Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

GTX 980 Gigabyte G1 :) Mialem brac 2x 970 bo sie bardzo oplaca ale wyszly inne plany

Dzisiaj robilem OC i wyszlo calkiem dobrze nr.1 :decayed: biorac pod uwage stary procek i5 2500k oraz 1 x GPU

wynik - http://www.3dmark.com/fs/2994410

ps. Nastepne do wymiany CPU + mobo aby nie odstawac w temacie :decayed:

Edytowane przez Remik-A4

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Remik na ile można wykręcić Asusa GTX970?? Standard to 1253/7010MHz i zastanawiam się ile podciągnąć

Opublikowano

Remik na ile można wykręcić Asusa GTX970?? Standard to 1253/7010MHz i zastanawiam się ile podciągnąć

1500MHz na rdzeniu powinna pójść,przynajmniej po tyle kręcą na forach,nie patrz w tabelce GPU-z tylko wejdź w zakładkę Sensors i tam zobaczysz realny boost GPU.

GTX 980 Gigabyte G1 :)

Fajna karciocha,jest już moc,nie zapomnij wrzucić foty w odpowiednim temacie jak się prezentuje wszystko.

Opublikowano

OK wieczorkiem dodam pare fot odnosnie karty w odp. dziale.

Wczoraj bylo T500RS + LaFerrari z Assetto Corsa na nowej karcie. :decayed:

Musze przyznac wyglada :) ale co wazniejsze wyszlo ponad 2 x wiecej FPS :kox:

452_acs_2014_10_17_01_39_30_59.jpg

469_acs_2014_10_17_01_42_19_95.jpg

848_acs_2014_10_17_01_47_48_63.jpg

115_acs_2014_10_17_01_46_23_38.jpg

338_acs_2014_10_17_01_44_09_67.jpg


ps. Project Cars jest przeniesiony na marzec :) ze wzgledu na GTA 5 :Dhttp://www.virtualr.net/project-cars-release-moved-2015

Edytowane przez Remik-A4

Opublikowano

Dwa tygodnie temu skończyłem Władca Pierścieni Cień Mordoru :) polecam wszystkim .

A już niedługo gra na którą czekam kolejny rok Metal Gear Solid 5 :)

Opublikowano

Cien mordoru obecnie katuje na PC. Co wy na to zeby zalozyc watek. W co kto gra na pc? Mozna by soe adresami steam wymienic i wgl...

Opublikowano

Pany,o co chodzi z wersja cyfrowa gry,bezpieczne to jest,warto brać?

http://allegro.pl/fifa-15-2015-ps4-polska-wersja-psn-pss-i4668905888.html

Warto dodać info, że jak sprzedawca usunie konto, to automatycznie stracisz dostęp do gry. Takich oszustów na allegro wiele. Czasami lepiej wydać więcej. Ewenutlanie kupić boxa z kumplem

Opublikowano

Ja za kilka minut sprawdzę nowego CoDa...

Opublikowano

Daj jakieś info jak już przetestujesz.

// Lumia 625 \\

Opublikowano

Tym razem (po ostatnim słabym CoD Ghosts) postanowiłem sprawdzić pirata, a jak będzie OK to po północy odpalę klucz na steamie.

Opublikowano

Dziś dzień pamięci o zmarłych a u mnie nieśmiertelny PES :D

Opublikowano

Ja za kilka minut sprawdzę nowego CoDa...

,,,mnie to troche wiecej zajmie bo gra jest dosc pojemna :)

ps. Grzesiek ten sam sklep co ostatnio :wink:

Opublikowano

Wiem,wiem,tylko jest mały szkopuł bo ja teraz na zintegrowanej lecę,radka ożeniłem.

// Lumia 625 \\

Opublikowano

a ok :wink: pewnie teraz zielona w planach.... z ciekawosci :decayed: 970 , 2x 970 czy 980 ?

Edytowane przez Remik-A4

Opublikowano

Na tą chwilę baaaardzo daleko mi do gier,nie wiem jakiś kryzys przechodzę,w tym roku raczej nic nie kupuję.

Poczyniłem kroki do poszukiwania X360 plus jakaś Fifa żeby nie zdziadzieć do końca.

Opublikowano

Pewnie na nowy rok sie polepszy !!! :thumbup1: Glowa do gory... bedziesz mial wiecej czasu na inne hobby :wink:

Opublikowano

Jednak nowy CoD mi nie odpowiada, nie moje klimaty...Grafika średnia, fabuła bez szału i to osadzenie w przyszłości... bleeee...

Dobrze, że nie zamówiłem preorderu

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

Jakieś inne opinie o nowym CoD? Mam dylemat..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.