Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Co za rok będziesz z domu wyprzedawał żeby "wzmocnić" kompa na najnowszą MEGA produkcję ? :naughty:

Nie muszę, bo mi karta graficzna wystarczy na najbliższe 3 lata grać w gry na max ustawieniach :tongue4:

Tylko procek i płyta do wymiany bo trzeba komputer po 4 latach z modernizować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grafika nie powala :gwizdanie:

jak to mówią "wyżej chója nie podskoczysz" , gry osiągnęły pewny poziom i konsole wiecej nie dadzą rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, grafa się raczej nie zmieni, do czasu nowej generacji konsol, a obecnie chodzi bardziej o grywalność i pomysł na grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obecnie chodzi bardziej o grywalność i pomysł na grę

otóż to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obecnie chodzi bardziej o grywalność i pomysł na grę

otóż to :good:

No tak, ale grafika też jest ważna, kompy jeśli o to chodzi wyprzedzają i zawsze będą wyprzedzały konsole, co oczywiście wiąże się z kosztami, komp jest o wiele droższy i każdy kto się decyduje na kompa musi wiedzieć, że za jakiś czas będzie musiał coś dokupić/zmienić.

Choć co z tego, że ma się grafikę jak gra jest z d*py i po 15 minutach oglądania fajnych widoków po prostu się nudzi i z tym się zgodzę. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko procek i płyta do wymiany bo trzeba komputer po 4 latach z modernizować :rolleyes:

Tylko :naughty: Dobry procek dwóch konsol wart :decayed:

a obecnie chodzi bardziej o grywalność i pomysł na grę

otóż to :good:

Nic dodać, nic ująć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale grafika też jest ważna,

mówimy o grach pokroju BF3 , COD:MW2 , MoH i w tych grach grafa jest na podobnym poziomie , lepsza juz niestety nie bedzie , przynajmniej na current geny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak świat ... wiadomo że w ogólnym rozrachunku konsola wyjdzie taniej ale jak do tej pory nie widać aby mogła być równie uniwersalna co PC... z tego co widać na rynku to już niedługo konsole też trzeba będzie zmieniać co parę lat żeby w najnowsze tytuły w ładnej grafice zagrać w tą stronę już od jakiegoś czasu idzie marketing sprzętowy, myślę konsole też temu ulegną.

Poza tym brak gier strategicznych i myszki w fps'ach jak dla mnie je eliminuje. Choć ostatnio widziałem klawiaturę i mysz do konsoli ... więc nigdy nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność opisać pierwsze wrażenia po odpalaleniu Uncharted3, panowie... grałem 10 minut ale można to określić do

Szału nieokiełznanych dziewic. Dupe urywa.

Ponowie cały ten BF3 dla mnie nic szczególnego. Byłem dziś i w MM, w RTV euro AGD i w Empiku i BF3 to stojaki na 2 metry, reklamy juz na wejsciu, wszędzie pełno tego aż sie żygać chce.

A w RTV Euro AGD pytam o U3 to gościu nie wie, musisz szukać w kompie, nawet ciotunia nie wie jak to sie pisze, ale sprawdza ostro. Na wystawie nic nie ma. W Empiku w koncu znalazłem leży między innymi starociami, ale cena mnie powaliła 219zł. Wróciłem do RTV bo w MM jest od jutra dopiero ale za to za 189zł czyli o dyszke taniej niz w RTV.

ZDECYDOWANIE I BEZAPELACYJNIE --- GRA ROKU !!

Mimo gorszej promocji od BF3, właściwie w Częstochowie na dzień dzisiejszy nie ma nic o tej grze to i tak to będzie gra roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś trochę pograłem w dwójkę na rozgrzewkę przez 3 :) czytałem już kilka recenzji i nie mogę się doczekać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE I BEZAPELACYJNIE --- GRA ROKU !!

No nie byłbym taki pewny, za kilka dni AC :naughty: :naughty: :naughty:

Niewątpliwie jednak na oba tytuły czekam już długo ( nie na jakieś BF'y czy inne gady ),

szkoda że czasu brak teraz na granie :angry::disgust::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie hitem i tytułem roku 2012 będzie nowy BioShock :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy :D jak wyjdzie na PS3 :kox: :kox:

Cud, miód i orzeszki :kox: klimat jest :decayed:

Trzeba będzie zakupić wersję PC bo na konsolach będzie czkawka, albo wyglądać marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na konsolach będzie czkawka, albo wyglądać marnie.

bedzie wygladać identycznie jak GTA IV wiec mysle ze nie bedzie źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów GTA IV świat trochę poszedł do przodu więc będzie to razić, szczególnie jak ktoś będzie mógł zrobić porównanie z wersją PC :decayed:

Trailer kosa, klimat świetny, wszystko jest jak należy poza małym ale... kanciastość, mało szczegółów, rozmyte tekstury itp. Dobrą robotę zrobili z oświetleniem :good:

Czekam na kolejne materiały, bardzo chętnie z peceta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów GTA IV świat trochę poszedł do przodu

ale konsole stoja w miejscu :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów GTA IV świat trochę poszedł do przodu

ale konsole stoja w miejscu :kox: :kox: :kox:

No właśnie dlatego coraz bardziej to razi, BF3 brutalnie to pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...