Kielce Tarnow Rzeszow Krakow..? :)

Za jakis czas tu ucichnie.. :naughty:

ykk pomysl bardzo fajny......

dzisiaj na spociku rozmawialismy o tym.....i jak cos to ekipa kielecka, jest bardzo chetna na taki spocik....

tylko po co czekac do wiosny ;)

powiem wiecej.....oni to juz by chcieli jechac :naughty:

Opublikowano

A moze by pomyslec na wiosne o jakims wiekszym spocie powiedzmy Kielce Tarnow Rzeszow Krakow..? :)

Za jakis czas tu ucichnie.. :naughty:

ykk pomysl bardzo fajny......

dzisiaj na spociku rozmawialismy o tym.....i jak cos to ekipa kielecka, jest bardzo chetna na taki spocik....

tylko po co czekac do wiosny ;)

powiem wiecej.....oni to juz by chcieli jechac :naughty:

oo hehe no to jazdunia za tydzien spot jak nas ne zasypie ;)

Opublikowano

No to Panie i Panowie dawajcie propozycje na miejsce takiego spociku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.