Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kto przeszedł GTA IV - need help :notworthy:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________Dobra, już rozgryzłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest jedna wada posiadania kopii/piratów - masz tyle gier, że nie wiesz w co grać.

juz ja wiem w co grać. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak - odpaliłem wczoraj MW2 na doświadczonym (nie chciałem szaleć na veteranie) i teraz dopiero widać urok gry - na normalnym poziomie to była żenująca zabawa :polew:

Teraz to jest jazda :kox: - pozdrawiam wszystkich równie nie wprawionych w połączeniu FPS+pad :laghing2:

MASAKRA - szacun Flyer :notworthy::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81, widzialem, ze grales w spec-opsy... niezle Ci szlo, bo ja na razie je odpuscilem, przeszdlem 4 misje i nie mam cierpliwosci do gry samemu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano połupałem wczoraj troszkę dla zgrania się z padem. Powiem Ci szczerze, że zaczynam się nudzić grając samemu w MW2 - chyba sobie sprawię tą zdrapkę, to coś pomyślimy :good:

Spec-opsy fajna sprawa, ale niektóre w 2 osoby musisz łupać, a w niektórych niestety nie daję rady wyjść poza normalny poziom - brakuje obycia jeszcze :decayed: i czasu na doszkolenie się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie po tyle jest FM3

Pewnie allegro - :> ja znalazłem za 115pln 2x odpalaną chyba. Link gdzieś wyżej[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:58_________________________________________________W empyku to fear2 i grid był w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem wczoraj FM3 na allegro wlasnie... gosc kupil, a druga wygral, i oddal mi za 110PLN :).

Do tego mam jeszcze torbe na ramie z logo FM3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mam jeszcze torbe na ramie z logo FM3 :kox:

z takimi torbami to niekiepscy kolesie lataja po mieście , więc nie noś jej prosze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to co w dupku bez nawilżania :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 11:50_________________________________________________swoją drogą jaką grę polecacie na ps3 dobra mocna krwawa strzelanka ale nie since fiction tylko jakaś wojna może byś 2/1 światowa lub coś dzisiejszego, żadne kosmici itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed II to jedna z najlepszych gier tego roku... juz prawie koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem tego do Ciebie, poprostu relacjonuje ACII na forum :decayed:

Nie wiem co Ci polecic... CALL OF DUTY: MW2 ?

Czasy wspolczesne, szybka akcja, duzo krwi... nie ma obecnie nic lepszego.

A co powiesz na Uncharted 2? Podobno gra roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa myślałem że do mnie polecasz ten tytuł :decayed:

CALL OF DUTY: MW2

no już parę osób mi ją poleciło :)

Uncharted 2

muszę poczytać jakieś recenzje, nie chcę gry przygodowej z elementami strzelanki a po prostu postrzelać w wolnym czasie. A nie wiem jak zaklasyfikować ten tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 bedzie idealne, klimat tej gry wymiata...

Mariusz, dziwie sie, ze jeszcze nei kupiles assassin's creed II... ta gra zmiazdzy Cie :) juz skonczylem i sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...