Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odsapnij, dzień, dwa od grania w MW2 a przejdziesz to bez ziewania :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 350 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Do tej pory szlo gladko na Veteranie, ale jest jedna taka misja na platformie... i na samym jej koncu jest mega zamieszane, ciupaja z granatów, mozdzierzy, co chwila dymny... :kox:

Opublikowano

Ja tez czesto jak gram to drinkuje... ale nie do przesady :cool1:

a potem sie dizwic ze sa wypadki na torze :) w monako jak taki Fly wsiądzie po 5 piwach :)

i gra w Shifta albo forze :)

Opublikowano
  • Autor

Piwa nie tykam :decayed:

Opublikowano

Ja tez czesto jak gram to drinkuje... ale nie do przesady :cool1:

a potem sie dizwic ze sa wypadki na torze :) w monako jak taki Fly wsiądzie po 5 piwach :)

i gra w Shifta albo forze :)

yyyy... hello, this is not a real world.. :gwizdanie:

Opublikowano

a ja odkurzyłem Army of Two :kox::good:

za***ista :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Army of Two jest takie se... wlacz MW2 to urwie Ci dupsko w porownaniu do tego czegos :)

Opublikowano

Army of Two jest takie se... wlacz MW2 to urwie Ci dupsko w porownaniu do tego czegos :)

mi pasi , za to MW1 mi nie podeszło :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No to jak MW1 Ci nie podeszlo, to nawet nie kradnij 2jki :wink4:

Opublikowano

No to jak MW1 Ci nie podeszlo, to nawet nie kradnij 2jki :wink4:

ja wole gry bardziej taktyczne , a jak odpaliłem MW1 to raz dwa taka napierd.alanka , nie wiadomo gdzie twoi , gdzie wróg :thumbdown:

zraziłem sie momentalnie

Opublikowano
  • Autor

ja wole gry bardziej taktyczne , a jak odpaliłem MW1 to raz dwa taka napierd.alanka , nie wiadomo gdzie twoi , gdzie wróg :thumbdown:

Nie no... nie zartuj :) Ta gra jest dobrze poukladana, to normalna wojna... :gwizdanie:

No, chyba, ze wolisz klimaty Splinter Cell'a [te tez uwielbiam], to COD nie jest gra dla Ciebie :)

Opublikowano

ja wole gry bardziej taktyczne , a jak odpaliłem MW1 to raz dwa taka napierd.alanka , nie wiadomo gdzie twoi , gdzie wróg :thumbdown:

Nie no... nie zartuj :) Ta gra jest dobrze poukladana, to normalna wojna... :gwizdanie:

No, chyba, ze wolisz klimaty Splinter Cell'a [te tez uwielbiam], to COD nie jest gra dla Ciebie :)

to też , ale wychowałem sie na MGS :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kusi mnie teken 6 ale na allegro od 140zł w foli nowy w empiku 240zł... o co kaman az taka marza ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

U mnie dzis powrót do GTA4...

The Lost & Damned + The Ballad Of Gay Tony :kox:

Opublikowano

U mnie dzis powrót do GTA4...

The Lost & Damned + The Ballad Of Gay Tony :kox:

czyli chwilowo odpuściłeś MW2 ??

czyli nie jest tak dobra jak mówisz

Opublikowano
  • Autor

Nie odpuscilem, ale zacialem sie na jednym miejscu w kampanii (Veteran jest prze*ebany momentami)... i nie chce dzien w dzien grac w to samo ;)

Do dodatkow GTA zbieram sie juz dluuugo :gwizdanie:

Opublikowano

Flyer... to powinno Ci się spodobać :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=cudCajMNRM0

Fuksiarz jak smok hehe... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Taaa... widzialem to juz :decayed:

Wczoraj wrocilem z imprezy i po pijaku dokonczylem MW2 na Veteranie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.