Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

:tongue4:

bajery - wprowadzanie modyfikacji (realne), jakieś części, bodykity etc.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bajery - wprowadzanie modyfikacji (realne), jakieś części, bodykity etc.

Pisalem o tym wczesniej - z kazdym autem mozna praktycznie zrobic wszystko to, co w realnym swiecie :kox: tuning i modyfikacje body sa mega rozbudowane - zrobilo to na mnie wrazenie, bo jedyny tuning jaki do tej pory znalem to NFS'y gdzie albo byly gotowe kity, albo wsadzales poprostu turbo.

Tutaj opcji jest masa, w aucie mozesz wymienic kazdy element silnika, napedu, mozesz nawet wymienic silnik na wiekszy (np. do S4 B6 mozna wsadzic 5.2 V10 z R8 :kox: ). Jak masz np. silnik V6 to mozesz wrzucic jedno turbo, albo dwie suszarki... sa tez rozne rodzaje turbin, ktorych nawet do tej pory nie znalem... auto mozna przerobic na tyl naped, na 4-naped, zmienic mechanizm roznicowy... Sam silnik mozna modowac na maksa, uklad paliwowy, wydech, tloki, korby, walki rozrzadu, chlodzenie powietrza, oleju... itd. poprostu wszystko. Koks ma maksa, mam z tym mega frajde :kox:

Zaskoczyla mnie ilosc aut... jest ich 200. Nawet stare parchy jak S4 B5, ale i dosc nietypowe jak Q7 V12 TDI, czy Touareg R50. Sa tez klasyki, starsze fury, jak Ur Quattro... najwiecej jest audi - bo 20. Oprocz tego rozne typowe wyscigowki, DTM, etc.

Do tego rozne opcje odelzenia auta, zawias, klatka, kilka rozmiarow szerokosci opon, typow opon... masa tego jest. Przednia zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajery - wprowadzanie modyfikacji (realne), jakieś części, bodykity etc.
A są... można nawet swapy robić :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, brakuje mi paru wzorow felg... nie ma OZ Supperleggera + fajnych BBS'ow - tylko jakies syfy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas :kox:

A trzeba przy tym tankować i tracić na to kasę ? :cool1:

pewnie nie.. A szkoda :D To by bylo za***iste.. Widać by było jak wpływają modyfikację na paliwożerność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A schodzi proporcjonalnie do modyfikacji ?

- są międzytankowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zrobić test i przejechać dłuższą traskę bez modów i to samo na wypasieniu. Sądzę, że różnica będzie, FM3 ma zaawansowaną fizykę i podejrzewam że ilość paliwa ma również wpływ na prowadzenie/ osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach "realizmu" jest cos bakniete o zuzyciu paliwa, opon na torze - ale czy da sie wyjezdzic zbiornik do zera to nie wiem :decayed:

Nie ma zadnych miedzytankowan - chociaz nie gralem jeszcze zadnego dluzszego wyscigu - na razie max to 15-20km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zjeździe do pitstopu automatycznie dotankowuje paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, powiem Ci, ze frajda z jazdy w porownaniu do Shifta na kierze (co wtedy gralismy) jest nieporownywalnie lepsza... nawet forcefeedback dziala o niebo lepiej, mocniej.

Wczoraj polatalem troche nowym Camaro na torze... za***ista opcja jak pieknie ucieka d*pa przy pedale w podlodze nawet przy duzej szybkosci - i mozna nauczyc sie ladnie to kontrolowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spróbowałem i nie można zajechać opon do wystrzału. Udało się zrobić 100% zużycia ale wystrzału nie było :disgust:

Inna sprawa że auto pływa wtedy lepiej niż po lodzie :naughty:

Z paliwem to sprawa wygląda tak, że zanim w wyścigu musiał byś tankować, to trzy razy zdążą Ci się skończyć opony. Chcąc, nie chcąc wymieniając je uzupełnisz paliwo. tak to chyba wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wreszcie doszedlem w trybie sezonu do Nurburgringu... mega! Jest swietnie zrobiony, wyglada o kilka klas lepiej niz w Shifcie :kox:

Wydlubalem sobie S4 B5 tak, ze lekkim pierdnieciem objezdzam wszystkie fury klasy Corvetty C6, Vipera czy R8 V10, mam 3s do 100 :kox: - ale niestety w zakretach jest slabo... mimo zawiasu i kapci 245 :rolleyes:

Pozniej zrobilem dosc ostro EVO IX - 2,6s do 100 i pieknie sie zapitala po lukach, szczegolnie na Nurburgringu :kox:

Mam radoche z tej gry :decayed:

Kilka fotek... FM3 ma w ogole bardzo fajna opcje robienia zdjec, mamy praktycznie wszystkie funkcje profi aparatu :)

esac.jpg

EVO @ Nurburgring

eval.jpg

S4 B5 po malych modach :kox:

esa2.jpg

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 00:29_________________________________________________btw, dziwi mnie brak RS4 B5, bo mozna zrobic SWAPa w S4 na ten RSowy silnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyla mnie ilosc aut... jest ich 200. Nawet stare parchy jak S4 B5, ale i dosc nietypowe jak Q7 V12 TDI, czy Touareg R50. Sa tez klasyki, starsze fury, jak Ur Quattro... najwiecej jest audi - bo 20. Oprocz tego rozne typowe wyscigowki, DTM, etc.

A zainstalowałeś tą drugą płytę ? Samochodów jest ~407. I póki co najwięcej jest prosiaków - 29 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyla mnie ilosc aut... jest ich 200. Nawet stare parchy jak S4 B5, ale i dosc nietypowe jak Q7 V12 TDI, czy Touareg R50. Sa tez klasyki, starsze fury, jak Ur Quattro... najwiecej jest audi - bo 20. Oprocz tego rozne typowe wyscigowki, DTM, etc.

A zainstalowałeś tą drugą płytę ? Samochodów jest ~407. I póki co najwięcej jest prosiaków - 29 :evil:

no nie mówcie że Flyer o tym nie wiedział :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyla mnie ilosc aut... jest ich 200. Nawet stare parchy jak S4 B5, ale i dosc nietypowe jak Q7 V12 TDI, czy Touareg R50. Sa tez klasyki, starsze fury, jak Ur Quattro... najwiecej jest audi - bo 20. Oprocz tego rozne typowe wyscigowki, DTM, etc.

A zainstalowałeś tą drugą płytę ? Samochodów jest ~407. I póki co najwięcej jest prosiaków - 29 :evil:

A to dziwne, o ja mam zainstalowaną i też RS4 B5 nie posiadam. A szczerze powiedziawszy nie sprawdziłem jeszcze, których aut jest najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zainstalowałeś tą drugą płytę ? Samochodów jest ~407. I póki co najwięcej jest prosiaków - 29 :evil:

Instalowalem obie plytki... az kurfa musze sprawdzic to raz jeszcze...[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 08:42_________________________________________________Dorwalem pelna liste aut - faktycznie chyba mam jednak 400 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki: Wczoraj pociupałem w Hevelny Sword - gra mega za***ista, świetna historia, grywalność, cut-scenki, charaktery no mega mi się podoba :good: Oby wyszła "dwójka" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...