Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaha ...ykk i jego lizaki :polew: ale wsumie zdrowsze to niz szlugi! Co do tego kolesia to wsumie mal fajnego sedana....zderzak rs4 alu dobre ale ...dziwnie patrzyl z "ryja". AHA! co najwazniejsze ....jade sobie jade podjezdzam na parking wychodze z dziewczyna z auta i ona do mnie z tekstem "chyba ci migacz odpadl" :polew: :polew: i faktycznie trzymal se na kablach :P Pozniej stoje na swiatlach i jacys kolesie przechodza i ten sam tekst do mnie. Wkoncu sie wkurzylem i zamontowalem jak trzeba :D Teras nie powninien odpasc - ale tak jak jezyk mowil mam juz kolejny pretekst zeby zmienic lampy ;] i napewno beda zespolone wtedy migacz mi nie odpadnie :D

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TTom3k :polew:

A wit.s powiedzial: "No nie wiem jakby musial szybko jechac zeby mu wypadl" :polew: :polew:

Zatem chyba bardzo szybko jechales.. :naughty:

Opublikowano

Ano cale 70km/h :) Ale na polskich drogach to wystarcza zeby zgubic migacz :D

Opublikowano

A nie mowilem ze odpadnie.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

TTom3k. To mi przypomina jak wcześniej w Carismie migacze mi wypadały. W sumie nie pamiętam nawet dlaczego :mysli:. Pewnie za szybko jeździłem.

A Ty robiłeś jakies foty :blink: nie zauważyłem.

Wrzucać chłopaki foty do wątku z fotkami ze spotów

Opublikowano

To sa foty ktore ty robiles ;] Zaraz wrzuce wszystke do innego dzialu

Opublikowano

Nastepnym razem umyje auto.. :D

Opublikowano

4 osoby no nawet nawet jak na poczatek... ja nie dotarłem bo tak jak piałem wyżej wypadła mi trasa do Kielc.. Sąsiadom wysiadło ich Toledo (niemogło zapalić) i poprosili mnie żebym pojechał po córke bo tam miała coś na studia... Troche mi tam zeszło... i dopiero do DT wróciłem koło 17:30 więc niebyło sensu harpaganić do Tarnowa.. bo i tak bym nikogo tam nie zastał... pewno na kolejny spocik zawitam.. jak okoliczności będą sprzyjające :) Pozdro

Opublikowano

Mogles wpasc do 19 bylismy ;]

Opublikowano

No "troche" sie rozgadalismy.. :naughty:

Opublikowano

no to troche do 7:30, następnym razem posiedze dłużej z wami, pasuje więcej ludzisk żeby sie pojawiło

kiedy następny spot ?(spocik)

Opublikowano

jakby mnie takie słuchy doszły, że tam jeszcze sobie gadacie.. :P to bym podjechał do Tarnowa...

Opublikowano
  • Autor

kiedy następny spot ?(spocik)

U mnie wchodzą w grę tylko niektóre soboty - jak będę się wybierał do Tarnowa, zawsze dam znać, wtedy może coś ad hoc bedziemy organizować.

A Wy przecież jesteście na miejscu - umawiajta się. Tarnów - dawać głos. Przecież jest zarejestrowanych koło 20-30 osób!!!

Opublikowano

wit.s Tarnow prawie w kazdej dziedzinie jest ospaly.. Takze i w tej nie mogloby byc inaczej.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem. Dobrze to pamiętam.

A jednocześnie jak się rozkręcimy, to ... :kox:

Opublikowano

No panowie krecimy ;] Mozna spoty organizowac co tydzien lub co dwa. i najlepiej w weekend.

Opublikowano

TTom3k Ty na razie sie dowiedz w ktore weekendy bedziesz do Rzeszowa jezdzic.. :chytry:

Opublikowano

TTom3k Ty na razie sie dowiedz w ktore weekendy bedziesz do Rzeszowa jezdzic.. :chytry:

No wlasnie w nastepny piatek bede wiedzial to dam znac

Opublikowano

Panowie.. jest coś jutro.. ? dajcie znać... co jak i o której :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.