Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Premiera Assassin's Creed II PL przelozona o 2 tygodnie :confused4:

Chociaz moze to i lepiej... :decayed:

A czytają mi tu ze zrozumieniem robaczki :polew:PL jak koń stoi :naughty: Ja również wolę nie polską :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Assassin's Creed II juz jest troszke angielskiego nikomu nie zaszkodzilo

DAWIDBORI nie rozminął się z prawdą więc "bzdziochów" nie pisał :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Nosz co za czepialska gadzina :polew: hehehe

Opublikowano
  • Autor

Szeregowy KOval81, jak tam Twoje postepy w MW2 zolnierzu? :polew:

Opublikowano

Oberleutnant fuehrer (znaczy się Flyer) - melduję pokornie, że zapier.....em do 4 rano przy rzeczach do roboty i nie miałem czasu siąść na kanapę w celu grania :polew::naughty:

A dziś od 6 znów w pracy i nadal siedzę - wrócę do domciu, to pewnie padnę jak kawka. W końcu się należy :kox:

Proszę o możliwość pójścia sobie :bag: :laghing2:

Opublikowano

Polaka będziesz miał za jeszcze troszkie :tongue4::naughty:

A tak teraz już na poważnie - odczuwalna przepaść do AC1, czy nie ma aż takiej rewelacji?? Ciekaw jestem,m bo usilnie czekam :decayed:

Opublikowano

hehe czekaj dalej dam znac jak wypale :gwizdanie: bo nie moge dostac plytek i musze chyba zamowic[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 17:15_________________________________________________a 2 sprawa na x nie wiem czy bedzie polska wersja

Opublikowano

Ja na grę czekam, a nie na PL wersję :cool1: Się ma...aka zna angielski :polew:

Myślałem że już grałeś na gorącym towarze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez obowiazkowo zakupie ACII, bo juz wiecej premier w tym roku nie bedzie, wiec i portfel odpocznie :wink4:

Musze jeszcze tylko nadrobic zaleglosci i kupic Forze3 :disgust:

Opublikowano

Ja kupiłem, ale nie mam kiedy włączyć :naughty:

Fly - widzę minę moskal'a jak przeczytał, że portfel w końcu odpocznie :polew:

Opublikowano

forza oki tylko ta opcja cofania mnie drazni:/ bo mozesz jezdzic jak osiol a i tak wygrasz kazdy wyscig mam pl nawet a jak zagram w ac II dam znac

Opublikowano
  • Autor

forza oki tylko ta opcja cofania mnie drazni :/

wohoho... no to z niej nie korzystaj, w czym problem?

Opublikowano
  • Autor

Ja w gridzie czasami korzystalem... musimy sie w takim razie kiedys scignac, zobaczymy czy taki slabeusz ze mnie :kox:

Opublikowano

no spoko tylko nie grywam na live a 2 sprawa mam ostatmio bardzo malo czasu gier mam pelno tylko nie ma kiedy zagrac tv kupilem duzy teraz jeszcze chce kino kupic tylko czasu nie ma ostatnio pogralem w tekkena 6 troszku

Opublikowano
  • Autor

ACII ROX

http://polygamia.pl/Polygamia/1,99601,7264303,Recenzja__Assassin_s_Creed_2.html[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________http://allegro.pl/item813788725_assassin_s_creed_ii_x360_gaames_w_wa.html

Chyba dzis sie przejade... sklep, w ktorym sie zaopatruje juz ma :kox: :kox:

Opublikowano

ACII to będzie chyba ostatni mój wydatek w tym roku - tyle tego nazbierałem, że i tak z moim stylem grania nie skończę do stycznia :decayed:

Ta pozycja jednak musowo zagości w zestawie - zacząłem przygodę z X'em na AC I właśnie i jak na razie pomimo monotonni najbardziej mi przypadła do gustu (no poza MW2)

Opublikowano
  • Autor

W Left 4 Dead 2 podobalo mi sie tylko intro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.