Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ykk foty na maila mi zapodasz ?

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czaki22 ale ja fot wkoncu nie zrobilem.. :confused4:

Opublikowano

Super spocik :> TTom3k ja na wiosna-lato jak najbardziej się pisze :P Pozdro dla tych co byli.. :D

Opublikowano

Spocik rewelacja, a kto nie dotarł niech żałuje... Dzieki wszystkim za przybycie i miła atmosferke ;)

Właśnie zgrywam fotki na kompa i wrzuce pozniej tutaj:)

Opublikowano

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Opublikowano

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Haha tukan to niezle skrociles traske :) Trzeba bylo tak odrazu! to teras skoro masz 70km bedziesz czesciej wpadac :D a z tym xenonem hehe to ciesz sie ze miales dobre halogeny ;]

Opublikowano

Dotarlem,wybralem droge mega krotka i zamiast przez krk i 160km zrobilem 70km :) Spocik rewelka...Dzieki Tarnowianie za ugoszczenie nas..... :a4fan: Ładne macie miasteczko...Jak dotarlem do Myslenic to musialem stanac i czyscic swiatla bo o jednym bylo ciemno jak w du..e,Xenonik powiedzial papa i w poniedzielk bede go reanimowac :wallbash:

Haha tukan to niezle skrociles traske :) Trzeba bylo tak odrazu! to teras skoro masz 70km bedziesz czesciej wpadac :D a z tym xenonem hehe to ciesz sie ze miales dobre halogeny ;]

Ja wiedzielem ze jest krocej ale nie az tyle :mysli: Specjalnie jechame do krk zeby jechac z Sokolnh do was :naughty:
Opublikowano

Juz wszyscy na forum.. :naughty: widze ze ladnie zapindalaliscie.. :kox:

Opublikowano

No i ja tez juz dotarlam...... :)

Spocik bardzo fajny.........dzieki wszystkim za spotkanko i mila atmosfere.... :thumbup::kox:

Fajnie bylo was wszystkich poznac......

I oby czesciej.......sie spotkanka w takim milym gronie odbywaly......

ykk dzieki za towarzystwo w drodze powrotniej.....

Opublikowano

angela nie ma problemu.. :naughty:

Opublikowano

Ach......zapomnialabym dzieki za chupa chups..... :decayed:

Opublikowano

angela moze zlapiesz bakcyla.. :polew::naughty:

Opublikowano

hehe....bakcyla to ja juz zlapalam....ale spotowego...... :D

Opublikowano

To teraz tylko czekam na maaaase fot.. :kox:

Opublikowano

A jak tam wszyscy juz dotarli calo i zdrowo?

Ale ze mnie gapa.... :embarrassed:

Slaweq dzieki wielkie za plytke...... :naughty:.....fajowa.... :decayed:

Opublikowano

Ja własnie się wturlałem do domku :decayed: niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać :kox:

Opublikowano

Ja własnie się wturlałem do domku :decayed: niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać :kox:

hehe...wracales przez Kielce.... :shocked:

Trzeba bylo mowic dotrzymalabym Ci towarzystwa........ :D

Opublikowano

A jak tam wszyscy juz dotarli calo i zdrowo?

Ale ze mnie gapa.... :embarrassed:

Slaweq dzieki wielkie za plytke...... :naughty:.....fajowa.... :decayed:

Angel nie ma za co... ;)

Ja własnie się wturlałem do domku :decayed: niema to jak do rzeszowa trasą na kielce wracać :kox:

Hauzer gdzie Ty nam sie zapodziałes???

Opublikowano

Zadużo wrażeń normalnie :kox: troche sobie drogi pomyliłem ;p

Ale byłem pierwszy w rzeszowie ;p [br]Dopisany: 24-11-2007, 23:37:11_________________________________________________A dziekatki za miły wieczór, troche krótki jak na 170 km wyprawy :decayed: Następnym razem coś na dłużej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.