Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GM ja cale 80% mniej.. :polew: Cos mi net sie wali.. :confused4:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szuder dzieki za foty wszystko działa ok[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 18:42 _________________________________________________ykk powodzenia ja juz przegladam galerie zdjec z Tarnowa

Opublikowano

ja czekam na linka moze dzisiaj dostane chyba ze ktos mi go da wczesniej

Opublikowano

jakby ktos mi mogl wyslac linka do zdjec na pw bylbym wdzieczny :th:

Opublikowano

Ol jest mam juz 200mb fot.. :dance: Kto nastepny cos zarzuci..? :>

Opublikowano

ja jak narazie zassałem fotki od Slawqa, jak są jakieś oprócz tych to zarzućcie linkiem na PW :P

Slaweq dzięki za fotki... :D

Opublikowano

A ja nie dostalam zadnych linkow...... :foch:

Zapomnieliscie o kolezance.....

Opublikowano

A ja nie dostalam zadnych linkow...... :foch:

Zapomnieliscie o kolezance.....

Klub sklerotykow.. :polew:

Opublikowano

Do d*py ten server na ktorym sa fotki! Transfer 50kb;/

Opublikowano

no fotki super... jeszcze chyba tukan2000 robił fotki.. to jak takowe beda gdzieś na sieic to poprosze o linka:D

TTom3k może i cit za wolno. ale mi i tak to ryba bo w dzień do około 24 mam transfer max do 100kb/s bo mi Provider obciął troche.. bo coś sieć sie wali i wszystko ledwo chodzi...

Opublikowano

ja jak narazie zassałem fotki od Slawqa, jak są jakieś oprócz tych to zarzućcie linkiem na PW :P

Slaweq dzięki za fotki... :D

Nie ma sprawy...;-)

A ja nie dostalam zadnych linkow...... :foch:

Zapomnieliscie o kolezance.....

Angel przeciez Tobie linka na PW nie bede wysyłał... no ja Cie prosze... :>

Opublikowano

Nie ma co narzekac.. Mysle ze nie znajdziecie lepszego serwisu. Megaupload dla polskich IP nie dziala bez wtyczki do mozilli. A na rapida trzeba miec konto premium z tym ze jakby nawet wyslac na rapida to tam sciagnie sie gora 100 mb i blokada, no chyba ze ktos ma neo i zrobi restart.. :naughty:

Opublikowano

ja już sciagnalem fotki od Slaweq i zrobiłem zeby wszyscy mieli zenona :thumbup:

tarnw2411wz8.th.jpg

i mały retusz :)

tarnw24aaga5.th.jpg

ściagnałem przed chwilą fotki od ykk i też widze że bede mial sie z czym bawic :naughty:

pozdro

Opublikowano

sokolnh to nie byly moje fotki.. :) Widze ze zrobily sie 6000K 8000K i chyba nawet jedno 12000K :kox:

GUZIKOWA WYGRALA TANIEC Z GWIAZDAMI :dance:

:polew: :polew:

Opublikowano

ten upload nie ejst zły.. wkońcy zcego można sie spodziewać za darmoche ??

Guzik wygrała.. i prawde mówiąc wole taki wynik niżeby wygrała Steczkowska.... :P

A mojej :a4fan: nie zamienił bym na to "Porsze":D

Opublikowano
Angel przeciez Tobie linka na PW nie bede wysyłał... no ja Cie prosze... cheesy

Slaweq no widzisz...a ja juz pomyslalam,ze o mnie zapomnieliscie.... :tongue4:

Opublikowano

za***iste fotki! Ekipa z RZE widze ze niezle odpicowane furki mieliscie przed wyjazdem! Aha sokol dzieki za xenona ;)))

Opublikowano

Odpicowane furki były bo w Rzeszowie było sucho i 10 stopni na plusie... wyjechalismy z miasta i zaczelo padac i syf sie zrobił na drodze :D Jak dojechalismy to po myciu nie bylo sladu :D

Opublikowano

No wlasnie.. :D

mieliscie

były

:naughty:

Opublikowano

Hehee...ale jakby nie bylo...najczystsza furka przyjechalam ja........ :D:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.