Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Xboksowcy zalali wątek.. Grają sobie w te same gry i nie ma o czym pogadać :decayed:

Ja ostatnio przeczytalem bardzo fajny watek na polygamii... ze PS3-owcy nie maja znajomych :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Xboksowcy zalali wątek.. Grają sobie w te same gry i nie ma o czym pogadać :decayed:

Ja ostatnio przeczytalem bardzo fajny watek na polygamii... ze PS3-owcy nie maja znajomych :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Haahaha - dobre dobre - my fanboje Microsoft'u musimy się trzymać razem :naughty:

Kurna chyba muszę w końcu Gold'a opłacić :>

moskal - czekam na odpowiedź na PW :gwizdanie:

Opublikowano

w końcu skończyłem FEAR 2 :) koniec faktycznie jakiś z d*py jest :>

zacząlem KILLZONE 2 :kox:.... i tak wiem, na czasie jestem :decayed:

Opublikowano

w końcu skończyłem FEAR 2 :) koniec faktycznie jakiś z d*py jest :>

zacząlem KILLZONE 2 :kox:.... i tak wiem, na czasie jestem :decayed:

tak ja tez skończyłem FEAR2 i masz racje koniec jest do d*py :)

Zacząłem MW2 :)

PS moskal Shift doszedł dzieki :)

Opublikowano

Xboksowcy zalali wątek.. Grają sobie w te same gry i nie ma o czym pogadać :decayed:

możemy pogadać o moim RE5 , wpłać 50 pln na moje konto i bedzie Twoja :kox: :kox: :kox:

ja sobie za tą kase kupie Forze3 , MW2 , AC2 i coś tam jeszcze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli: Dobry Dil.

Opublikowano
  • Autor

Boberek: (13:13)

od rana młuce w CoD

ale miazga

Opublikowano

Boberek: (13:13)

od rana młuce w CoD

ale miazga

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boberek: (13:13)

od rana młuce w CoD

ale miazga

ciekawe jak on gra ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

czy czasem podczas grania nie nagina na rowerze stacjonarnym :gwizdanie:

Opublikowano

MW2 miażdży :evil::naughty:

Dopiero na 7 misji jestem (czasu mało ;( :naughty: ) ale te akcje w fawelach :kox:

Jakby do gniazda szerszeni wlazł

z-5500 + x-fi i drżyjcie sąsiedzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Andy... Favela to nic, pozniej sie bedzie dzialo :kox:

Opublikowano

Boberek: (13:13)

od rana młuce w CoD

ale miazga

ciekawe jak on gra ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

czy czasem podczas grania nie nagina na rowerze stacjonarnym :gwizdanie:

nie mam szacjonarnego roweru :kox:

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed II juz u mnie :kox:

Sentymentalnie przygarnalem tez NFS Undercover :D i wyrwalem uzywke DIRT2 za 85PLN ;)

Jak ktos chce, to łykać, dobra cena: http://allegro.pl/item824594930_colin_mcrae_dirt_2_x360_hit_pal_jak_nowa.html

Wczoraj skonczylem tez The Ballad Of Gay Tony do GTA IV, koks :kox:

Opublikowano

Assassin's Creed II juz u mnie :kox:

Sentymentalnie przygarnalem tez NFS Undercover :D i wyrwalem uzywke DIRT2 za 85PLN ;)

Jak ktos chce, to łykać, dobra cena: http://allegro.pl/item824594930_colin_mcrae_dirt_2_x360_hit_pal_jak_nowa.html

Wczoraj skonczylem tez The Ballad Of Gay Tony do GTA IV, koks :kox:

Czy Ty w ogóle bzykasz ? :mysli:

Opublikowano

Czy Ty w ogóle bzykasz ? :mysli:

czy on wogóle śpi ??? :kox: :kox: :kox:

ja kończe ostatnią misje na poziomie "pro" Army of two , pare GS wpadnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ale rzeź jest niemożliwa :thumbdown:

Opublikowano

Czy Ty w ogóle bzykasz ? :mysli:

czy on wogóle śpi ??? :kox: :kox: :kox:

Czy On w ogóle je ?

- z resztą ostatnio zrobił się też opryskliwy i złośliwy.. :mysli:

Opublikowano

Czy On w ogóle je ?

- z resztą ostatnio zrobił się też opryskliwy i złośliwy.. :mysli:

w ogóle okazało sie ,że jak na taki staż i tyle skończonych gier ma Gamescore na poziomie "rekruta" :decayed::kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I podobno jest cały w pryszczach, słyszałem też że kupił sobie 7 koszul flanelowych. Takich w kratę..

I nic tylko siedzi przed tą konsolą taki zaropiały.. :no:

Opublikowano

I podobno jest cały w pryszczach, słyszałem też że kupił sobie 7 koszul flanelowych. Takich w kratę..

I nic tylko siedzi przed tą konsolą taki zaropiały.. :no:

podobno był ostatnio na spocie ale nikt go nie poznał i nie chcial z nim gadać.

później na forum tłumaczył sie ,że szybko odjechał bo ledwo stał na nogach po zarwanych nocach "w pracy" , a prawde mówiąc nie był w pracy tylko nabijał GS :decayed:

Opublikowano

A zarobione GS-y chce wydać na Virtualną dziewczynę :no:

Nawet jest jego fota po tym jak przeszedł COD na Veteranie:

nerd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.