Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może da się tą grę kupić w 5 osób jak ostatnio BF3 to od razu się zgłaszam :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O ile dadzą ją na PSS.

Opublikowano

To trzeba śledzić :naughty:

Opublikowano

Tylko że ona zajmuje 45Gb.

Ponoć to kwestia tego że każda wersja językowa jest osobno zapisana.

Wczoraj miałem troche czasu i połaziłem po sklepach w okolicy, wszędzie tylko BF3, a o U3 cisza. Kazali mi przyjść w czwartek albo piątek :polew:

Idioci... BF3 mi wciskali.

Opublikowano

Hehehe bo to sklep nie dla idiotów :decayed:

Opublikowano

julo23 w dg są 2 sklepy gamingowe i w sosnowcu 1

Opublikowano

No, poczekam już do jutra. Dziś i tak zamknięte. Luzik. Mam w co grać. :wink4:

Opublikowano

A może da się tą grę kupić w 5 osób jak ostatnio BF3 to od razu się zgłaszam :D

:polew: pszech...może nie prześpisz teraz okazji :decayed:

ja w końcu ściągnałem, dopisz mnie do listy graczy :kox:

No kolega od wczoraj gra w Uncharted 3, kupił proorder na ultimie, z tego co mówi to bezapelacyjnie gra roku.

wcale się nie zdziwię jak tak będzie, poprzednie części są rewelacyjne :notworthy:

Uncharted rulez :good:

Opublikowano

T-zółw, tylko nie kasuj tego profilu, bo będziesz ściagał od nowa :polew:

Kolega Nowala tak zrobił i 13 gb ściągania poszło...

Opublikowano

Nikt jeszcze nie porównywał grafiki PS3 vs Xbox 360 to jest okazja.

http://www.lensoftruth.com/head2head-battlefield-3-analysis/

Wersji na PC można podziękować bo jest poza konkurencją :evil:

Opublikowano

T-zółw, tylko nie kasuj tego profilu, bo będziesz ściagał od nowa :polew:

Kolega Nowala tak zrobił i 13 gb ściągania poszło...

:shocked: :shocked:

dzięki za info .... bo inaczej karwa znowu 3 dni download'u :decayed:

Opublikowano

A może da się tą grę kupić w 5 osób jak ostatnio BF3 to od razu się zgłaszam :D

:polew: pszech...może nie prześpisz teraz okazji :decayed:

ja w końcu ściągnałem, dopisz mnie do listy graczy :kox:

No kolega od wczoraj gra w Uncharted 3, kupił proorder na ultimie, z tego co mówi to bezapelacyjnie gra roku.

wcale się nie zdziwię jak tak będzie, poprzednie części są rewelacyjne :notworthy:

Uncharted rulez :good:

Chyba sobie kupię pakiet Unchartedów.. I w końcu w to pogram...

Opublikowano

Nikt jeszcze nie porównywał grafiki PS3 vs Xbox 360 to jest okazja.

http://www.lensoftruth.com/head2head-battlefield-3-analysis/

Wersji na PC można podziękować bo jest poza konkurencją :evil:

No tak, ale z drugiej strony spróbuj odpalić BF3 na 5-letnim kompie, podejrzewam że nawet menu nie pójdzie.

Dzięki Bogu są jeszcze gry od Naughty Dog, bo dzięki takim pozycją nie potrzeba zmieniać konsoli na nowszy model.

Opublikowano

no Forza 4 zostały mi jeszcze dwa sezony

potem trzeba zacząc grać wyścig po wyścigu :)

B3 kox gram toche zeby zaraz sie kampania nie skonczyła :D

15.11.2011 Assasin

08.11.2011 CoD MW3

kiedy ja w to bede grał :D

Opublikowano

Chyba sobie kupię pakiet Unchartedów.. I w końcu w to pogram...

karwa przecież już kiedyś Tobie pożyczyłem jedynkę :mysli:

btw to jedna z gier dla której warto mieć PS3 :good:

zacząłem kampanie BF3 :tongue4:

grafika nie powala :gwizdanie:

Opublikowano

Na Ps3 nie powala...zagraj Na PC :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba sobie kupię pakiet Unchartedów.. I w końcu w to pogram...

karwa przecież już kiedyś Tobie pożyczyłem jedynkę :mysli:

Wiem :tongue4: :tongue4:

Ale zanim zacząłem grać to Ci oddałem :kox: :kox: :>

Opublikowano

Wersji na PC można podziękować bo jest poza konkurencją :evil:

Co za rok będziesz z domu wyprzedawał żeby "wzmocnić" kompa na najnowszą MEGA produkcję ? :naughty:

Opublikowano

Wersji na PC można podziękować bo jest poza konkurencją :evil:

Co za rok będziesz z domu wyprzedawał żeby "wzmocnić" kompa na najnowszą MEGA produkcję ? :naughty:

Wyluzuj Jareczku.. za 2 dni im się znudzi powtarzanie w kółko jednego i tego samego :polew:

Opublikowano

Co za rok będziesz z domu wyprzedawał żeby "wzmocnić" kompa na najnowszą MEGA produkcję ? :naughty:

Nie muszę, bo mi karta graficzna wystarczy na najbliższe 3 lata grać w gry na max ustawieniach :tongue4:

Tylko procek i płyta do wymiany bo trzeba komputer po 4 latach z modernizować :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.