Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wit.s moze chce kolpaki? Na dobry poczatek.. :D

No, co Ty, a czaki22 ich nie kupuje? :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 290,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A nie wiem, ale ktos licytuje.. :rolleyes:

Opublikowano

Wiadomosc PW porozsylalem do tych co sa wmiare aktywni ..

Opublikowano

Szkoda ze ludzie nie wpisuja kolo miejsca pobytu jakiejs wiekszej miejscowosci.. Rzuci ktos jakas nazwa i pada pytanie gdzie to jest..? :mysli: a zapewne znalazlo by sie wiecej ludzi z okolicy..

Opublikowano
  • Autor

Tak Tom3k, pod sądem, koło Almy, to byłem ja :>

Opublikowano

Tak Tom3k, pod sądem, koło Almy, to byłem ja :>

Hmmm ?;]

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Ale wygląda, na to, że to nie byłeś Ty

:polew:

Jechałem na tamtym skrzyżowaniu i mijałem się z kolesiem który jechał bliźniaczą do Twojej bryką - nawet felgi takie same, dodatkowo-mocno mi sie przyglądał.

Myślałem, ze to Ty.

Opublikowano

HEhe o skubaniec ale felg takich napewno ne mial ;P Chyba ze z poza tarnowa. Jezdzi taka bardzo podobna do mojej alepo lifcie i xenonki ma. A wsumie to mogles mnie widziec ale jak szedlem pieszo bo bylem na starym cmentarzu jakos po 19 ;]

Opublikowano

A ja dzis tylko jedna A4 widzialem w Tarnowie.. :rolleyes: Ale normalnie tjunink werszyn.. Cale szczescie ze na Slaskich blachach.. :naughty:

Opublikowano

Ja wsumie ostatnio duzo widze ale same jakes dziwne ludziska ;/ kiedys takiemu kolesowi na CB mowlem zeby wpadlna forum podawalem mu adres ale ni ch ...nie widac go a wsume ma ladnego avanta

Opublikowano
  • Autor

HEhe o skubaniec ale felg takich napewno ne mial ;P Chyba ze z poza tarnowa. Jezdzi taka bardzo podobna do mojej alepo lifcie i xenonki ma. A wsumie to mogles mnie widziec ale jak szedlem pieszo bo bylem na starym cmentarzu jakos po 19 ;]

To się pewnie mijaliśmy, bo ja gdzieś tak o tej porze wychodziłem :D

Opublikowano

na 99% bedę pod mac..dzisiaj

Opublikowano

O spoko ;] mam nadzieje ze nie bedzie padac

Opublikowano

witam

to ilu was bedzie dzis pod mcdrive moze sie pojawie jak nie dacie kopniaka :shocked: o której i na jakiej ulicy

pozdrawiam

Opublikowano

witam

to ilu was bedzie dzis pod mcdrive moze sie pojawie jak nie dacie kopniaka :shocked: o której i na jakiej ulicy

pozdrawiam

Siemanko bedzie dzis ok 5-6 osob ;) Jak sie wszyscy zjawia. o 17 na ul szujskiego - wpadaj ;]

Opublikowano

Nie no pieknie sie wam zapowiada.. :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA Wszyscy.

Z racji potencjalnego braku jednego miejsca na wszystkie bryki na parkingu, możemy byc porozrzucani.

Miejsce spotkania to wnetrze McDonalds'a

Szukac Ekipy z Klubowymi smyczami - przynajmniej ja będę miał na szyi : czrno-czerwona, z napisem www.a4 klub.pl. Swojego postaram sie postawić w widocznym miejscu, tak zeby było widać że jesteśmy (stebrny avant, mocno ciemne szyby, 17 cali pięcioramienne felgi, na tylnej szybie mam spory napis www.A4-klub.pl).

Uwaga 2!!! Kopniaka dostaną wszycy Ci którzy:

- nie pojawią się

- pojawia się, pojeżdża w kółko, wymiękną i pojadą do domu (Ci to nawet 2 razy :D)

Właściwe działanie, to:

- przyjechać

- zaparkować

- wejść do Maka

- poszukać

- znaleźć

- pogadać

:>

Opublikowano

ewentualnie zakupic szejka.... :>

Opublikowano

Juz sie szykuje na kopniaka w takim razie.. :D

Opublikowano

Hehehe jeżyk bedzie bolec :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.