Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W niedziele tez nie wiem czy dam rade.. :mysli:

Bo w poniedzialek mam na 8 i musze byc w KRK.. :thumbdown:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do kraka sie jedzie 1 h, a gdzie reszta ludzi !??!?!

mi pasuje niedziela 16.. wiec widzimy sie czy nie ? bo widze ze tu nikt juz chyba nie zaglada

powiem tak ja bede normalnie na 16 hornet tez sie pojawi po czekamy chwilke i tyle jak nikogo nie bedzie to sie rozjedzimy

Opublikowano

Panowie ma ktoś VAG ? Potrzebuje złacze diagnostyczne w aucie na 3 kable !

Opublikowano

Powinienem być o 16.... Może się uda :D

Opublikowano

no to kto bedzie ????????????????? mówic ???????????

Opublikowano

Ja wpadne, jeśli moge ? :naughty:

Opublikowano

ja tez bede weznie ktos vaga

Opublikowano

ja bede na pewno

Opublikowano

Też powinienem być :)

Opublikowano

No to co narzekacie ze bedzie malo.. :gwizdanie:

Opublikowano

pawkog Jestes mile widziany :wink4: no to składzik sie robi :decayed:

Opublikowano

no bylo 5 ludzi

ja hornet saints , mat i pawkog i ttom

tyle szkoda ze tak nas malutko

al co powiedzie na jakies mega w h*j wypasny spot z rzeszowem jak w zeszłym roku ?!

Opublikowano

Dziękuje, za mile przyjecie, niestety nie moglem dzis długo pozostac, ale przez te pare którkich chwil widziałem ze jestescie OK :) Na następnym spocie tez na pewno sie pojawie :)

panowie, a co powiedzie na wspólny spot Tuning Team Tarnow ? Może kolega saints cos wam powiedział o wspólnym spocie czy raczej jestescie na nie ? :)

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie wiem co mi sie uwalilo ze spot jest 2.. :naughty:

Na weekend to ja w KRK.. :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe mega w c**j wypasny spot mowisz czaki ? Spoko moze byc tylko przed zmiana na zimowki :P

Opublikowano

ale ja juz zmieniłem :)

Opublikowano

A ja nie :D

Opublikowano

A ja tak :P Zimówki już mam bo letnie były w opłakanym stanie.... A na spota mega wypaśnego, to jak tylko będę mógł (szkoła) to pojadę :)

Opublikowano

no ludziska jaka mobilizacja co jest z wami, robimy spota zrzeszowem zapodamy tezm ingo na krakow, kwestia tylko gdzie i kiedy go robimy, sa rozne opcje, jest teren prywatny w DT mozna zrobic w tarnowie w moscicach a mozna tez pojechac do rzeszowa na spot, co wy na to ?! gadac mi tu kto co i jak

Opublikowano

do rzeszowa daleko do kraka też - wypada być grzecznym i zaprosićkolegów do nas :P

ale mnie tu długo nie było - tylko ogólnie przegapiłem 20 stron - które jak przeczytałem to poczułem się jak w telenoweli moda na sukces - nie było cię 40- odcinków i dalej to samo. hehe

jeżyk co do vaga - bez jaj z tym dziękowaniem - to ja nie mogłem się zebrać z czasem.

ter znie mam kiedy skasować oila u siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.