Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany

A jakbym se kupil gierki w USA?

Czy tam jest jakas rejonizacja, czy co?

Sorry za chyba glupie pytanie, ale z tego co wiem, to sprawa robija sie o NTSC i PAL?

Znajoma mojej znajomej twierdzi, ze przywozi z USA gry dla starego i tu normalnie dzialaja, nie dopytalem tylko, czy przypadkiem PS3 nie zostalo zakupione za oceanem

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rejonizacji w grach na PS3.

Inna sprawa to serwery on line. Bo większość gier nie ma ograniczenia, ale niektóre mają trzeba by było sprawdzać kolejne tytuły. Większość jest jednak uniwersalna UT3, COD4 i inne ~ w innym wypadku zawsze można założyć nowego użytkownika w konsoli jako USA i grać z amerykańcami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo :D

Zastanawiam sie czy warto brać pro-ordera ?

Podobno czasami dochodzi do takich systuacji że ten kto zamówił ma poźniej niż normalnie jak dana firma sie przeliczy z ilością egzemplarzy. Pozatym może w MM będzie dobra cena bo ponoć mają jakiś układ z SONY.

Jak myslicie warto brac pro-order ? Bo nie mam doświadczenia, nigdy nie zamawiałem.

Na ultimie.pl są po 199zł, a na allegro nawet taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nigdy nie robilem pre ordera i gry mam zawsze przed premiera...

ale ostatnio moj kumpel zrobil pre order wersji kolekcjonerskiej FM4 za 199PLN ! ...i dostal ja w dniu premiery kurierem mimo, ze inni sie prawie zabijali o nia.. a ceny skakaly do ponad 300PLN :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy warto brać pro-ordera ?

Podobno czasami dochodzi do takich systuacji że ten kto zamówił ma poźniej niż normalnie jak dana firma sie przeliczy z ilością egzemplarzy. Pozatym może w MM będzie dobra cena bo ponoć mają jakiś układ z SONY.

Jak myslicie warto brac pro-order ? Bo nie mam doświadczenia, nigdy nie zamawiałem.

Na ultimie.pl są po 199zł, a na allegro nawet taniej.

No ja czekam jeszcze na AC i też się zastanawiałem jak to zakupić...

I chyba kupię tam gdzie.. najtaniej :rolleyes:

Czekam już tyle czasu, nawet jak w dniu premiery nie dostanę to przeżyję :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rejonizacji w grach na PS3.

Inna sprawa to serwery on line. Bo większość gier nie ma ograniczenia, ale niektóre mają trzeba by było sprawdzać kolejne tytuły. Większość jest jednak uniwersalna UT3, COD4 i inne ~ w innym wypadku zawsze można założyć nowego użytkownika w konsoli jako USA i grać z amerykańcami :wink4:

dalem przyklad na PS3, a chodzi mi Xbox, ale juz doczytalem - na pudelku musi byc napis "region free" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komornik zabrał :wink4:

Sprawdzałem ten mój w robocie Xbox.

Bo ponoć odradzali mi brac 2006-2007 bo jakies płyty główne czy coś były awaryjne. Dokładnie nie pamiętam ale kolega mnie uczulał, że niby RODy są.

Ten "mój" jest z 2008 i ma HDMI więc to chyba już lepsza wersja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi szkodzi zobaczyc jak to u konkurencji wygląda, jak mi nie podejdzie to opyle.

Zresztą raczej nie bede trzymał 2 konsol, więc predzej czy później i tak opyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się coś takiego kupić do strzelanek ? http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-splitfish-wysylka-gratis-i1859838824.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się coś takiego kupić do strzelanek ? http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-splitfish-wysylka-gratis-i1859838824.html

W końcu coś wymyślili bo gra na padzie to porażka w FPS'y :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, opłaca się coś takiego kupić do strzelanek ? http://allegro.pl/frag-fx-shark-ps3-splitfish-wysylka-gratis-i1859838824.html

W końcu coś wymyślili bo gra na padzie to porażka w FPS'y :wallbash:

Pablo , kwestia przyzwyczajenia :wink4:

nie rozumiem , radzisz sobie na krzyzaku z wyzwaniem Vettela a nie dajesz rady na padzie w strzelanki ?? mi sie dobrze gra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...