Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ps;wszystko tylko nie zicom

Ty, a rozwiń, bo zainteresowany jestem (jeśli mówisz o tym tarnowskim dostawcy netu :>)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda tylko ze pogody sie nie da poprawic na zdjeciach.. :naughty:

Takich zdolności chyba L3Vy nie posiada... :polew:

Opublikowano

haha... blaszki kryłem pod PAINTem :D...

ale Photoshop czyni cuda:D lookać i ogladać dp końca :decayed:

http://youtube.com/watch?v=k8xkS47-_Mk

jak dojde do takiej perfekcji to wam zmienię pogode.. :afro:

Ps;wszystko tylko nie zicom

Ty, a rozwiń, bo zainteresowany jestem (jeśli mówisz o tym tarnowskim dostawcy netu :>)

Wit.s trzymaj sie z daleka od neta z: Zicom, Voltronik, RWD...

Jak masz mozliwosć podpięcia Internet Solution to sie nawet nie zastanawiaj :D

ZETO i STAR NET nie są tez złe...

A najlepiej spytaj sąsiadów... co mają i jak im to chodzi... :D Sprawdz jak działa w godzinach szczytu.... 17 - 21...

Opublikowano

L3Vy, więc czekamy na zmianę pogody.... :thumbup:

Opublikowano

L3Vy :shocked: :shocked: o masakra co niektorzy potrafia..

Dlatego warto stosowac zasade: Puki nie dotkne to nie uwierze.. :polew:

Skoro mowa juz o photoshopie:

pict0259tuninggv2.jpg

Jak wam sie widzi..? :cool:

Oczywiscie to nie moje dzielo (bo jak dla mnie to czarna magia) tylko kolegi Nowak_zg :notworthy:

Jeszcze pare rzeczy jest do poprawek, ale pracujemy nad tym.. :kox:

Opublikowano

ykk, bardzo ładnie wygląda Twoja furka po VT. Idziesz w tym kierunku?? Ładna felunia i chromowane lusterka:)

Opublikowano

spoko loko.. jak znajde chwile wolniejszego czasu.. to spróbuje jedną na próbe obrobić:D hehe

ykk no no..:D spoko to wygląda:D

Poprawcie przednią opone bo wygląda jakby na kapciu siedział:D ehe

Opublikowano

L3Vy, to nie kapeć, tylko niski profil... extremalnie niski... :polew:

Opublikowano

Szuder to tak z 20' jest.. :naughty: ale troszke wyglada kapciowato, bo u gory jest troszke wiecej profilu a na dole mniej.. To jak na razie jest beta-version.. :naughty:

Opublikowano

L3Vy :shocked: :shocked: o masakra co niektorzy potrafia..

Dlatego warto stosowac zasade: Puki nie dotkne to nie uwierze.. :polew:

Skoro mowa juz o photoshopie:

pict0259tuninggv2.jpg

Jak wam sie widzi..? :cool:

Oczywiscie to nie moje dzielo (bo jak dla mnie to czarna magia) tylko kolegi Nowak_zg :notworthy:

Jeszcze pare rzeczy jest do poprawek, ale pracujemy nad tym.. :kox:

O kurde to twoja fura ykk ?:P Wyglada prze za***iście ;] Moja w nastepnym roku jak dobrze pojdzie bedzie jeszcze ladniejsza ;P

Opublikowano

TTom3k do srebrnej mam wiecej pomyslow niz do ciemnej.. Ogolnie jasne kolory to bym robil z czarnym, a ciemne to z chromem.. :decayed: Kupuj ciemne na przod i takie do tylu jak ma rob i bedzie :kox: :kox: no chyba ze wyjda jakies ekstra ledy.. :)

Opublikowano

Ciiiiiii....ma byc niespodzianka a ty powoli moj plan zdradzasz:P

Opublikowano

ykk kilka szczegolow i prawie jak moja..... :D

A tak serio.....to super to wyglada.... :naughty:

Opublikowano

TTom3k :embarrassed: nie widzialem.. Chyba ja jestem jakis ciemnowidz.. :D Jak cos to usune tamtego posta.. :naughty:

Opublikowano

a to jak 20", to inna rozmowa... 20' - RESPEKT!! :thumbup:

Opublikowano

angela na 1 rzut oka roznia sie tylko tyleczkiem.. :naughty:

Opublikowano

No o tym pomyslalam...piszac prawie jak moja...... ;)

Opublikowano

angela[/color][/b] na 1 rzut oka roznia sie tylko tyleczkiem..

... no fakt, Angela ma ładniejszy... :th:

Opublikowano

Szuder jaki kierownik taki samochod.. Ja odpadam w przedbiegach w tym porownaniu.. :naughty:

Opublikowano

angela[/color][/b] na 1 rzut oka roznia sie tylko tyleczkiem..

... no fakt, Angela ma ładniejszy... :th:

Haha zdecydowanie, chodz bardziej podobaja mi sie avanty ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.