Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I lizaki.. :decayed:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I lizaki.. :decayed:

jakie znowu lizaki??? :D

Opublikowano

Bedziemy lepic balwana :polew:

Opublikowano

TTom3k w sobote zostajesz na noc w Rzeszowie czy moze wracasz do Tarnowa..? :chytry:

Opublikowano

No wlasnie zostaje ....bo mi sie nie chce wracac;/ A o co loto ?

Opublikowano

A nic tak pytam.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

I lizaki.. :decayed:

jakie znowu lizaki??? :D

Okrągłe, słodkie :decayed::naughty:

Bedzie dmuchany zamek po, ktorym bedzie mozna skakac.. :naughty:

no to git........ktos jeszcze chetny ze mna ........ :D

Oczywiście! :drool:

Opublikowano
Okrągłe, słodkie :decayed::naughty:

chupa chups....... :naughty:

Cytat: angela 14 Listopad 2007, 23:43

Cytat: ykk 14 Listopad 2007, 23:41

Bedzie dmuchany zamek po, ktorym bedzie mozna skakac.. naughty

no to git........ktos jeszcze chetny ze mna ........ grin

Oczywiście! drool

Wiciu....to Ty jednak bedziesz??? :decayed:

Nie no jak tak....to :th:

Opublikowano

Tylko chupa chups.. :decayed:

Kurde ale piz*zi u nas.. :confused4:

Opublikowano

No to pojezdzone ...;( Przed chwila probowalem pojechac audica to ledwo wyjechalem z parkingu i sie wrocilem...NIE MA SZANS na letnich! Teras czekam tylko kiedy mi przyjda zimowki pewnie dopiero w pon albo wt :( a ja na weekend musze byc w rzeszowie ;P Ale jutro zakladam wielosezonowki moze stopnieje ten snieg ...

Opublikowano

Licze na to.. :rolleyes: ale fajnie dzis bylo sie poslizgac tylno napedowka.. :naughty: Jak tak bedzie w przyszla sobote to masakra.. :confused4:

Opublikowano

kurw# m#c ! dzisiaj to nawet na zimowkach bedzie kiepsko! ZIMA :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

No to nam w Małopolsce dosypało.....

20km od Tarnowa sytuacja wygląda następująco

dsc04425vg5.th.jpg

Opublikowano

kurw# m#c ! dzisiaj to nawet na zimowkach bedzie kiepsko! ZIMA :bicz: :bicz: :bicz:

Ja dziś na letnich do pracy pojechałem... Było ślisko jak cholera, ale dojechałem cało... Dziś zmieniam koła na paskudne blaszane zimówki... bleeeee :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No to nam w Małopolsce dosypało.....

20km od Tarnowa sytuacja wygląda następująco

dsc04425vg5.th.jpg

Miód, malina.

Opublikowano

A w Wawie nie ma sniegu...... :no:

Brzydko i szaro wszedzie....... :disgust:

Opublikowano

A w Wawie nie ma sniegu...... :no:

Brzydko i szaro wszedzie....... :disgust:

Ale macie fajnie ..

Opublikowano

Chyba.. "fajnie" :confused4: odwilz musi przyjsc! :D

Opublikowano

Fajnie........ja tam bym wolala snieg.... :th:

Az przyjemniej.....a tak to......przygnebiajaca szarosc za oknem..... :confused4:

Opublikowano

Fajnie........ja tam bym wolala snieg.... :th:

Az przyjemniej.....a tak to......przygnebiajaca szarosc za oknem..... :confused4:

Angel zapraszam do odwiedzenia mnie w Rzeszowie, sniegu u nas bardzo duzo i cal czas pada :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.