Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj juz sciagnalem... ale jeszcze nie gralem :) - bylem w kinie :tongue4:

Tluklem wczoraj tylko chwilke w MW2 online :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 11:50_________________________________________________

Fly - dostałeś już to S4 B8 :kox::naughty:

Wczoraj juz je testowalem... fajne, fajnie sie jezdzi, fajny dzwiek silnika... ale jednak nie ma to jak 800kW w GT-R, ew. 600kW w M5 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

single ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

14 godzin na kampanie? To mega wolno grales, normalnie przchodzi sie ja w 6-7. Veteran zajal mi chyba 8 ;)

Tj. pisalem to gra stworzona glownie do multiplayera. Kampania to dodatek. Ja tluke namietnie w multi...

labek, tak, prawde mowiac nie widze takiej opcji...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:17_________________________________________________z drugiej strony jak wpiesz mw2 + tpp w google to jest troche informacji na ten temat, wiec chyba jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robilem reinstalkę systemu i zapomniałem zrobić backupu save'ów Shifta :wallbash: Ostatni backup mam z połowy listopada :doh1:

To samo zrobiłem grając w Resident Evil 4 :decayed:

Ależ się wkurwiłem.. A dodam, że "4" to była gra dłuuugaaa... Nie to co "5". :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

14 godzin na kampanie? To mega wolno grales, normalnie przchodzi sie ja w 6-7. Veteran zajal mi chyba 8 ;)

Tj. pisalem to gra stworzona glownie do multiplayera. Kampania to dodatek. Ja tluke namietnie w multi...

labek, tak, prawde mowiac nie widze takiej opcji...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:17_________________________________________________z drugiej strony jak wpiesz mw2 + tpp w google to jest troche informacji na ten temat, wiec chyba jest ;)

nie miałem czasu się przysiąść więc wyszło 14h :decayed::naughty:

Nie czytałem wczesniej o tej grze, kupiłem bo ją mi poleciliście. Teraz łupię multi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2 :confused4:

btw, spojrzcie na boberka opis na GG :polew:

FORZA Motorsport 3 - miazga :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2 :confused4:

btw, spojrzcie na boberka opis na GG :polew:

FORZA Motorsport 3 - miazga :)

a jeszcze niedawno mu nie pasowała ta gra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie wreszcie zagrał a nie opierał zdania na opiniach wyczytanych na forum gran turismo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie wreszcie zagrał a nie opierał zdania na opiniach wyczytanych na forum gran turismo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2

też tak pomyślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2

też tak pomyślałem :)

Spojrz na animacje samochodow, czy innych tego typu detali... nie wyglada to jakosc 2010 roku, tak to sie COD3 animowalo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaaał... ale czemu tak maloch trofeow? :decayed:

W sumie nigdy na nie nie zwracałem uwagi, ale teraz będę się bardziej starał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...