Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Assassin's Creed II @ PS3 :kox:

Po dłuższej grze muszę powiedzieć, że framerate na PS3 to jakaś kpina. Czasami naprawdę jest potwornie niski, screen tearing towarzyszy prawie cały czas. Eh... historia lubi się powtarzać, pierwsze AC miało podobne problemy na PS3.

Dziwne, bo Ja nie zauważyłem w jedynce takich Hocków-Klocków.. :mysli:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Assassin's Creed II @ PS3 :kox:

Po dłuższej grze muszę powiedzieć, że framerate na PS3 to jakaś kpina. Czasami naprawdę jest potwornie niski, screen tearing towarzyszy prawie cały czas. Eh... historia lubi się powtarzać, pierwsze AC miało podobne problemy na PS3.

Dziwne, bo Ja nie zauważyłem w jedynce takich Hocków-Klocków.. :mysli:

bo wy - fanboje sony tak macie :kox::wink4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Odezwała się.. Radziecka flaga :tongue4:

Opublikowano

A poeta prawił - "Sięgaj dalej niż kabel od pada sięga" i się nie chciało słuchać :polew:

Nosfer - rozumiem, że filmik instruktażowy na szybkie przejście gry :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:06_________________________________________________A gamepoint'y też daje tyle, co podczas grania?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kupujcie Assassin'a :kox:

Opublikowano

A poeta prawił - "Sięgaj dalej niż kabel od pada sięga" i się nie chciało słuchać :polew:

Nosfer - rozumiem, że filmik instruktażowy na szybkie przejście gry :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:06_________________________________________________A gamepoint'y też daje tyle, co podczas grania?? :polew:

:mysli:

A nabijają się za każdym razem ?

Opublikowano
  • Autor

Jak to za kazdym razem? Achievementy zdobywa sie raz...

btw, jak jest z tymi trofeami w PS3? bo kumpel co ma obie konsole mowi, ze to syf jakis :)

Opublikowano

Jak to za kazdym razem? Achievementy zdobywa sie raz...

:decayed: Dokładnie - w tym przypadku raczej ktoś achievementów sobie nie pozdobywał :polew:

Opublikowano

Jak to za kazdym razem? Achievementy zdobywa sie raz...

btw, jak jest z tymi trofeami w PS3? bo kumpel co ma obie konsole mowi, ze to syf jakis :)

No jak jest.. Normalnie.. Trzaśniesz 50 headów - masz jakiś tam trofi a`la "One shoot Assasin" czy coś..

zrobisz salto w przód, masz coś tam.. :) A jak powinno być ?

Opublikowano
  • Autor

Tak poprostu zapytalem z ciekawosci... kumpel ma X'a + PS3 i twierdzi, ze achievementy + xboxlive sa znacznei fajniejsze.

Jestem poprostu ciekawy na czym ta "fajnosc" polega, bo nigdy nie mialem stycznosci z PSN i trofeami.

Opublikowano

W PS'ie dostajesz lizaki i wstążki :naughty::kox:

Opublikowano

W PS3 nie ma tylko GS-ów. Więc Achivmenty zdobywasz w sumie tylko dla swojej satysfakcji..

Opublikowano

Kurde w NFS Shifta gram i padem nie da sie driftować :) masakra

Opublikowano

Kurde w NFS Shifta gram i padem nie da sie driftować :) masakra

Da sie :wink4:

musisz mieć odpowiednie auto , praktycznie kazdym inaczej sie jeździ :good:

no i nie przesadzaj z mocą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mi sie latwiej driftuje padem niz kierą ;) - wszystkie drifty zrobilem bardzo szybko na max ilosc gwiazdek :kox:

Opublikowano

Kurde w NFS Shifta gram i padem nie da sie driftować :) masakra

Da sie :wink4:

musisz mieć odpowiednie auto , praktycznie kazdym inaczej sie jeździ :good:

no i nie przesadzaj z mocą :wink4:

Lepiej miec wyższy bieg, niz niski.. :good:

Opublikowano

ja tam cały czas oberki kręce :)

dobra ide grać :)

Opublikowano

ja tam cały czas oberki kręce :)

dobra ide grać :)

:polew: Może by tak się na tańce zapisać, zamiast marnować talent przed konsolą :naughty::kox:

Ja tam łupię w FM3 i jeszcze eventów z driftami nie miałem :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja wczoraj pogralem znowu w demo FM3 i musze przyznac, ze podoba mi sie coraz bardziej... realizm jest jednak o klase lepszy niz w Shift'cie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.