Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na konsolach grafika bez szalu, czego sie w sumie spodziewalem :) gra sie bardzo dobrze, ale jak to w becie - duzo bugów.

przecież grafy juz nie poprawia bo na X-a to juz szczyt możliwości konsoli a na PS3 nikt nie potrafi tego zrobić :decayed:

ano... juz czas dla nowej generacji konsol

wczoraj z kumplem pogralismy w multi BF3 i powiem, ze graficznie jest zupelnie bez szalu.

na PS3 jest lepsze swiatlo, ale nic poza tym.

dzwiek jest genialny, ale graficznie to juz niestety prawie to samo co BC2.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

można

Opublikowano

Ok zassysam na pc najpierw, beta jak beta ale się przekonamy :evil:

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Wszystko fajnie ale nie wiedziałem że nie odpalę go na windowsie xp dlatego trzeba się przestawić na 7kę :polew:

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/5419,Battlefield_3_nie_dla_uzytkownik%C3%B3w.aspx

Zainstalowane na PS3 czas na testy :kox:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:38_________________________________________________http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=9909&ii=9909&ba=add&afid=1088602

Opublikowano

Ja od wczoraj pogrywam w Driver:San Francisco. Całkiem przyjemna gierka, coś jakby GTA ale z naciskiem na jazdę (zresztą i tak nie można wychodzić z auta), ładna grafika i modele samochodów, sporo misji i zadań pobocznych, więc nudzić się nie można :> Model jazdy typowo zręcznościowy, dokładnie taki jak w starych Driverach :> czasem potrafi wkurzyć, bo auta zbyt łatwo wpadają w poślizg i palą gumę co czasem przeszkadza w pościgu lub wyścigu. Kilka nowych i ciekawych rozwiązań - np shift, który pozwala "w biegu" przesiadać się do innych aut. Podsumowując - jak ktoś lubił Drivery (1 i 2, bo reszta to chłam), to będzie zadowolony bo to powrót do korzeni :> A jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z tą serią ale lubi widowiskowe pościgi, fajne fury i wartką akcję - też powinien zagrać.

Opublikowano

Ile może być warty Xbox 360 z dyskiem 60GB ?

Jest do tego tylko 1 pad bez żadnego kabla i zasilacz.

W robocie przynieśli z przepadku mienia :polew:

Ktoś piracił i mu kominiary wpadły na chatę.

Będzie do kupienia ale jeszcze nie znam ceny.

Ile to może być warte mniej wiecej?

Opublikowano
:shocked: nie wiem z 200 PLN :D
Opublikowano

Poważnie tak mało ?

Zobaczymy za ile będzie do kupienia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:)

Opublikowano

Ile może być warty Xbox 360 z dyskiem 60GB ?

Jest do tego tylko 1 pad bez żadnego kabla i zasilacz.

W robocie przynieśli z przepadku mienia :polew:

Ktoś piracił i mu kominiary wpadły na chatę.

Będzie do kupienia ale jeszcze nie znam ceny.

Ile to może być warte mniej wiecej?

zostaw sobie , pograsz w końcu na porządnym sprzęcie :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

za***isty trailer :good: Jutro światowa premiera, nie mogę się doczekać recenzji :>

Opublikowano
  • Autor

za***isty trailer :good: Jutro światowa premiera, nie mogę się doczekać recenzji :>

ja wczoraj chwilke testowalem demo... jest naprawde zacnie.

Opublikowano

Ile może być warty Xbox 360 z dyskiem 60GB ?

Jest do tego tylko 1 pad bez żadnego kabla i zasilacz.

W robocie przynieśli z przepadku mienia :polew:

Ktoś piracił i mu kominiary wpadły na chatę.

Będzie do kupienia ale jeszcze nie znam ceny.

Ile to może być warte mniej wiecej?

zostaw sobie , pograsz w końcu na porządnym sprzęcie :gwizdanie: :kox:

Ale chodzi o to że jakoś to trzeba wycenić.

Opublikowano
  • Autor

zalezy co to za konsola, jesli hdd 60gb to pewnie juz Jasper - allegro prawde Ci powie po ile chodza uzywki, jesli nie zbanowana to 300-500, w koncu to uzywany paroletni sprzet. Juz jest nowa generacja xboxa na rynku.

Opublikowano

Acha czyli nie wiedomo czy zbanowana to można wycenić rzeczywiście na niecałe 200zł.

Dzięki

Opublikowano

Acha czyli nie wiedomo czy zbanowana to można wycenić rzeczywiście na niecałe 200zł.

Dzięki

podepnij ja do Tv to bedziesz wiedział czy zbanowana czy nie

Opublikowano

Potrzebuję jakiegoś tytułu który bardzo mocno obciąża kartę graficzną - do testów. Na razie testuję na Crysis 2 znacie coś co ma podobne lub większe wymagania odnośnie grafiki. Nie chodzi mi o programy obciążające typu kobustor itp. ale o gierki z grafiką na bardzo wysokim poziomie.

Opublikowano

Homefront lub Operation Flaschpoint Red Riwer te mają większe od Crysisa2 [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:26_________________________________________________a jeszcze Batlefielda3 patrzyłeś?A co tak testujesz?

Opublikowano

Acha czyli nie wiedomo czy zbanowana to można wycenić rzeczywiście na niecałe 200zł.

Dzięki

podepnij ja do Tv to bedziesz wiedział czy zbanowana czy nie

Póki co musi poleżeć i nabrać mocy prawnej :D

Ale po czym poznam czy zbanowana ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.