Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fotki to najlepiej w lecie przy wypicowanych furach :) alusach ...:)

To jak będzie robiony konkurs piękności, ale na "normalnych" spotach też warto fotki cykac.

Będzie co wpakować do albumu jak już stronka klubowa powstanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka klubowa ? .. ciekawe kto by sie tym zajal :)

:a4fan: na kolpakach tez ladnie wyglada :bicz:

dzis od 18 bede sie bujal po tarnowie .. i tak mi zejdzie chyba do 21 :P .. jak cos to trabic na srebrna strzale :twisted:

edit:

ma ktos moze czerwona A4 w dieselku .. widzialem 3 chlopakow w audi i moze to ktos z forum :) .. zjezdzala z obwodnicy ;] .. wczoraj :) ( nie dalem rade doscignac bo skrecila :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka klubowa ? .. ciekawe kto by sie tym zajal :)

Hugo zdaje sie już nad tym pracuje :biggrin: :audi:

[ Dodano: 06-03-2007, 10:49 ]

No, chłopaki.

Jestem w ten weekend w Tarnowie.

Może jakiś spocik?

Niestety nie dotrę w piątek na 19 - tak jak się TTC spotyka.

Może jednorazowa zmiana terminu na sobotę po południu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe. Tarnów się spotuje, co tydzień, ale w ramach Tarnowskiego Tuning Klubu

http://www.ttclub.fora.pl/

Teoretycznie wiem dużo, bo przeglądam ich forum, ale niestety nie udało mi się jeszcze na spota dotrzeć (nie udaje mi się po pracy, jak przyjeżdżam z Wawy w piątek na 19,00 dojechać) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopy trzeba cos z tym zrobic :bicz: Coraz wiecej a4 widze po tarnowie i to przewaznie mlode osoby a na forum jest tylko garstka ;/ Czekam na ramki klubowe moze ktos na nie zerknie jak bede jezdzic po miescie. A co do spotow....TTC sie spotyka ale tam jest tylko jedno audi ...niestety ;/ chlopaki bardziej szaleja bmw dlatego bardzo zadko tam wpadam. Musimy konkretnie podejsc do sprawy ;] Moze niech kazdy napisze w tym poscie kiedy ma czas i kiedy moglby sie spotkac na jakas godzinke gora dwie - zalerzy od pogody i samopoczucia ;) Spotkania napewno odbywaly by sie w weekendy - piatek? sobota? niedziela? godzina pewnie pod wieczor....moze tak jak TTC kolo 19 ? ....NIECH KTOS SIE ODEZWIE W TYM POSCIE Z TARNOWA I WESPRZE MNIE! :):a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze wybierzecie sie w Tą Niedzielę do Krakowa na spota?? Organizujemy dużego spota wraz z Atrójkami zbiórka w niedzile 20 stego o godzinie 17 stej w Galerii Kazimierz na ostatnim piętrze parkingu ( dach ) serzej w temacie krakowskie spoty na pierwszej stronie.

ZAPASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nom wszystko pieknie ladnie tylko te 100zl za paliwo troche boli :P A pozatym jak ciezko jest spotkac sie w Tarnowie to do Krakowa pewnie by nikt nie pojechal ;/ Zobaczymy moze sie ktos odezwie w tym poscie z Tarnowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustalicie sobotę, to podczas moich tarnowskich odwiedzin na pewno będę się zjawiał. Ale bierzcie pod uwagę przede wszystkim własne możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wirtam jestem z tarnowa ale w tym momencie zamieszkuje w Angli wiec spot odpada chodz napewno bym sie zjawil.. bede w tarnowie ok 27 lipca wweic jesli cos bedzie to napewno zagladne.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a Tarnow dalej spi ...chyba sie przeprowadze bo wstyd :bicz: niby tyle audiczek jezdzi po tarnowie a nikt sie tu zbytnio nie udziela ;/ A goscie z audic zamiast cos pogadac o furaczu ruszaja ze szpanerskim piskiem opon ;/ ŻAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie ma.

Słuchajta. Trzeba sie zorganizować nawet w tak małym gronie - reszta zobaczy, że coś sie dzieje i samo zacznie się kręcić.

Planuję przyjazd do Tarnowa w weekend 14-16,09,2007 i proponuję następujaco:

- pierwsze szybkie tarnowskie spotkanie (ok 1 godziny, tyle na pewno wygospodaruję)

- proponowana miejscówka: koło Maranto na Romanowicza (może uda się załatwić jakieś promocyjne pizze ;) - zobaczy sie później)

- proponowany czas - godziny popołudniowo-wieczorne (w zakresie 16-18)

- wyślemy info do wszystkich zarejestrowanych jako T-ów

- jak będzie nas tylko 3-ch to też dobrze

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s ja jestem za. Mysle ze bedzie dalo sie cos zakombinowac.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...