Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki: Wczoraj pociupałem w Hevelny Sword - gra mega za***ista, świetna historia, grywalność, cut-scenki, charaktery no mega mi się podoba :good: Oby wyszła "dwójka" :evil:

Mi właśnie zupełnie nie podeszła.

Pograłem chwile i sprzedałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coraz bardziej się podpalam na FM3 :gwizdanie:

Jakiego X-a warto kupować, właściwie to konsola miałaby służyć wyłącznie do tej jednej gry :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z dyskiem twardym 20/60GB, bez dysku nie warto, bo Forza ma 2xDVD - wiec instalujesz gre na hdd.

Dodatkowo masz gdzie pozniej sciagnac dodatkowe auta, czy tory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego X-a warto kupować, właściwie to konsola miałaby służyć wyłącznie do tej jednej gry :naughty:

Elite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się podpalam na FM3 :gwizdanie:

Jakiego X-a warto kupować, właściwie to konsola miałaby służyć wyłącznie do tej jednej gry :naughty:

Generalnie to najlepiej kupic X360 + FM3 + MS Racing Wheel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie wnerwia, że do PC mam kierownicę Logitech G25... Czyli i tak będę niezadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item830489826_oficjalna_kierownica_xbox_360_forza_3_pl_super.html

To byłaby kiera + fm3...

Tylko lekko mnie przeraża wykonanie... Do tej pory miałem skóra + metal - a tu?! :blink:

Trwałe to jest? Bo na mojej poprzedniej kierownicy przejechałem ok. 20 wirtualnych tkm i padła. A był to jakiś przeciętny Logitech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się podpalam na FM3 :gwizdanie:

Jakiego X-a warto kupować, właściwie to konsola miałaby służyć wyłącznie do tej jednej gry :naughty:

Jak chcesz tylko ciupać w jedną grę to bierz jakiegoś najtańszego z dyskiem co najmniej 20GB. X ma to do siebie, że z DVD nie da się grać, bo strasznie głośno chodzi, ale po zainstalowaniu na dysk, jest cisza jak makiem zasiał.

Najlepiej kup ELITE - jest już w dobrej cenie, dysk 120GB ( ja mam 6 gier + dema i zostało się 50GB wolnego)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________Co do kiery to spytaj Flyer'a - on jej używa i nie słyszałem, żeby narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki: Wczoraj pociupałem w Hevelny Sword - gra mega za***ista, świetna historia, grywalność, cut-scenki, charaktery no mega mi się podoba :good: Oby wyszła "dwójka" :evil:

Mi właśnie zupełnie nie podeszła.

Pograłem chwile i sprzedałem ;)

A jak dalsze wrażenia z Dragon`s Age ?

Wciąż wciąga.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko lekko mnie przeraża wykonanie... Do tej pory miałem skóra + metal - a tu?! :blink:

Trwałe to jest? Bo na mojej poprzedniej kierownicy przejechałem ok. 20 wirtualnych tkm i padła. A był to jakiś przeciętny Logitech...

Kiere mam dopiero 2 miesiace, wiec ciezko cokolwiek powiedziec, przejechalem juz sporo na niej, nic sie nie dzieje... nie slysze tez zeby byly "awaryjne".

Najlepsza opinie moze chyba wystawic wustyle - ktory ma kiere dluuuugoo i gra duzo...

Obudowa plastykowa, kiera metal + pikowana guma :decayed: (chyba, ze to jakas dziwna skora, nie wiem) - ale bardzo wygodnie lezy w rekach.

Jestem zadowolony. bogi od nas z wawy ma G25 i mowil, ze ta kiera MS'owa daje rade.

Nosfer tez gral na ms'owej (tylko, ze w Shiftcie jest kijowy FF :thumbdown: )+ mial G25, wiec niech sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dalsze wrażenia z Dragon`s Age ?

Wciąż wciąga.. ?

Gra jest za***ista aż do samego końca. Niedawno udało mi się ją skończyć i jestem nasycony :>

Nie jest krótka co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia, fabuła dobrze rozbudowana, dobre spolszczenie. Moim zdaniem jedna z fajniejszych gier tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jedna z nielicznych.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 11:06_________________________________________________http://gry.onet.pl/1415350,,Diablo_3_na_Playstation_3,wiadomosc.html

Ale by była jazda :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Flyer za opinię, trochę mnie uspokoiłeś. Pewnie poczekam na styczniowe wyprzedaże i się zobaczy.

W sumie jestem fanem ścigałek i strategii, więc konsola prawdopodobnie zakończy doświadczenia na kilku grach. Będzie dylemat - nowy lapek, czy X :mysli: Ale FM to silny argument ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie porownalbym ja z G25, ale niestety nie mialem jeszcze okazji potestowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie porownalbym ja z G25, ale niestety nie mialem jeszcze okazji potestowac...

Mam tą zabawkę już prawie 3 lata (od stycznia) i jest :kox: Jak zobaczyłem ją w MM, to uznałem że muszę koniecznie wejść w jej posiadanie. Poszukałem najtańszej oferty i ciach.

Z racji, że nie posiadam mega wypasionego sprzętu do gier testowałem ją raczej na klasykach - zastosowanie w NFSie mijałoby się z celem, najwięcej naciukałem chyba w F1 2002 (do dzisiaj brak godnego następcy), Richard Burns Rally, Xpand Rally. Tak naprawdę do kiera z mechanizmem MOMO i wysokiej jakości wykończeniem. Do tego wyposażona w sprzęgło i 6biegowy lewar, co poprawia realność jazdy. Niestety nie mam gdzie zamocować lewarka, przez co jest umieszczony mniej więcej jak w polonezie...

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, chociaż do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem zwykłej MOMO + kiery od eSy do auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dalsze wrażenia z Dragon`s Age ?

Wciąż wciąga.. ?

Gra jest za***ista aż do samego końca. Niedawno udało mi się ją skończyć i jestem nasycony :>

Nie jest krótka co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia, fabuła dobrze rozbudowana, dobre spolszczenie. Moim zdaniem jedna z fajniejszych gier tego typu.

Pełna zgoda.

20 godzin gry za mna, a tu ponoc 25% terenu odkryte. Naprawde, swietna, wciagajaca gra. Jak dla mnie minimum 9/10.

W zasadzie jedyne co mnie denerwuje, to niemożnosc skakania i czasami zdarzajace sie "niewidzialne" sciany. Tj. Zamiast zejsc po jakiejs sciezce na dol przez krzaki, to musialem isc dookola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% of which is totally paying for that logo in the middle.
Podziękuję :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grajacych w FM3 - mozna jakos podgladac czasy znajomych?

Leaderbords sa... przegladam... ale nie widze zadnego filtra zeby pokazywal mi czasy moich znajomych... :gwizdanie:

Nie wierze, ze nie ma takiego ficzera... ale nie moge go znalezc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...