Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha ...ykk i jego lizaki :polew: ale wsumie zdrowsze to niz szlugi! Co do tego kolesia to wsumie mal fajnego sedana....zderzak rs4 alu dobre ale ...dziwnie patrzyl z "ryja". AHA! co najwazniejsze ....jade sobie jade podjezdzam na parking wychodze z dziewczyna z auta i ona do mnie z tekstem "chyba ci migacz odpadl" :polew: :polew: i faktycznie trzymal se na kablach :P Pozniej stoje na swiatlach i jacys kolesie przechodza i ten sam tekst do mnie. Wkoncu sie wkurzylem i zamontowalem jak trzeba :D Teras nie powninien odpasc - ale tak jak jezyk mowil mam juz kolejny pretekst zeby zmienic lampy ;] i napewno beda zespolone wtedy migacz mi nie odpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TTom3k :polew:

A wit.s powiedzial: "No nie wiem jakby musial szybko jechac zeby mu wypadl" :polew: :polew:

Zatem chyba bardzo szybko jechales.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k. To mi przypomina jak wcześniej w Carismie migacze mi wypadały. W sumie nie pamiętam nawet dlaczego :mysli:. Pewnie za szybko jeździłem.

A Ty robiłeś jakies foty :blink: nie zauważyłem.

Wrzucać chłopaki foty do wątku z fotkami ze spotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 osoby no nawet nawet jak na poczatek... ja nie dotarłem bo tak jak piałem wyżej wypadła mi trasa do Kielc.. Sąsiadom wysiadło ich Toledo (niemogło zapalić) i poprosili mnie żebym pojechał po córke bo tam miała coś na studia... Troche mi tam zeszło... i dopiero do DT wróciłem koło 17:30 więc niebyło sensu harpaganić do Tarnowa.. bo i tak bym nikogo tam nie zastał... pewno na kolejny spocik zawitam.. jak okoliczności będą sprzyjające :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troche do 7:30, następnym razem posiedze dłużej z wami, pasuje więcej ludzisk żeby sie pojawiło

kiedy następny spot ?(spocik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy następny spot ?(spocik)

U mnie wchodzą w grę tylko niektóre soboty - jak będę się wybierał do Tarnowa, zawsze dam znać, wtedy może coś ad hoc bedziemy organizować.

A Wy przecież jesteście na miejscu - umawiajta się. Tarnów - dawać głos. Przecież jest zarejestrowanych koło 20-30 osób!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s Tarnow prawie w kazdej dziedzinie jest ospaly.. Takze i w tej nie mogloby byc inaczej.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Dobrze to pamiętam.

A jednocześnie jak się rozkręcimy, to ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k Ty na razie sie dowiedz w ktore weekendy bedziesz do Rzeszowa jezdzic.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...