Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak ci napisalem na PW ze malo kto by przyjechal wiec nie bylo sensu ..chociasz ja i tak bylem tam o 17 sprawdzic ale widzalem tylko jedno odjezdzajace b5 sedan srebrne i tyle[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 23:42 _________________________________________________A tak wogule to wrzuc foty do dzialu Moja a4 to bede mogl ce przynajmnej poznac na miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

spocik dobra zrecz. Ale chętnie bym zobaczył fotki :a4fan: ludzi z Dąbrowy Tarnowskiej i Tarnowa zebym wiedział na kogo reagować :)

Jak narazie to widziałem tylko pieknego avanta "TTom3k"-a i "Wit.s"-a ...

Jak umyje moją :a4fan: to wrzuce fote...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra. Wiem, że w zeszłym tygodniu narobiłem zamieszania i zatrzymali mnie w robocie, ale już zdecydowane, że jutro wyjeżdżam do Tarnowa na weekend.

Będę w sobotę pod Carrefour-em o godzine 17,00, koło gokartów (na razie nie wiem gdzie to jest ale znajdę) tak wygospodaruję czas, zeby sobie godzinkę zarezerwować.

Jeśli będziecie mieli chwilę czasu to wstępnie zapraszam, będę czekał 20 min, auto łatwo poznać - srebrny avant z ciemnymi szybami+duża naklejka z adresem klubu na tylnej szybie. Możecie też dzwonić 607-365-314.

Wszystko potwierdzę jeszcze jutro.

Ewentualne inne propozycje co do miejsca czy też czasu też mogą być (z zastrzeżeniem, ze w piątek w nocy przyjeżdżam i w niedzielę przed południem wyjeżdżam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mój dzisiejszy przyjazd do Tarnówka.

No to wygląda na to, ze przynajmniej nas trzech będzie.

Tom3k. Jak będziesz jechał na Szczurową to nie utkniesz (trochę dalej, ale bezkorkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s tak wiem tylko jest maly problem ...ostatnio jak jechalem to mialem wqr przez caly czas na te dziury i na prostych wolalem jechac 160 niz 80 zeby jak najszybciej stamtad uciec ;/ Szkoda mi alu na ta droge. Chyba ze bedzie konkretny korek ale w sobote to raczej nie....wiec na 17 bede ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dziś 17,00.

Nawet wiem już gdzie te gokarty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdąrze wrócić z Kielc to zawitam :P moja bordową :a4fan::P

jak chcesz to jedź przez Kazimierze Wielką to pojedziemy razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fakt. Naparzałeś je jak alkoholik browara :D

Foty wkleiłeś?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2007, 20:08:05_________________________________________________No, ale jestem pod wrazeniem.

Pierwszy tarnowski spot za nami.

Właściwie dlaczego nie zaprosiliśmy tego duzego kolegi, który zatrzymał się obok i nieśmiało zerkał? :mysli::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booo.. :polew: ja mysle ze mial ochote podejsc ale sie wstydzil.. Albo baba mu nie pozwalolila.. Bo by znami gadal i gadal.. Albo sluchal tego co nam sie nie podoba.. :mysli: Nastepnym razem kupie caly karton lizakow.. :thumbup:

A co do fot.. wit.s Warszawskich kup prawie nie widac.. :rolleyes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo baba mu nie pozwalolila

No, co Ty. Dziewczyna TTom3k'a wcale nie poganiała. Moze to ten Kolega sie bał, ze jego kobieta bedzie chciała zostac. ;)

Nastepnym razem sie wykażemy i zaprosimy. A jak będzie karton, to i ja nie pogardzę (myslałem, ze masz tylko jednego) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo mowic.. Podzielilbym sie.. :mysli: Lizaki to jest to! :thumbup: Mozliwe ze kobieta go przywiazala do tego auta.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...