Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

... cholera :decayed: szkoda bo tylko kiera oddaje :kox: przy symulacjach :wink:

ale testowac mozna i klawiszami, choc to nie to samo...

moze na gwiazdke znajdziesz g27

lub T500RS :decayed:

ktora osobiscie polecam - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/zabawki-sim-gtr2-symulacje-realnej-jazdy-151558/index4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślałem nad kiera do gt5 na ps3 ale jakoś malo czasu mam na granie i wstud sie przyznać ale najwiecej upalam angry birds na fonie bo to mam zawsze pod reka :D

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do GT5 jest dedykowana wlasnie T500RS ale tak jak w innym dziale pisalem GT5 to totalna parodia :facepalm: przy symulacjach PC :wink:

niestety trzeba miec kiere aby sie przekonac ile daje :kox::kox::kox:

przed symulaca jest realizm :naughty: nie arcade :wink:

Ja teraz czekam na gt6 ale pad... szkoda mi kasy zeby 2 razy w roku pograc na kierownicy ... moze kiedys ... marzy mi sie hc room ... na razie mam ps3 xboxa psp wszystko ori bez przeróbek i tv 55 cali ale troche mi granie przeszlo ... ostatnio namiętnie katowałem tekken revolution na psn ... kompa mam za słabego zeby odpalic battelfield 4 a szkoda ... moze zakupie starsza czesc zeby poszla na moim vaio z i3

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyz mam 55 :decayed: dobre okno... na swiat :grin: wlasnie zrobilem sobie takiego rooma ale bez konsoli... dobre pc wystarczy :wink:

wszystko przez HD + obraz dodatkowo na karcie graf. itd. itp. moge grac we wszystkie gry PC na TOP detalach z modami :wink: ale zamienie wszystkie te gry za kiere i symulacje :decayed:

kazdy ma swoje zabawki oraz zabawy :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyz mam 55 :decayed: dobre okno... na swiat :grin: wlasnie zrobilem sobie takiego rooma ale bez konsoli... dobre pc wystarczy :wink:

wszystko przez HD + obraz dodatkowo na karcie graf. itd. itp. moge grac we wszystkie gry PC na TOP detalach z modami :wink: ale zamienie wszystkie te gry za kiere i symulacje :decayed:

kazdy ma swoje zabawki oraz zabawy :decayed::wink:

Jasne masz racje tylko wiesz konsola kosztuje 999zł a dobry piec.... no właśnie...

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda kosztuje... jak doslownie wszysto co dobre :wink:

A nooo dlatego ja mam kompa do netu forum filmów a do grania konsolki .. i mam jeszcze wii ale już nie grałem chyba z rok...:banghead:

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda kosztuje... jak doslownie wszysto co dobre :wink:

A nooo dlatego ja mam kompa do netu forum filmów a do grania konsolki .. i mam jeszcze wii ale już nie grałem chyba z rok...:banghead:

Wysłane z telewizora Note2

chyba zle mnie zrozumiales :wink: brakuje tam PC :decayed:

ps. ciach bajera bo sie GG robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już upalam Richarda Burnsa ... robie licencje... :banan::banan::banan::banan::banan::banan: także temat rajdówek mamy opcykany ... teraz jeszcze mi polećcie coś z FPP typu medal honor lub coś innego co pójdzie na i3 1,9 1gb grafy i 8 gb ramu...:naughty: i chodzi mi o cos prostego czyli ide skradam sie i strzelam a nie ze dowodze kompania rozdaje rozkazy przelaczam sie miedzy postaciami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richard Burns druga rajdówka obok Colina którą najwięcej w życiu przejeździłem :)

Szkoda że oboje już nie żyją :kwasny:

---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

Rajd POLSKI :naughty:

Remik nie wiedziałem że tak długo tą grę wspierają i robią mody :shock3:

Symulacja w tej grze robiła robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych czasach Pawel ...za duzo nie zarobia wydajac tak dobra podstawe ( gre ), ktora daje sie bez problemow modyfikowac :kox:za free :decayed:walac komercje po d*pie :thumbup1:

podobnie jak GTRy rFactor itp. :wink:ale to sie wydawcy nie oplaca bo gra sie nie konczy :grin: i jest z roku na rok lepsza - mody :decayed:

Staram sie nie polecac lipy a RBR przez kiere jest jedyna symulacja w temacie Rally :kox:

Chyba kazdy kto mial okazje sie przejechac na kierce w ryska stwierdzi " piep... grafike, ale jazda " :kox:

Jeszcze lepsze odczucia z jazdy + FF daje np. GTR2 :decayed: ale to inny temat wyscigow :wink:

UWIELBIAM SYMULACJE :kox: i polecam je kazdemu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty GHOSTS = TANDETA GRAFICZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heh i wymagaja do takiej grafiki karty z DX11 :polew: Totalna komercja + wyjeb. na jakosc tekstur :facepalm:

7 letnie gry tak wygladaja :whistling::whistling::whistling: a nawet lepiej :grin:

Wczoraj mialem " przyjemnosc " sie o tym przekonac :wink:

ps. ustawienia MAX oraz dodatkowe na karcie graf.

iw6sp64_ship_2013_11_10_02_06_06_83.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_07_34_53.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_08_04_17.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_11_49_35.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_15_25_38.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_16_21_58.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_17_29_59.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_21_49_33.jpgiw6sp64_ship_2013_11_10_02_22_35_65.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_23_43_42.jpg iw6sp64_ship_2013_11_10_02_24_52_19.jpg

moim zdaniem :wink: grajac przez PC szkoda czasu na takie BAZGROLY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Battlefield 4 jest o niebo lepszy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...