Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może ma ktoś do sprzedania jakąś gierkę na X360? :gwizdanie:

mam tydzień chorobowego i bardzo mi się nudzi, już sobie kupiłem tdu I ale to zbyt mało :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnio, dzięki temu, że mam trochę więcej czasu po ukończeniu budowy domu zawitałem ponownie do grona użytkowników PS3.

Aby jednak tak ja kiedyś nie bić się z kobietą o dostęp do telewizora wyrezałem sobie coś takiego :decayed:

IMG_5036.JPG

IMG_5045.JPG

IMG_5053.JPG

IMG_5042.JPG

IMG_5055.JPG

Szacunek stary. Pozazdrościć. :good: :good: :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

malik, w kwestii lodoweczki pobij specow od kampanii heinekena :)

Opublikowano

a zna ktoś przedstawiciela red bulla ? potrzebuję lodóweczke z zaopatrzeniem i nie mogę nikogo znaleść...

Opublikowano

malik, w kwestii lodoweczki pobij specow od kampanii heinekena :)

Chodzi Ci o takie z bąbelkami w przeźroczystych dżwiczkach? Fajne, fajne.

Niestety chyba jednak zainstalaję tańszą od Red Bulla. Są po 200-400PLN na allegro.

Sorry za OT.

Opublikowano
  • Autor

Nie...

chodzi mi np. o rozsuwana sciane na pilota i robota podajacego otwarty juz browar :D

Opublikowano

Nie...

chodzi mi np. o rozsuwana sciane na pilota i robota podajacego otwarty juz browar :D

Rozsuwana ściana i robot? Możliwe tylko po przebiciu się do sąsiedniego pomieszczenia z którego trzeba by było wygospodarować trochę miejsca. Niestety pomysł nie do zrealizowania ze względu na to, że w sąsiednim pomieszczeniu jest garderoba żony :)

Opublikowano

to może ma ktoś do sprzedania jakąś gierkę na X360? :gwizdanie:

mam tydzień chorobowego i bardzo mi się nudzi, już sobie kupiłem tdu I ale to zbyt mało :decayed:

ja mam gta 4 i virtua tenis 3:)

Opublikowano

to może ma ktoś do sprzedania jakąś gierkę na X360? :gwizdanie:

mam tydzień chorobowego i bardzo mi się nudzi, już sobie kupiłem tdu I ale to zbyt mało :decayed:

ja mam gta 4 i virtua tenis 3:)

akurat to mam :)

Malik, ale się urządziłeś :kox:

Opublikowano

Pany coś ciekawego na X??

Opublikowano

polecam cod i bad company 1,2 :naughty: i oczywiscie fight night round 4 klasyka :naughty:

Opublikowano

A ja odkryłem ostatnio świetną gierkę w stylu Diablo... Torchlight :evil:

Gierka ma dobry klimacik, fajną grywalność i w zasadzie wszystko co powinien mieć dobry hack & slash :kox:

Są statystyki, umiejętności, czary, 3 klasy postaci, jest masa przedmiotów, ich zestawów itd.

Polecam w oczekiwaniu na Diablo 3 :evil:

BTW Torchlight stworzyli goście pracujący wcześniej dla Blizzarda :naughty:

Opublikowano

grał ktoś w tom clansy hawk 2 ?

Opublikowano

grał ktoś w tom clansy hawk 2 ?

W demo... I mnie wkurzało :gwizdanie:

Opublikowano

też grałem w demo i mi nie podeszło. nie mój typ gry

Opublikowano

Pany coś ciekawego na X??

Grars of War I i II :kox:

Opublikowano

grał ktoś w tom clansy hawk 2 ?

W demo... I mnie wkurzało :gwizdanie:

utknąłem pod sam koniec, nowa gra w sieci zero porad, szlak mnie trafi :decayed:
Opublikowano

Ja już gram w demo na początku wydawało mi się ze większej kichy nie mogli wydać ale po kilku godzinach sam miód... Najlepsza gra seri bardzo ciężka do opanowania ale satysfakcja niesamowita oto jedna z lepszych brameczek jakie udało mi się huknac... King is back ...tylko naprawdę dajcie mu szanse

Xavi goal pes 2011

Xavi goal pes2011

Opublikowano

RUSE bardzo fajna gierka i po polsku :))

Opublikowano

Ja już gram w demo na początku wydawało mi się ze większej kichy nie mogli wydać ale po kilku godzinach sam miód... Najlepsza gra seri bardzo ciężka do opanowania ale satysfakcja niesamowita oto jedna z lepszych brameczek jakie udało mi się huknac... King is back ...tylko naprawdę dajcie mu szanse

Xavi goal pes 2011

Xavi goal pes2011

Też będę musiał zagrać ^^ ostatnio z kumplem naginamy w 09, pes rock ! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.