Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawac ankiete.. :kox:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zrobmy 2.11 , bo z tego co widac to jednym nie pasuje tyd. po a innym tyd przed , wiec moze byc taki kompromisik :) a niedziela tez dobry pomysl tak po obiadku niedzielnym sie spotkac :)

Opublikowano

no to co 26 ? w niedziele ? wiekszosc ludzi bedzie ale niedziela dretwa jest zawsze ja nielubie niedziel trzeba sie dostosowac:)

Opublikowano

mi tez pasuje

Opublikowano
  • Autor

Dawac ankiete.. :kox:

eee... na co ankietę?

dajcie znać, to w sobotę zmodyfikuję, bo póki co nie czasowy ...

Opublikowano

Panowie nie spac :D

Co w koncu robimy..? :naughty:

Opublikowano

hello world :)

dawać znac kedy spot to przyjade..bo ja ostatnio "nie czasowy" jak Wit.s i niema nawet czasu nawet na forum zagladnac.. :|

nawet furke umyje bo ostatnio to Ona czystością nie grzeszy... xD

Najlepiej gdyby mi ktoś na kom lub gadulca dał znac.. kiedy i o której... bo miejscówka mysle ze taka sama jak zwykle ?? czy mzoe jakieś zmiany zaszły.. :P

Pozdro ekipa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ankieta pokazała, ze wśród psów bzykających nogi od stołów, najlepsze są ... koty :D

Dziękuję za uwagę?

Opublikowano

no wlasnie kupa nikt nic nie pisze ja mowie ze w niedzile chyba co ?

tylko jaka godzina ?

Opublikowano

tp jak 16 w niedziele ? pasuje ludziom ?

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem na ten świętozmarłowy weekend.

Jak się okaże, że w poniedziałek mam wolne, to się pojawię

Opublikowano

Witam :) Dawno mnie tu nie było co do spotu to będę na 100 % i czekam na oficjalne potwierdzenie terminu zjazdu. Może jak bedzie spocik w listopadzie to będę miał nowe slepka a jak nie to na ślepcach przytocze się.

Panowie ostatnio w łapki wpadły mi na dysk takie pozycje

- AUDI MMI BASIC PLUS POLSKA CZECHY 2007-2008 TELEATLAS

- ETOS 2008 Elektroniczny Katalog Serwisowy VW, AUDI, SKODA I SEAT

- Audi MMI Navigation DVD Europa Version 2008

- ETKA 7 VW-AUDI ENG oraz uaktualnienie na sierpień

Jeżeli kogoś też interesuje wszelakie automapy i inne badziewia na nawigacje i komórki

jak coś to pisać na gg 4737723

Opublikowano

wkoncu sie odezwal

Opublikowano

Nie tak łatwo przy mojej robocie czaki znaleźć czas na odczytanie postów :P

Opublikowano

DARKDEWIL mnie interesuja mapy do rnse. :)

Opublikowano

witam panowie :decayed:

NIEDZIELA godz 16.00 MC robi robote mi pasuje :good:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 23:57_________________________________________________w sobote mam zapiernicz i teraz jeszcze szkoła doszła :wallbash:

a niedziela spoko nawet w razie czego urwe sie z zajec heehehehehehehhe

Opublikowano

ykk na spocik przygotuje Ci mapki

Opublikowano

ja raczej nie zdaze bo mam zajecia w kilecach do 15 ;/ wiec odpadam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.