Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby było więcej takich stajni jak Naughty Dog to nie trzeba by kupować nowych konsoli czy PC.

Oni potrafią wycisnąć więcej ze sprzętu.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sony zapowiedziało ze ps4 będzie szybciej ;P

Opublikowano

co do BF3 bez Battlelog'a też są statystyki dostępne i mi takie wystarczają :good:

w multi awansowałem na szeregowca :decayed:

a mi się do PS4 nie śpieszy :wink4:

tyle jeszcze fajnych gier do obcykania na PS3 no i na dzień dobry cena za PS4 będzie pewnie zaporowa :)

Opublikowano

3 tysie zapewne

Opublikowano

sony zapowiedziało ze ps4 będzie szybciej ;P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no oni jak coś obiecaja to nie ma zmiłuj , zesraja sie na dużą kupe a tak bedzie :kox: :kox:

Opublikowano

Jeszcze zawcześnie na Ps4.

Tyle gier jest że człowiek nie wyrabia. Pozatym co tam nowego teraz jest ? 3D ?

Ps3 obsługuje. Uncharted3 jest w 3D.

2 lata to na spokojnie jeszcze ps3 pociągnie :D

Opublikowano

przełom 2013 a 2014 ma wyjsc ps4 takze jest jeszcze czas pograc

Opublikowano

Mi spokojnie jeszcze na 2 lata wystarczy PS3 :rolleyes:

Opublikowano

Oooooo... A dopiero zacząłem.. :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 12:29_________________________________________________

Pozatym co tam nowego teraz jest ? 3D ?

No proszę Cię :kox:

Opublikowano
  • Autor

w sumie te zakupy grupowe to prawie jak za darmo... ciekawe co na to wydawcy gier w ogole, bo dostawali sporo po d*pie jak nowosc kosztowala 1/3 ceny pudelkowej.

Opublikowano

co tam za pacjenci w komentach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cyt :

powiem szczerze że jestem w wielkim szoku że dipiero teraz sie tak stanie, 5 cwaniaczków skłądało się na gre i okradało Sony i wydawce to chyba gorsze przewinienie niż kupowanie używki hehehe

:polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

w sumie te zakupy grupowe to prawie jak za darmo... ciekawe co na to wydawcy gier w ogole, bo dostawali sporo po pupie jak nowosc kosztowala 1/3 ceny pudelkowej.

No dokładnie. Ale wiesz dlaczego gra w dystrybucji elektronicznej kosztuje 239zł, gdzie tego samego dnia w sklepie można ją wyrwać za np. 149zł ? Może własnie dlatego.

Bo o ile tutaj 5 osób kupi grę za 239zł ( i nie trafi ona do drugiego obiegu, jako używka, a ta dalej znowu wróci na rynek i tak przejdzie prze 10 rąk gdzie WYDAWCA zarobi na niej raz) to kupowanie używek to prawdziwa plaga.. Z resztą stąd się wzięły Online passy i inne udziwnienia.

Lepiej sprzedać grę 5 osobom za powiedzmy 50zł i zarobić 240zł, niż sprzedać grę za 150zł, która będzie wymieniana między graczami do "końca świata" :kox:

Opublikowano
  • Autor

ano... masz racje.

w takim razie dziwne posuniecie.

jeszcze jakby ograniczyli do 3-4 osob, to okej, ale do 2... to kto to bedzie kupowal ? :gwizdanie: wole doplacic 40PLN i miec pudelko + mozliwosc sprzedazy.

Opublikowano

ano... masz racje.

w takim razie dziwne posuniecie.

jeszcze jakby ograniczyli do 3-4 osob, to okej, ale do 2... to kto to bedzie kupowal ? :gwizdanie: wole doplacic 40PLN i miec pudelko + mozliwosc sprzedazy.

No właśnie i Ja tego też nie rozumiem..

Bo nie chce mi się wierzyć, że tak bardzo liczą na to, że w końcu cały świat przerzuci się na e-dystrybucję.

Ja (jak każdy chyba) lubię wziąć pudełko w rękę, obejrzeć okładkę i płytę wsunąć do napędu jak Pan Bóg przykazał.. I nie martwić się, że w przypadku ataku hackerskiego czy awarii konsoli wszystko pójdzie $R^%

Opublikowano

Pany jestem po 15-tym rozdziale U3 i powiem że wciąga na maxa. Ciekawy jestem teraz co na to odpowiedzią inne stajnie, swoimi grami. Tj. nowe AC czy GTAV - o ile wyjdzie w tym roku.

Poprawili bijatyki, dodali pływanie i nurkowanie, twarze ludzie lepiej wyglądają, nawet w tych filmikach. Poza tym wieczna, nieustająca akcja. Zmiany pleneru itp. Ostro... się dzieje.

Opublikowano
  • Autor

GTA V to jeszcze jeszcze... moze 2012.

Opublikowano

Kto chętny na zakupy wspólne zanim nam wykastrują dostep ?

Z gier co mają platynki to Auta2 i Lego Piraci :D

Ja bym lego wziął, bardzo przyjemna gierka.

A pozatym mówią że Auta dosyć łatwo platynke wbić.

No to co ? Chłopcy trofeowcy ? :D

Czekam na odp. osób co brały Bf3, bo teraz nie bedzie zadnych formalności, szybko pójdzie.

przykładowy pakiecik :

lego piraci

auta

crysis

battle la

76,6 za slot

Opublikowano

czyli 4 gry za 76,6 tak? Jezeli tak to sie pisze

Opublikowano

jedynie crysis coś soba przedstawia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.