Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

angela to my zapraszamy do nas ;) Moze uda ci sie rozkrecic tarnow

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

angela, TTom3k ja proponuje sie spotkac w polowie odleglosci.. Czyli jak w pysk strzelil w DT.. :polew::tongue4:

Opublikowano

Dabrowa Tarnowska.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już Żuczki, nie kombinujcie. Trzeba samemu najpierw zacząć to inni się dołączą. Na początek będą 2-3 auta, a potem sami zobaczycie.

Co 2 -tyg nawet jak na Tarów nie jest za często.

Ja jestem na Święto zmarłych, jak się nic nie powali, to nawet już we środę będę. Dlatego piątek (02,11,2007), wieczorkiem proponuję spocik. Godzina 17-18.

Na Waszej głowie:

- znaleźć miejscówkę (pamiętajcie, ze zimno)

- powiadomić na PW wszystkich tarnowiaków (ostatnio ja to robiłem :-)

No, to do roboty. Oprócz mnie jest conajmniej 3 aktywnych. Jakby co - bedziemy mieli spota we czwórkę.

P.S. TTom3k. Ja Ci :bicz: za warszawiaka :D

Opublikowano

Wstepnie sie pisze.. :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 13:34 _________________________________________________Tarnow jest jak jedna reklama.. 2 zubry i spokoj.. :polew:

Opublikowano

ze wzgledu na ostatnie problemy z netem (zicom radiówka :confused4:) niemoglem byc na spociku czego zaluję ale na najblizszy piszę się jak najbardziej !!! spasi mi kazdy termin !!!

Opublikowano

Hornet A4 to swietnie.. 5 autko do spocika.. :decayed:

(nie mozemy byc przeciez gorsi od Kielc.. ;):decayed:)

Opublikowano

ten tydzien chyba odpdnie bo sie zrobiła bee pogoda :(

Opublikowano

w nastepnym tygodniu pasowało by już cos zadziałać :audi:

Opublikowano

W nastepny weekend jak najbardzej - na dzien dzisiejszy mam wolny plan. W po św. zmarlych w piatek tak jak wit.s pisze tez mozna zorganizowac. Tylko gorzej z miejscem bo zimno...ale cos pomysle ;]

Opublikowano
  • Autor

No, to jak Żuczki?

Piątek 02,11,2007 godzina 17,00, Mc Donald na Szujskiego? Będzie ciepło (odkładac już na frytki coby nas nie wywalili), a i bryki będzie z okien widać.

Ja na godzinkę na 100% wpadnę.

Wypowiadać sie, bo trzeba by jakoś tak teraz rozesłać info do ludzi.

Opublikowano

No, to jak Żuczki?

Piątek 02,11,2007 godzina 17,00, Mc Donald na Szujskiego? Będzie ciepło (odkładac już na frytki coby nas nie wywalili), a i bryki będzie z okien widać.

Ja na godzinkę na 100% wpadnę.

Wypowiadać sie, bo trzeba by jakoś tak teraz rozesłać info do ludzi.

Wiciu a co Ty tak z tymi żuczkami..... :decayed:

A moze Tarnów sie zbierze, Kraków sie zbierze i spotkamy się w Bochni ? Na mega zlocie ? Jakieś atrakcje sie zrobi itd....

Opublikowano
  • Autor

Hamuję się, żeby być kulturalny i nie wyjechać czymś w rodzaju "Cześć sk***ysyny", bo to by było niegrzeczne :D

Cuber - propozycja warta rozważenia. Zobaczymy jak się Towarzystwo zbierze. :D

Opublikowano

Hamuję się, żeby być kulturalny i nie wyjechać czymś w rodzaju "Cześć sk***ysyny", bo to by było niegrzeczne :D

Cuber - propozycja warta rozważenia. Zobaczymy jak się Towarzystwo zbierze. :D

no to teraz dojebałes..... własnie sie popłakałem ze smiechu.... :polew:

Opublikowano

Hamuję się, żeby być kulturalny i nie wyjechać czymś w rodzaju "Cześć sk***ysyny", bo to by było niegrzeczne :D

Cuber - propozycja warta rozważenia. Zobaczymy jak się Towarzystwo zbierze. :D

no to teraz dojebałes..... własnie sie popłakałem ze smiechu.... :polew:

Hahahahha dobry joke panie wit.s ;] A co do spota ...skoro dolecialem do krakowa to do bochni bym nie wpadl ? ;) Moze byc nawet w ta niedziele

Opublikowano
  • Autor

TTom3k. Odstaw na chwilę browara, bo denko butelki zmienia to co czytasz :polew:

Są de facto 3 sprawy:

1. Kwestia ewentualnie Waszego spotkania w tym tygodniu (mnie na 1000% nie ma)

2. Kwestia spotkania w przyszły piątek - i tym jestem żywotnie zainteresowany

3. Czy jeśli sie spotkamy w przyszłym tygodniu ustawiać sie wspólnie z Krk i gdzie.

Zacznijmy tutaj od ... przyszłego piątku :decayed:.

Kto się deklaruje? Pucować mi się tutaj :oklaski:

Opublikowano

HEhe kurde NASZE spotkanie to gora 3 autka wiec lipawo ...nikt sie dalej nie udziela w tym temacie;/ A za tydzien :( bede w rzeszowie wiec ja odpadam ;/ krk robi w niedziele spoty chyba ze sie skusza na piatek za tydzien to ok ;]

Opublikowano

O bosze...byly by xenony do mojej :a4fan::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.